Jak v chrome řadit záložky podle data, přidání, otevření, "Last-Modified" a data

macík

Zdravím, mám pocit, že funkcionalita záložek v chromium  je okrajová záležitost, že jsou odfláklé. Zajímalo by mě, zda existuje nějaký propracovaný jako z dob 10 let staré Opery 12. Aspoň řadit dle těchto kritérií bych chtěl?
abecedně název Záložky
abecedně Title stránky
abecedně URL
dle data přidání
dle data posledního otevření
dle data prvního otevření
dle počtu otevření
dle data "editace" stránky (z tagu Last modified či meta)...

Jde to? Ukládá to chromium vůbec!?


pouzij Vivaldi
Děkuji za možnost editace příspěvku.

urednikx

Zdravím, mám pocit, že funkcionalita záložek v chromium  je okrajová záležitost, že jsou odfláklé. Zajímalo by mě, zda existuje nějaký propracovaný jako z dob 10 let staré Opery 12. Aspoň řadit dle těchto kritérií bych chtěl?
abecedně název Záložky
abecedně Title stránky
abecedně URL
dle data přidání
dle data posledního otevření
dle data prvního otevření
dle počtu otevření
dle data "editace" stránky (z tagu Last modified či meta)...

Jde to? Ukládá to chromium vůbec!?
Domnivam se ze takova funkce neni integrovana protoze ji lidi nepotrebuji. Nenapada me duvod proc treba radit podle data prvniho otevreni a myslim, ze duvod napadne tak jednoho z milionu.

Nicmene, zalozky neresi ani chrome. Chrome nedokaze tak zakladni vec jako seradit slozku a podslozky podle abecedy na jedno kliknuti a uzivatel je nucen kazdy chlivek radit zvlast. Pouzivam rozsireni ktere na jedno kliknuti seradi zalozky abecedne - Chrome to proste neumi. A to je mozna reseni i pro tebe.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Domnivam se ze takova funkce neni integrovana protoze ji lidi nepotrebuji.

Kdyz se na to nekdo pta, tak to asi nekdo potrebuje. Ta funkce neni integrovana proto, ze Guugle rozhodl, ze to nikdo nepotrebuje. Chrome je browser s totalne zdebilizovanym UI pro analfabety, tak proto tam nic takoveho neni. Odmenou za to je, ze zatimco Opera byla rychla a veslo se do ni hafo otevrenych stranek, tak Chrome je nenazrany a umi otevrit stranek i deset.

programatoreee

Domnivam se ze takova funkce neni integrovana protoze ji lidi nepotrebuji.

Kdyz se na to nekdo pta, tak to asi nekdo potrebuje. Ta funkce neni integrovana proto, ze Guugle rozhodl, ze to nikdo nepotrebuje. Chrome je browser s totalne zdebilizovanym UI pro analfabety, tak proto tam nic takoveho neni. Odmenou za to je, ze zatimco Opera byla rychla a veslo se do ni hafo otevrenych stranek, tak Chrome je nenazrany a umi otevrit stranek i deset.
Jen můžu opakovat: "Nenapada me duvod proc treba radit podle data prvniho otevreni a myslim, ze duvod napadne tak jednoho z milionu.". Vážně, k čemu to bude?


Ravise

  • ***
  • 113
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Jen můžu opakovat: "Nenapada me duvod proc treba radit podle data prvniho otevreni a myslim, ze duvod napadne tak jednoho z milionu.". Vážně, k čemu to bude?

Hm, před půl rokem mi to kámoš ukazoval a já jsem si to dal do záložek. Jak to teď v těch 200 položkách najdu? *škrábe se na hlavě*

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Jen můžu opakovat: "Nenapada me duvod proc treba radit podle data prvniho otevreni a myslim, ze duvod napadne tak jednoho z milionu.". Vážně, k čemu to bude?

To mi připomíná argumenty Windows uživatelů, když jsem jim říkal jak je více ploch a možnost přepínat mezi nimi užitečná věc :D

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Jen můžu opakovat: "Nenapada me duvod proc treba radit podle data prvniho otevreni a myslim, ze duvod napadne tak jednoho z milionu.". Vážně, k čemu to bude?

Tak me napada to, ze bych treba chtel vymazat deset let stare zalozky, ktere uz stejne asi nejsou platne. Nebo to, ze hledam zalozku, kterou jsem si udelal minuly mesic, ale za ziveho boha si nemuzu vzpomenout, jak se kurva ta stranka jmenovala.

Lol Phirae

Tak me napada to, ze bych treba chtel vymazat deset let stare zalozky, ktere uz stejne asi nejsou platne.

No, tak to by zaručeně umělci z Googlu implementovali zásadně tak, aby se mazat daly naopak pouze záložky nejnovější -
 viz "logika" pro výmaz cache: