reklama

Po přechodu na ŽL mě firma chce prodávat

Ivan Nový

Re:Po prechodu na ZL me firma chce prodavat
« Odpověď #45 kdy: 19. 02. 2018, 09:09:09 »
No on se to dozví, i když pojede s vámi. Rád se s ním o to podělíte. Jako teď. :-)))

Ja se delim o informace o Ivanu Novemu, ne o zminenych tematech. A cinim tak na Rootu, kde jste proflaknuty, ne ve vlaku. Urcite bych neriskoval, ze me kvuli vam nekdo vyhodi oknem.

Tych 5 hodin by som inak prespal alebo "stratil" normalnou pracou v office.

To mate dobre, ze mate kancelare s luzkovou upravou a muzete si vybrat, jestli budete spat nebo pracovat.
Je vidět, že jste dlouho nejel vlakem, okna se dnes ve vlaku nedají otevřít :-))) Je to kvůli pasivní bezpečnosti besedníků. A kolega určitě jezdil nočními vlaky.

reklama

JardaP .

• 10 987
    • Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 19. 02. 2018, 09:46:32 »
Je vidět, že jste dlouho nejel vlakem, okna se dnes ve vlaku nedají otevřít :-))) Je to kvůli pasivní bezpečnosti besedníků. A kolega určitě jezdil nočními vlaky.

Vlakem jsem jel nedavno, okno jsem otevrit nezkousel, protoze byla zima, ale otevrit snad slo. Ale jen trochu vyklopit v horni casti, ovsem kdybych narazil na nejakeho zdejsiho berserka a zacal mu vykladat o Ivanu Novem, mohl by tu vyklopnou cast celou vyrvat.

Ivan Nový

« Odpověď #47 kdy: 19. 02. 2018, 09:50:46 »

Vlakem jsem jel nedavno, okno jsem otevrit nezkousel, protoze byla zima, ale otevrit snad slo. Ale jen trochu vyklopit v horni casti, ovsem kdybych narazil na nejakeho zdejsiho berserka a zacal mu vykladat o Ivanu Novem, mohl by tu vyklopnou cast celou vyrvat.
Tak to jste na dobré cestě, když máte takový emocionální vztah k víře.

Migilenik

Re:Po přechodu na ŽL mě firma chce prodávat
« Odpověď #48 kdy: 19. 02. 2018, 14:35:14 »
Já vám něvím, tady na rootu to je jeden expertní dotaz za druhym. Z doby kdy jsem pracoval výhradně přes živnostak jsem se naucil jednu krasnou vec. Ty jsi dodavatel a potazmo firma, a tvuj zakaznik ti nema pravo cokoli diktovat. Prostě pokud se mi jeho podminky nelibi, zakazku odmitam a nijak se ji neučastnim.

Pokud pro tebe tvuj stavajici zakaznik nema praci, ktera by se ti zamlouvala, pak předpokládám máš i jiné zákazníky.

Re:Po přechodu na ŽL mě firma chce prodávat
« Odpověď #49 kdy: 19. 02. 2018, 14:56:28 »
Nema - sam napsal, ze neni zivnostnik nybrz obycejny švarcák.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Lama

« Odpověď #50 kdy: 19. 02. 2018, 15:30:31 »

Okna ve vlacích otevřít jdou, aspoň některých :-)))) - taky umim dělat dlouhý smajlíky, heč... :-))))

alshajmr

« Odpověď #51 kdy: 19. 02. 2018, 16:01:40 »
... taky umim dělat dlouhý smajlíky, heč... :-))))
Vzpominam na dobu kdy mi bylo deset let a resil jsem jakyho udelam smajlika.

JardaP .

• 10 987
    • Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 19. 02. 2018, 17:12:44 »
Vzpominam na dobu kdy mi bylo deset let a resil jsem jakyho udelam smajlika.

A uz jsi to vyresil? Nepodelis se o cenne zkusenosti?

reklama