Vodafone - Pevný internet - LTE bez limitu?

anonym

Re:Vodafone - Pevný internet - LTE bez limitu?
« Odpověď #15 kdy: 14. 01. 2018, 02:38:16 »
Dost zalezelo na sile signalu. T-Mobile LTE mi jel az 25Mbit/s, jenze s plnym signalem. Carka dolu a jelo to uz jen treba 15Mbit/s nebo min. Vodafone mi jede porad stabilne 8Mbit/s. Vzal jsem ten Vodafone, protoze kdyz jsem s TMobilem otevrel na youtube nejake video, tak se moc rychle zbytecne cele nacetlo, ikdyz jsem to nemel v planu cele sledovat, mel bych hned vycerpany FUP.


urednikx

Re:Vodafone - Pevný internet - LTE bez limitu?
« Odpověď #16 kdy: 14. 01. 2018, 07:23:23 »
Je to na okraji Prahy. V současnosti jsme připojení přes WiFi, ale tam jsou někdy výpadky nebo kolísá rychlost. Jinak jsem s tím připojením většinou spokojený, ale když člověk potřebuje pracovat a je zrovna výpadek/přetížení, tak je to o nervy… proto zvažuji pořízení záložního připojení.
jestli je drat tak vem adsl ... .

Re:Vodafone - Pevný internet - LTE bez limitu?
« Odpověď #17 kdy: 14. 01. 2018, 16:42:10 »
Je to na okraji Prahy. V současnosti jsme připojení přes WiFi, ale tam jsou někdy výpadky nebo kolísá rychlost. Jinak jsem s tím připojením většinou spokojený, ale když člověk potřebuje pracovat a je zrovna výpadek/přetížení, tak je to o nervy… proto zvažuji pořízení záložního připojení.
jestli je drat tak vem adsl ... .

Bacha na to, u staré ústředny ADSL nepřesáhne download 2Mbps a upload 128kbps. Proto právě zvažujeme přechod od ADSL k LTE.

fewfwf

Re:Vodafone - Pevný internet - LTE bez limitu?
« Odpověď #18 kdy: 14. 01. 2018, 17:05:22 »
Je to na okraji Prahy. V současnosti jsme připojení přes WiFi, ale tam jsou někdy výpadky nebo kolísá rychlost. Jinak jsem s tím připojením většinou spokojený, ale když člověk potřebuje pracovat a je zrovna výpadek/přetížení, tak je to o nervy… proto zvažuji pořízení záložního připojení.
jestli je drat tak vem adsl ... .

Bacha na to, u staré ústředny ADSL nepřesáhne download 2Mbps a upload 128kbps. Proto právě zvažujeme přechod od ADSL k LTE.
Nejde WiFi a nejde ADSL ... tak vlastně nevim na co se ptáš když nemáš jinou možnost než to LTE????