Zahlcení Wifi menu v OS X seznamem (i minulých )wifi sítí. Jak pročistit?

macík

Ahoj v OS X, který tak dbá na čistotu UI a přehlednost podle mementa jobse se nestačím divit, že ve wifi menu sítí vidím i sítě, které byly dostupné před 200 metry nebo 5 minutami, když cestuji a vybírám wifi sítě z wifi menu (kliknutí na wifi ikonku v systray v sysbaru *)
, ale po návštěvě 4. místa je seznam dlouhý jak týden před výplatou, a ačkoli třeba v daném místě je "jen" 10 wifi sítí, tak seznam se vyplázne až k spodku obrazovky a chtěl by scrollovat ještě k tomu. Evidentně tam jsou i staré sítě, dám příklad ilustrativní, wifi Brno-nádraží vidím i když se přesunu do Brno-Pisárky , (a nejsem místní, takže nevím, kde že to nádraží bude přesunuté)

Seznam se nevyčistí:
ani když vypnu wifi
ani když v Předvolby Dám u Wifi Deaktivovat rozhraní.
Notebook mezitím uspávám a probouzím

Jak tedy :?
Vyčistit seznam wifi sítí  a hledat od zelené louky.
Nastavit, aby se mi  neukazovaly staré wifi (například dělící okamžik odpojení/ připojení wifi / vypnutí wifi/ zapnutí /uspání probuzení nebo prostě limit 5 minut)


. Ideálně nějak uživatelsky, tohle přece by lezlo na nervy i iOVCi, která nepoužívá csrutil disable ani Terminál,aby se mu wifi menu ukazovaly "včerejší noviny" (nebo spíš wifiny)

* Poddotaz: Jak pomocí  pouze klávesnice aktivovat wifi menu? fn Ctrl F2 cykluje jen levou část sysbaru, ale notifikační oblast (systray) vynechává. Ve windows je to Win+B.


Prosím, už jsi asi zjistil, že tyhle dotazy tu nemají smysl, nedostáváš rozumné odpovědi a jen tě tu ostatní trollí. Už sem nedávej tyhle dotazy, ty patří na macforum.cz