Poraďte LTE tarif bez FUP

Sten

Re:Poraďte LTE tarif bez FUP
« Odpověď #30 kdy: 21. 08. 2017, 13:19:53 »
LTE extra, bez FUP, limit 8/4 Mb/s - http://avonet.cz/mobilni-internet-4g-lte

Hned pod tím je:
Citace
omezí u těchto vybraných druhů služeb do konce zúčtovacího období rychlost na max. 256 kb/s, přenesete-li u nich více než 30 GB dat


Virteal

Re:Poraďte LTE tarif bez FUP
« Odpověď #31 kdy: 21. 08. 2017, 16:39:02 »
Jediny neomezeny mobilni tarif je v rychlosti 3G pres CDMA technologii u Nordic Telekom. Nic lepsiho tu nenajdes. S uvazkem za necely 300 s DPH, bez uvazku za 500 s DPH.

Píďa

Re:Poraďte LTE tarif bez FUP
« Odpověď #32 kdy: 27. 03. 2018, 13:28:48 »
Zdravím, já jsem si sehnal neomezený FUP přes tenhle web http://nasetreno.cz/mobilni-tarify/ a to dokonce včetně neomezeného volání.

lojzak

Re:Poradte LTE tarif bez FUP
« Odpověď #33 kdy: 27. 03. 2018, 14:55:09 »
Na to je jednoduchá odpověď: takový tarif na českém trhu není. Tři operátoři drží basu. Takže bych doporučoval přeformulovat požadavek tak, abyste našel tarif, který nevíc vyhovuje tomu, co potřebujete. Nebo popište, jaké použití potřebujete.

Když nemáš informace ověřené, tak je nikde nepublikuj. Tarify bez FUP na trhu samozřejmě jsou, jenom je musíš brát na firmu. A nebo najít nějakého šedého operátora, který ti ho nabídne.

honza

Re:Poraďte LTE tarif bez FUP
« Odpověď #34 kdy: 27. 03. 2018, 21:44:32 »
ja mam od O2 neomezenyLTE  fup ale vazany na adresu. Doma router s LTE dongle a spokojenost. cena taky dobra za 400 a na real stream v pohode.


honza

Re:Poraďte LTE tarif bez FUP
« Odpověď #35 kdy: 27. 03. 2018, 21:50:12 »
O2 má Internet Optimal Air Fix 20/2 Mb/s /bez FUP/ za 499,- Kč /s úvazkem na 2 roky/. K tomu nutno koupit LTE modem s dat. SIM. Ale večer O2 hodně snižuje rychlost / třeba na 4 Mb/s  :( /. Nabízí, kde není dostupné ADSL min. s 8 Mb/s.
stim snizovanim to neni tak uplne. podle skusenosti a trochu snifingu se jedna o vice zatizene bts tam pak obcas ano, fakt zalezi na lokalite. a nebude to asi umysl ale cista agregace.

Hodinář

Re:Poraďte LTE tarif bez FUP
« Odpověď #36 kdy: 27. 03. 2018, 22:06:20 »
ja mam od O2 neomezenyLTE  fup ale vazany na adresu. Doma router s LTE dongle a spokojenost. cena taky dobra za 400 a na real stream v pohode.

Co pro takovou cenu musí člověk udělat? Jaké jsou další podmínky? Koukal jsem teď na ceník Vodafonu a tam je cca 600 Kč za samotné připojení, 100 Kč za modem, 170 Kč za pevnou IP adresu + člověk musí utratit nějakých 250 Kč za jiné služby.

honza

Re:Poraďte LTE tarif bez FUP
« Odpověď #37 kdy: 27. 03. 2018, 22:22:49 »
ja mam od O2 neomezenyLTE  fup ale vazany na adresu. Doma router s LTE dongle a spokojenost. cena taky dobra za 400 a na real stream v pohode.

Co pro takovou cenu musí člověk udělat? Jaké jsou další podmínky? Koukal jsem teď na ceník Vodafonu a tam je cca 600 Kč za samotné připojení, 100 Kč za modem, 170 Kč za pevnou IP adresu + člověk musí utratit nějakých 250 Kč za jiné služby.
Jsem zapomel ze mam 100 korun slevu jelikoz mam phone tarif od O2 (ten nejlevnejsi 180,-/mesic). mam  slusnej modem co toho umu dost a mimochodem i LTE sim kartu pres usb dongle a tak jsem odmitl jejich modem(mimochodem nestoji za moc.). Pred rokem jsem tohle vsechno rekl na O2 podpore a sami mne druhy den volali s touto nabídkou. podle skusenosti staci trochu tlacit na pilu a dohodnete se, pro ne je to vzdy vyhodne. hehe. Kdyz uz jsem je mel na drate prevedl jsem zenu na nejeky neomezeny phone tarif z 500 slevou na rok (svete div se ted ho prodlouzili). Je to vazne trochu o vyrecnosti.