U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy

Unknown

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #60 kdy: 19. 03. 2018, 00:45:00 »
Mě by zase třeba zajímalo, proč filtrovat lidi, co čtou čísla?

Protoze lidi co ctou v inzeratu JEN jsou dost omezeni??


Unknown

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #61 kdy: 19. 03. 2018, 10:30:11 »
Mě by zase třeba zajímalo, proč filtrovat lidi, co čtou čísla?

Protoze lidi co ctou v inzeratu JEN jsou dost omezeni??

samozrejme tam melo byt "JEN cisla"

TVL

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #62 kdy: 19. 03. 2018, 11:01:32 »
Mě by zase třeba zajímalo, proč filtrovat lidi, co čtou čísla?

Protoze lidi co ctou v inzeratu JEN jsou dost omezeni??

samozrejme tam melo byt "JEN cisla"

To asi všichni pochopili. Ale asi nikdo nepochopil, proč odpovídáš o lidech, kteří čtou JEN čísla, když dotaz byl, proč filtrovat lidi, kteří čtou čísla (tedy I čísla).

abc

Re:u inzerátu nejsou platy
« Odpověď #63 kdy: 19. 03. 2018, 11:42:37 »
Platy v systému zadané jsou!
Na svém portálu od http://www.coolpeople.cz/ přesně vidím, kolik nabízí.
Programátor obvykle 90-120 tisíc.

Na www.prace.cz jsou spíš lacinější firmy, ale občas se objeví něco lepšího.
https://www.prace.cz/nabidka/1274226530/?rps=77
8000 USD/měsíc udje.

https://hays.jobs.cz/detail/?id=G2-1275212258-aden_brand0&rps=77

Jinak tam samozřejmě zavoláš a ujistíš se, že se bavíte o cca 100 tisících.
Troufnu si tvrdit, že při platu ~100 000 měsíčně už je jedno, jestli dostaneš 90 nebo 110 tisíc měsíčně, tam jde spíš o to, abys vydržel a líbilo se ti tam.

Platy vážně hodně stouply, pokud nejsi PHPkář, tak bys měl brát mezi 80-120 tisíci, například 90 tisíc základ + 10 tisíc za každého podřízeného = 120, když máš pod sebou tři kluky.

Rozesmálo by mě ten, kdo dneska programuje za míň jak 70 hrubého, protože 70 hrubého dostane šikovný Systémák a ten jen pucuje to, co profík naprogramuje.

tak to jsi mne rozesmal.. zase si nekdo plete OSVC s platem , a urcite ti v Coolpeople daji 10litru za podrizeneho cloveka...

0x1000

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #64 kdy: 19. 03. 2018, 14:01:05 »
Zjistil jsem, že téměř nikdo neuvádí nástupní plat.
Plat je smluvní. Je to individuální věc mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem.


Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #65 kdy: 19. 03. 2018, 16:08:51 »
Zjistil jsem, že téměř nikdo neuvádí nástupní plat.
Plat je smluvní. Je to individuální věc mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem.
aje to tak dobře 8) lopata která je neschopná vydupat silepší podmínky bude stopro taky neschopná pořádně vykonávat svou práci a proto zákonitě musí dostat za tosvoje lepení kódu míň $$$ 8) 8)

Mě by zase třeba zajímalo, proč filtrovat lidi, co čtou čísla?
hochu aby se nezajímali o $$$ a teda taky o kešflou aco se ve firmě s $$$ děje 8) 8)
nejhorší jsou zvědavý lopaty 8) toseto pak musí nafingovat jako že řádila kalábrijská mafie 8) 8) 8)
Ty máš zase vycházky, mentále?
čuz hawi 8)
jestli tě mole přízpěvky nebaví číst tak tady nějaká lopata piše plugin do fajrfoxu kterej zneviditelňuje mí přízpěvky a přízpěvky dalších lepších lidí jako třeba pana novýho nebo miroslava šilhavýho 8)
si to tam našroubuj a mášto 8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
8) 8) 8)  hoši víc jak 50% těch smajlů jsou v rámci gender equality příslušníci LGBDSM minority  8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Unknown

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #66 kdy: 19. 03. 2018, 16:53:50 »
Mě by zase třeba zajímalo, proč filtrovat lidi, co čtou čísla?

Protoze lidi co ctou v inzeratu JEN jsou dost omezeni??

samozrejme tam melo byt "JEN cisla"

To asi všichni pochopili. Ale asi nikdo nepochopil, proč odpovídáš o lidech, kteří čtou JEN čísla, když dotaz byl, proč filtrovat lidi, kteří čtou čísla (tedy I čísla).

