Ako postupovať pri učení sa hlúpej webariny ?

dalsiznudenyzamestnanec

Ako postupovať pri učení sa hlúpej webariny ?
« kdy: 25. 01. 2018, 15:53:34 »
V práci mám voľno pri pc niekedy aj 4-6 hodín za deň. Tak ma napadlo, že by som sa naučil robiť weby na lepšej úrovni. Weby preto, že niečo z toho viem, ale 5 rokov som mimo ten odbor takže to beriem ako iba základy a aj preto, že o tom stále počujem od skutočných odborníkov ako o jednoduchej veci pre lopaty :D
Existuje nejaký postup ako začať aby som všetko robil "tak ako sa má" ? Zaujíma ma hlavne backend, ale vo voľnom čase by som si chcel bastliť aj frontend.
Keď si predstavím, že som s niečím mohol začať už pred 2 rokmi čo všetko som mohol vedieť ...


Re:Ako postupovať pri učení sa hlúpej webariny ?
« Odpověď #1 kdy: 25. 01. 2018, 20:54:02 »
Acquia Dev Desktop :-)
Děkuji za možnost editace příspěvku.

programator

Re:Ako postupovať pri učení sa hlúpej webariny ?
« Odpověď #2 kdy: 25. 01. 2018, 21:08:25 »
V práci mám voľno pri pc niekedy aj 4-6 hodín za deň. Tak ma napadlo, že by som sa naučil robiť weby na lepšej úrovni. Weby preto, že niečo z toho viem, ale 5 rokov som mimo ten odbor takže to beriem ako iba základy a aj preto, že o tom stále počujem od skutočných odborníkov ako o jednoduchej veci pre lopaty :D
Existuje nejaký postup ako začať aby som všetko robil "tak ako sa má" ? Zaujíma ma hlavne backend, ale vo voľnom čase by som si chcel bastliť aj frontend.
Keď si predstavím, že som s niečím mohol začať už pred 2 rokmi čo všetko som mohol vedieť ...
začni češtinou

Re:Ako postupovať pri učení sa hlúpej webariny ?
« Odpověď #3 kdy: 25. 01. 2018, 21:35:11 »
V práci mám voľno pri pc niekedy aj 4-6 hodín za deň. Tak ma napadlo, že by som sa naučil robiť weby na lepšej úrovni. Weby preto, že niečo z toho viem, ale 5 rokov som mimo ten odbor takže to beriem ako iba základy a aj preto, že o tom stále počujem od skutočných odborníkov ako o jednoduchej veci pre lopaty :D
Existuje nejaký postup ako začať aby som všetko robil "tak ako sa má" ? Zaujíma ma hlavne backend, ale vo voľnom čase by som si chcel bastliť aj frontend.
Keď si predstavím, že som s niečím mohol začať už pred 2 rokmi čo všetko som mohol vedieť ...
začni češtinou

Spíš angličtinou, bez té se moc nepohne (na druhou stranu pro porozumění technického textu stačí základy).

Fuki



Tomáš Roll

Re:Ako postupovať pri učení sa hlúpej webariny ?
« Odpověď #5 kdy: 25. 01. 2018, 21:38:50 »

mmm

Re:Ako postupovať pri učení sa hlúpej webariny ?
« Odpověď #6 kdy: 25. 01. 2018, 21:55:01 »
JS není jazyk pro děti.

Shojian

Re:Ako postupovať pri učení sa hlúpej webariny ?
« Odpověď #7 kdy: 26. 01. 2018, 11:01:37 »
Zkus začít s CSS: The Definitive Guide, fourth edition a až budeš hodně dobře umět CSS tak pokračuj k jednodušším jazykům HTML, JS a SVG (za tímto pořadím si stojím)

Tomáš Roll

Re:Ako postupovať pri učení sa hlúpej webariny ?
« Odpověď #8 kdy: 26. 01. 2018, 11:26:20 »
JS není jazyk pro děti.
Protože malé dítě nemá zábrany říct, že král je nahý.