Odpojil jsem se od Wi-Fi, ale proč se OS X po probuzení připojil?

xnu-4570.41.2~1

Re:odpojil jsem se od wifi, ale proč se OS X po probuzení připojil?
« Odpověď #15 kdy: 29. 03. 2018, 22:41:41 »
No, neni registrovany, tak bychom ho mohli falsovat. Tedy majitele Macu s fantazii, kteri by dokazali vymyslet dostatecne blbe dotazy a napodobit sverazny sloh.

Sloh by se asi napodobit dal, ale takové p......tomosti co ten Macík valí, to člověk nevymyslí bez požití velmi silných a velmi ilegálních substancí s nevratnými degenerativními účinky.

Namátkou by mohl řešit podsvícení klávesnice, umístění docku na horní stranu monitoru, nemožnost ručně měnit otáčky větráků, nemožnost používat systémový disk naformátovaný na NTFS, nemožnost použít dvojtečku v názvu souboru, mohl by zabrousit i do hardwaru - pokusit se upgradovat přiletovaný procesor na AMD Athlon, mohl by se pokusit nahradit baterii tužkovými články, těch nápadů je tolik, ale žádný není tak šílený jako to s čím ten člověk - teda pokud to je člověk - přichází.

Třeba je to ale AI bot vytvořený nějakým týmem studentů psychologie, socilologie a IT, kteří každý píší diplomku na svoje téma - od vytvoření botu, přes jeho krmení relevantními daty a trénování schopnosti je vymýšlet na základě čtení nápovědy pro OS X a reakcí v diskusích, po vliv na jednotlivé účastníky diskuse a účinky spočívající v rozkladu sociální skupiny uživatelů roota.

Vlastně mi to přijde jako jediné logické vysvětlení jeho existence.

Kkt1

Re:Odpojil jsem se od Wi-Fi, ale proč se OS X po probuzení připojil?
« Odpověď #16 kdy: 29. 03. 2018, 23:47:39 »
Ted ma lepsi tem, spotreba vzroste pri pouziti mysi nebo touchpadu... ja se z nej tady snad pocuram smichem....