Umělá inteligence na filtraci fake serverů s „downloady“

ispon

Ahoj, když se dnesk umělá inteligence, strojové učení, big data, deep learning a neuronové sítě používají na každém rohu na každému čipu a kvůli kdejaké kravině, :-\
 . ???... šlo by něco udělat s fake stránkama, co se mi ukazují ve vyhledávači  na výsledky typu:
1 ) "číslo 776123456 volal" (chci si najít číslo, které volalo, jestli ho někdo nenahlásil na kdovolal.cz apod.), ale místo toho mi vyhledávač google vyblije stránky, které jsou zaindexované z důvodu, že obsahují předgenerovaný seznam čísel s vč struktury url, kde stejně člověk se dočte v lepší případě, že jde o ruský web kde je jen seznam čísel a nic, v horším případě , že jde o web, kde u toho čísla (a miliardy dalších) najde informaci, že na toto číslo nikdo nevolal a buďte první kdo na tuto stránku, které recenzuje čísla, přidejte zkušenost s číslem....
2) "kiss i was made mp3" (prostě si hledám mp3 písničku, varianta s ext:mp3 je na nic) se vynoří mraky odkazů na fake stránky, které JAKOBY nabízí proceduru stažení písničku (stisknout download, zadat captcha), animace generování linku, ale ve výsledku je v lepším případě nic, v druhém případě generický odkaz na malware nebo na celostránkové reklamní servery....

podle mě by si s tím mohl U.I. poradit, a třeba jen ve výsledcích hledání vypsat nějaký flag značící, že daný server dává fake výsledky
« Poslední změna: 18. 03. 2018, 19:05:31 od Petr Krčmář »


Kkt1

Re:Umělá inteligence na filtraci fake serverů s "downloady"
« Odpověď #1 kdy: 17. 03. 2018, 07:24:30 »
To chces resit u sebe, nebo to ocekavas od google?

hledačpráce

Re:Umělá inteligence na filtraci fake serverů s "downloady"
« Odpověď #2 kdy: 17. 03. 2018, 11:08:13 »
A co tvoje inteligence?


Kit

Re:Umělá inteligence na filtraci fake serverů s "downloady"
« Odpověď #3 kdy: 17. 03. 2018, 11:43:01 »
Podobný problém jsem měl kdysi se stahováním datasheetů. Teď už vím, že na all* už klikat nemám, ani když je to na první pozici ve výsledcích vyhledávání. Umělá inteligence nám slouží dobře, ale zpravidla ji musíme rozšířit o vlastní inteligenci.



Ondro

Re:Umělá inteligence na filtraci fake serverů s "downloady"
« Odpověď #5 kdy: 17. 03. 2018, 18:11:23 »
Za to sa podakuj googlu a jeho sposobe zarabania. To nema nic spolocnes umelou inteligenciou,je to o peniazoch.