Protoze ta otazka byla reakci na muj nazor ze nepritomnost platu v inzeratu ma filtrovat lidi co ctou JEN cisla.

Lama

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #67 kdy: 19. 03. 2018, 17:48:42 »
I tak mi neni jasný, co je na tom špatnýho.

Každopádně, pokud někdo není ochoten narovinu sdělit výši platu, pravděpodobně ta firma za to nestojí se tam vůbec hlásit. Pravděpodobně, ale pokud inzerát vypadá zajímavě, za pokus to zkusit nic nedáš (nepočítám-li tvůj čas a propálenej benzín).

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #68 kdy: 20. 03. 2018, 07:29:49 »
I tak mi neni jasný, co je na tom špatnýho.

Každopádně, pokud někdo není ochoten narovinu sdělit výši platu, pravděpodobně ta firma za to nestojí se tam vůbec hlásit. Pravděpodobně, ale pokud inzerát vypadá zajímavě, za pokus to zkusit nic nedáš (nepočítám-li tvůj čas a propálenej benzín).
Nesouhlasim. Paklize mame pozici u ktere nam je vlastne jedno jestli bude jun/mid/sen, hlavne kdyz nekoho sezeneme tak co tam jako maji uvadet? 30 - 120? Asi blbost ne. Neni nic jednodussiho nez se dopredu narovinu zeptat jestli jsou ochotni zaplatit XY kdyz budu mit dostatecnou odbornost.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

síťař

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #69 kdy: 20. 03. 2018, 13:36:11 »
I tak mi neni jasný, co je na tom špatnýho.

Každopádně, pokud někdo není ochoten narovinu sdělit výši platu, pravděpodobně ta firma za to nestojí se tam vůbec hlásit. Pravděpodobně, ale pokud inzerát vypadá zajímavě, za pokus to zkusit nic nedáš (nepočítám-li tvůj čas a propálenej benzín).
Jen že všechny inzeráty vypadaji jak přez kopírák a většinou tam ani neni uvedeno pro koho vlastně budeš pracovat protože to se dozvíš až na prvním pohovoru v agentůře ... .

666

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #70 kdy: 20. 03. 2018, 15:41:38 »

Nesouhlasim. Paklize mame pozici u ktere nam je vlastne jedno jestli bude jun/mid/sen, hlavne kdyz nekoho sezeneme tak co tam jako maji uvadet? 30 - 120?
Mohu Vás uklidnit, že ve většině případů to znamená buď maskování naprosto mrzké mzdy nebo neví, co chtějí.
Chápu, že je to umělý příklad, ale ujišťuji Vás, že pokud někdo danou práci zvládne za 30, tak rozhodně jinému nebudou platit 120 i kdyby byl ředitel zeměkoule.

síťař

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #71 kdy: 20. 03. 2018, 17:21:20 »
Nesouhlasim. Paklize mame pozici u ktere nam je vlastne jedno jestli bude jun/mid/sen, hlavne kdyz nekoho sezeneme tak co tam jako maji uvadet? 30 - 120?
To co píšeš je zvrácená logika která všechny stojí hromadu času.

Pokud mám pozici kterou zvládne junior (nebo kdokoliv) tak logicky nechci aby se tam hlásil senior protože by tam stejně nezůstal kvůli práci i penězům a tím, že napíšu že dávám 30k to dávám jasně najevo.

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #72 kdy: 21. 03. 2018, 09:37:01 »
Je takova bida s lidma, ze se nemuzu vymezit jen na seniory. A davat 3 inzeraty na jun/mid/sen?
Potencialni prace mame vic nez lidi, at prijde v dane technologii jakkoliv naskilovany clovek tak ho dokazeme do nejakyho tymu dat.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

zvidavy_clovek

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #73 kdy: 21. 03. 2018, 09:53:25 »
A mohu se prosím Vás zeptat, proč tedy nedat 3 inzeráty na jun/mid/sen?

TVL

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #74 kdy: 21. 03. 2018, 10:39:52 »
A mohu se prosím Vás zeptat, proč tedy nedat 3 inzeráty na jun/mid/sen?

Tak to je samozřejmě filosofická otázka, jestli je v tomto případě logičtější jeden inzerát, nebo inzeráty 3. Nicméně v praxi stojí obsluha 3 inzerátů trojnásobek administrativy. A hlavně - inzeráty se platí za kus (typicky, pokud nemáte nějakou speciální smlouvu) - a u peněz končí všechny filosofické rozpravy.