Java programator

Pavel Kohut

Java programator
« kdy: 13. 03. 2018, 17:07:40 »
Ahoj lidi, po nekolika letech co delam v obskurdnim programovacim jazyce ABAP u me doslo k vyhoreni. Rad bych casem presel na neco "modernejsiho" treba na javu. Nasel by se tady nekdo kdo by mi dal praci v jave na nekolik dnu v tydnu, ze zacatku klidne zadarmo. V jave umim jen naproste zaklady v podstate jen syntaxi, ale neznam zadny framework. Ucim se ale rychle :)


Jester

Re:Java programator
« Odpověď #1 kdy: 13. 03. 2018, 17:10:15 »
Ahoj lidi, po nekolika letech co delam v obskurdnim programovacim jazyce ABAP u me doslo k vyhoreni. Rad bych casem presel na neco "modernejsiho" treba na javu. Nasel by se tady nekdo kdo by mi dal praci v jave na nekolik dnu v tydnu, ze zacatku klidne zadarmo. V jave umim jen naproste zaklady v podstate jen syntaxi, ale neznam zadny framework. Ucim se ale rychle :)
To jako vážně? “Obskurdní” exoty spamující na rootu nikdo nenechá ani zametat dvorek.

tvexpert

Re:Java programator
« Odpověď #2 kdy: 13. 03. 2018, 17:42:50 »
Nasel by se tady nekdo kdo by mi dal praci v jave na nekolik dnu v tydnu, ze zacatku klidne zadarmo. V jave umim jen naproste zaklady v podstate jen syntaxi, ale neznam zadny framework. Ucim se ale rychle :)
Programovat neumíš a tak budeš zadarmo drahej. A co dřevo, štípeš?

Pavel Kohut

Re:Java programator
« Odpověď #3 kdy: 13. 03. 2018, 17:52:55 »
Nasel by se tady nekdo kdo by mi dal praci v jave na nekolik dnu v tydnu, ze zacatku klidne zadarmo. V jave umim jen naproste zaklady v podstate jen syntaxi, ale neznam zadny framework. Ucim se ale rychle :)
Programovat neumíš a tak budeš zadarmo drahej. A co dřevo, štípeš?

Drevo nastipu a programovat umim, ale v jave jsem napsal jen 1 malou vec.

naborar

Re:Java programator
« Odpověď #4 kdy: 13. 03. 2018, 18:02:17 »
Nechápu programování zadarmo. Jaký by to mělo smysl? Prostě se to nauč a pak se nech normálně za 40 zaměstnat jako úplný začátečník.