Práce u Diebold Nixdorf

Uchazec06

Práce u Diebold Nixdorf
« kdy: 24. 04. 2018, 07:50:40 »
Zdravím, zajímala by mne situace u tohoto zaměstnavatele, pár starších vláken tady bylo plné offtopicu a balastu.
Mám nabídku na pozici vývojáře, finančně srovnatelnou s dalšími 2, tak hledám podle čeho se rozhodnout.
« Poslední změna: 24. 04. 2018, 10:38:53 od Petr Krčmář »


Quido

Re:Prace u Diebold nixdorf
« Odpověď #1 kdy: 24. 04. 2018, 08:33:30 »
Kolik ti nabidli?

Honza

Re:Prace u Diebold nixdorf
« Odpověď #2 kdy: 24. 04. 2018, 08:50:10 »
Zdravím, zajímala by mne situace u tohoto zaměstnavatele, pár starších vláken tady bylo plné offtopicu a balastu.
Mám nabídku na pozici vývojáře, finančně srovnatelnou s dalšími 2, tak hledám podle čeho se rozhodnout.
Tak, jestli jsi usoudil, že jde o "offtopic" a "balast", určitě jsi zaregistroval mezi tím důležité informace - a to hlavně že je dramatický rozdíl mezi divizemi. Do které jdeš? Jestli tedy někam vůbec jdeš.

tt

Re:Prace u Diebold nixdorf
« Odpověď #3 kdy: 24. 04. 2018, 08:51:03 »
Zdravím, zajímala by mne situace u tohoto zaměstnavatele, pár starších vláken tady bylo plné offtopicu a balastu.
Mám nabídku na pozici vývojáře, finančně srovnatelnou s dalšími 2, tak hledám podle čeho se rozhodnout.
Offtopic a balast to nebil.... vsechno jen pravda.
Byl jsem tam osobne na pohovoru takze dobre vim)).
Mesic po interview jse kompletne presunuli do Kosic takze co rict... prazsky zamestnanci byli drahy.

Uchazec06

Re:Prace u Diebold nixdorf
« Odpověď #4 kdy: 24. 04. 2018, 11:39:16 »
Myslím to tak že v tom tématu bylo plno řečí a hádek. Měl bych jít do vývoje platebních aplikací.
Zajímají mě lidi, přistup vedení a tak, prostě zkušenosti někoho kdo tam dělá.


Honza

Re:Prace u Diebold nixdorf
« Odpověď #5 kdy: 24. 04. 2018, 20:31:42 »
Myslím to tak že v tom tématu bylo plno řečí a hádek. Měl bych jít do vývoje platebních aplikací.
Zajímají mě lidi, přistup vedení a tak, prostě zkušenosti někoho kdo tam dělá.
Jako ze budes delat na Uctenkovce?

To byl jen for.

Lokalita? Praha? Plzen?

avin

Re:Práce u Diebold Nixdorf
« Odpověď #6 kdy: 03. 07. 2018, 13:53:16 »
Priteli jestli Plzen,tak za me rikam ne.Juniorita,chaos.Chces mit tymleada kluka bez skoly s trochou praxe co si honi ego a dela machry?Manazery co jen podlejzaj nemeckym mocipanum a tak se drzej? Benefity slaby,prostrdi prumer,prachy zalezi na tymu a s narocnosti prace to nesouvsi.Schopny lidi berou roha nebo se jich zbavujou, logiku nehledej. Dobra lekce korporatstiny

Tommm

Re:Práce u Diebold Nixdorf
« Odpověď #7 kdy: 17. 07. 2018, 10:09:36 »
Mel jsem s nima nejaky kontakt. Korporata, moc se jim nechce platit, dost toho presunuli na vychod (??). Stesti tam necekej (i kdyz to muze byt relativni).

Btw, kolik nabidli?

Přitel

Re:Práce u Diebold Nixdorf
« Odpověď #8 kdy: 18. 08. 2018, 01:14:51 »
Kouknete se na: https://www.vimvic.cz/firmy/recenze/diebold-nixdorf
To mluvi za vse. DN nebrat, v Plzni je opravdu neuveritelny neporadek a znacna juniorita,kdo nezazil neuveri  :) k tomu  budoucnost prace znacne nejista
Globalne se akcie Diebold Nixdorf za rok propadly o 80 procent, firma v podstate nema likviditu a nove zakazky. Pamatujete si jak v Plzni skoncilo Kerio behem 3 mesicu? DN Plzen ma k podobnemu osudu velmi nakroceno, kolegum v DN Plzen se toto tvrzeni nebude libit  :) jsou totiz pracovne hodne za vodou v podstate se tam nedela na novych zakazkach, protoze nejsou a seniorni lide jiz utekli jinam.