Platíte za hudbu a za filmy?

Džon Debil

Re:Platíte za hudbu a za filmy?
« Odpověď #75 kdy: 03. 05. 2018, 09:07:58 »
Nieje co řešit? To teda je co řešit milý příteli. To máš totiž 170,- Kč za Spotify, pak další 200,- za větší google drive, dalších pár stovek paušál za office, další nějakou tu stovečku paušál za za nějaký Steam, pak nějakou tu stovečku za Origin. Pak nějakou tu tisícovku bakšiš za LTE pro neschopného českého operátora. Pak nějakou to stovečku za Google Video. Pak nějaké ty 2-3 roky nový telefoneček. Pak paušáleček za Český rozhlas a ČT. Pak nějaký ten paušáleček za pojištěníčko toho či onoho. A další a další pičoviny, takže ve výsledku máš o několik tisícovek měsíčně vyšší životní náklady a nezbývá ti už než jen chodit furt do práce jak otrok.
hmmm, tak ty jsi synku taky pěknej hl**k. Ty snad pracuješ zdarma? Podívej se na to z úhlu tvůrců a je jedno jestli to je muzikant, herec nebo třeba programátor. Každý odvede nějakou práci a chce za ni logicky zaplatit. Stejně jako ty. Jak by se Ti líbilo, pokud by přišel šéf a řekl Ti, že kašle na zaměstnance a nic nedostanete.

Buď jsi socka a musíš v podsatě krást nebo si to koupíš.

Ani mě se nelíbí některé ceny na hudbu / SW, ale pokud to chci / potřebuji, tak je zaplatím. Protože vím, že i tvůrce na tom ztrávil nějaký čas a ukrást dané dílo, mi přijde sprosté.
Tvůj nick přesně odráží co říkáš ... .

Berete mi to z úst.

Džon Debil

Re:Platíte za hudbu a za filmy?
« Odpověď #76 kdy: 03. 05. 2018, 09:14:58 »
Stahuji knížky, filmy, televizní pořady, hudbu jen výjimečně...

V době DOSu a Windows 9{5,8} jsem i slušně warezil, ale to bylo v době, kdy jsem si jako chudý student střední školy stejně nic nekoupil a pak jsem přešel na Linux.

Nakonec jsem se vypracoval na úroveň kdy pro mě nic z těhle věcí nemá vůbec žádnou hodnotu...

Mluvíte mi z duše. Ten ztracený čas je k nezaplacení...