Xiaomi telefony konektor

maxx

Xiaomi telefony konektor
« kdy: 19. 11. 2018, 16:15:30 »
Prosim Vas co to ma Xiaomi za konektor na nabijacku?

Vyzera to ako USB-C ale ziaden iny USB-C kabel (okrem toho dodavaneho k telefonu mi tam nepasuje).

Teda vopchat sa tam da, ale nedrzi tam. Cez USB-C kabel nefunguje nabijanie ani sa tam neda nic pripojit (napriklad som skusal pripojit externy SSD disk, klavesnicu atd. Takze mam podozrenie ze to neni USB-C konektor ale nejaka ich Xiaomi atrapa.


Re:Xiaomi telefony konektor
« Odpověď #1 kdy: 19. 11. 2018, 16:30:01 »
Xiaomi nikdy žádyný speciální konektor nepoužívalo. Dřív microUSB, teď USB-C. Mám jich kolem sebe několik, všechno normálně funguje. Problém bude buď v kabelu nebo v tom telefonu. V obou případech je to na reklamaci.

maxx

Re:Xiaomi telefony konektor
« Odpověď #2 kdy: 19. 11. 2018, 16:51:06 »
Xiaomi nikdy žádyný speciální konektor nepoužívalo. Dřív microUSB, teď USB-C. Mám jich kolem sebe několik, všechno normálně funguje. Problém bude buď v kabelu nebo v tom telefonu. V obou případech je to na reklamaci.

jezis ja som debil. mate pravdu teraz som ho tam zatlacil viac a je to ok. ten original xiaomi kabel tam sedi o nieco malo lepsie.

Re:Xiaomi telefony konektor
« Odpověď #3 kdy: 19. 11. 2018, 17:21:11 »
Krasné vyznání :D Málokdo je schopen takové parádní sebereflexe, díky. Každopádně tohle se může stát.

Někdy jsou ty nové zástrčky dost tuhé, měl jsem před týdnem stejný problém u audio jacku na novém notebooku. Nešlo to tam a vyžadovalo to nepříjemně velkou sílu, už se to ale vychodilo.

Jimmmm

Re:Xiaomi telefony konektor
« Odpověď #4 kdy: 19. 11. 2018, 17:44:36 »
Já mám trochu podobný problém. Mám Xiaomi NB, ten se dobíjí s originální nabíječnou, ale zatím žádná ze zakoupených negungovala. :)


gnat

Re:Xiaomi telefony konektor
« Odpověď #5 kdy: 19. 11. 2018, 19:39:54 »
A měly ty neoriginální nabíječky plnou podporu QC3 ? Ono totiž většina toho, co je na trhu těch 20V co obvykle potřebují notebooky neumí.