Malá výplata - co vy?

Labrat

Re:Malá výplata - co vy?
« Odpověď #150 kdy: 25. 02. 2018, 12:43:09 »
Pokladní v Lidlu 30 tisíc? Jsem se zeptal a prý fakt ne. Hoši, tady občas žijete v jiném světě.
Google dnes nefunguje?

https://ekonomika.idnes.cz/lidl-kaufland-tesco-billa-mzdy-deg-/ekonomika.aspx?c=A180221_113044_ekonomika_mato


Jano7

Re:Malá výplata - co vy?
« Odpověď #151 kdy: 25. 02. 2018, 14:03:36 »
Hele, bavil jsem se o tom s kámošem programátorem a shodili jsme se, že brát dneska méně než 50 tisíc čistého je mizérie. On má brigádu pro nějakého Němce, kterému píše software k nějakému přístroji, němec platí paušálem 1000Euro měsíčně. To je pěkná brigáda, ale o takovou člověk asi nezavadí, když není přímo programátor. Za 70 tisíc měsíčně si už můžeš žít, kamarád má rodinu a žena nemusí dřít v práci, má doma daleko víc sexu, protože není utahaná. To je taky výhoda. Děcka mají mamču, on má domov a ženu, je spokojený. Ale řekl mi to samé, kdyby přišel o těch tisíc euráčů, asi by to byl větší boj. Taky by se hodila taková brigáda.

Jak kde. V Praze je to zoufale málo, jinde se spokojeně bydlí daleko za míň.

Ženská doma je holé neštěstí. Nakonec se začne nudit, k tomu deprese z nedostatku seberealizace ani nedomyslet, co se stane, když příjem živitele rodiny vypadne. Vyhovuje to jenom blbkám, kterým na společenských akcích manžel doporučuje "prosím tě hlavně nemluv". Který chlap by takovou ženskou chtěl? Jenom zoufalec.

Když bere ženská podobné peníze jako chlap (nebo klidně i víc) je to ideál.  Závazky ubývají 2x rychleji a na sex to nemá vliv. :-)

Federerovi robí manželka manažérku (to je otravná robota) a stará sa o deti. Veľmi bohatým mužom robia často ženy veci okolo financií, alebo spravujú nadácie. U ostatných, môžu sa realizovať v neziskovkách, psích útulkoch, ekológii a pod. Poznám pár, kde sa manželka naprv starala o deti a domácnosť, a keď deti vyrástli, dala sa na komunálnu politiku...

Sedieť doma na zadku zničí ženu aj muža.

borekz

  • ****
  • 492
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Malá výplata - co vy?
« Odpověď #152 kdy: 25. 02. 2018, 15:17:46 »
Líbí se mi návrh 8 hodin týdně za 900 Euro měsíčně pro jednu Německou firmu.
Ty umíš plynně Německy a bydlíš v pohraničí ?

takyadmin

Re:Malá výplata - co vy?
« Odpověď #153 kdy: 25. 02. 2018, 16:36:15 »
Líbí se mi návrh 8 hodin týdně za 900 Euro měsíčně pro jednu Německou firmu.
Ty umíš plynně Německy a bydlíš v pohraničí ?

Nevím, jak ti jeho Němci, ale ti moji umí i anglicky :D A je to IT, takže se jede kompletně vzdáleně. Do práce dnes chodí tak maximálně pokladní.

alshajmr

Re:Malá výplata - co vy?
« Odpověď #154 kdy: 25. 02. 2018, 17:12:42 »
lol kdo bere min jak 200k je lopata
A koluk bys chtel brat? Zivot neco stoji hochu. Ne kazdej programuje podradny php za 50k a plati hypoteku jako otrok.


borekz

  • ****
  • 492
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Malá výplata - co vy?
« Odpověď #155 kdy: 25. 02. 2018, 18:30:13 »
Podřadné nejsou programovací jazyk, ale projekty s nízkou prodejností.

Labrat

Re:Malá výplata - co vy?
« Odpověď #156 kdy: 25. 02. 2018, 23:49:22 »
Podřadné nejsou programovací jazyk, ale projekty s nízkou prodejností.
Podřadní jsou akorát někteří programátoři.

Lama

Re:Malá výplata - co vy?
« Odpověď #157 kdy: 26. 02. 2018, 01:24:48 »
Dokud budem subdodavatelská země a nenaučíme se vytvářet hotové produkty s velkou přidanou hodnotou pro koncového zákazníka, tak tu budou vejplaty furt malý.

alshajmr

Re:Malá výplata - co vy?
« Odpověď #158 kdy: 26. 02. 2018, 07:17:48 »
Podřadné nejsou programovací jazyk, ale projekty s nízkou prodejností.
Podřadní jsou akorát někteří programátoři.
Presne tak, hlavne ty co pdogramuji v PHP ... a mozna ti co pouzivaji Delphi.

akamakalaka

Re:Malá výplata - co vy?
« Odpověď #159 kdy: 26. 02. 2018, 08:51:19 »
Pche dělám péhápe a beru 140 hrubýho. Prý že podřadný jazyk. Záleží jak kdo a kde ... Lopaty...

PanPan

Re:Malá výplata - co vy?
« Odpověď #160 kdy: 26. 02. 2018, 09:10:59 »
Pche dělám péhápe a beru 140 hrubýho.

Ano, pro PHPkáře je 140 Kč / hodinu velmi dobrá mzda, to se dostaneš i na 23 tisíc měsíčně viď?
Naopak to nastolilo otázku, jestli ty uklízečky z Ukrajiny nejsou přeplacené, když mají víc.

Nicméně my tu neřešíme dělnické profese používající motyku, smeták, mop nebo tvoje Ctrl+C/Ctrl+V, ale odborníky, lidi pracující duševně.

nox

Re:Malá výplata - co vy?
« Odpověď #161 kdy: 26. 02. 2018, 09:37:57 »
Pche dělám péhápe a beru 140 hrubýho. Prý že podřadný jazyk. Záleží jak kdo a kde ... Lopaty...

Aky framework?

kompularius

Re:Malá výplata - co vy?
« Odpověď #162 kdy: 26. 02. 2018, 09:58:55 »
Ano, pro PHPkáře je 140 Kč / hodinu velmi dobrá mzda

Tak já myslel měsíčně, na hodinu tohle dávám mojí uklízečce...

Framework? Symfony a Nette