Obraz pro přeinstalaci Windows 10

LINUXMAN

Obraz pro přeinstalaci Windows 10
« kdy: 31. 12. 2017, 02:58:48 »
Je to asi rok co jsem koupil nový počítač s Windows 10 Home a bylo to zlo.
Poslední kapka byla když se mi aktualizoval špatně ovladač na zvuk a tím se mi doku*vil i ovladač na externí zvukovku.

V práci máme tuhle verzi a tam se dá všechno vypnout.
https://www.heidoc.net/php/myvsdump_details.php?id=P2129F70143Ax64Lcs

Nemám možnost to ISO nikde sehnat a z práce to nedostanu...


Nechci aby mě tady rovnou někdo poslal odkaz ale nějak šikovně by to mohl někdo postnout :-P

Nebo tady je na mě Email: 968663215@centrum.cz
« Poslední změna: 31. 12. 2017, 09:48:41 od Petr Krčmář »


D.A. Tiger

  • ****
  • 486
  • Tygr, který žere tučňáka ;-)
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Windows 10
« Odpověď #1 kdy: 31. 12. 2017, 03:03:28 »
To fakt myslis vazne?

xdtgj

Re:Windows 10
« Odpověď #2 kdy: 31. 12. 2017, 03:17:04 »
Při vší úctě, nefňukejte a přejděte na Linux nebo používejte starší verzi Windows.

D.J.Bobo

Re:Windows 10
« Odpověď #3 kdy: 31. 12. 2017, 08:19:16 »
Požádej výrobce NTB o zaslání médií. Asi budeš za ta média muset zaplatit. Jinak je Recovery uloženo na tvém HDD a při startu NTB zvol Recovery. Celý Win se reinstaluje a vše se samozřejmě přemaže. Takže nezapomeň zazálohovat.

Jinak, pokud netrváš na Win10, Linux asi bude lepší.
BTW: Win10 Home nelze downradovat na Win7 (legálně), to lze až u Win10Pro.

Windows 10 je strašný hybrid, bonzující na všechny strany a dělající si, co chce. S tou GK znám, používáme SW, kde je GK vždy o něklik verzí zpět certifikovaná a Win10 permanentně mají tendenci ho aktualizovat. Lze tomu zabránit, našel jsem to na Webu (kdesi).

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail


nepoviem

Re:Obraz pro přeinstalaci Windows 10
« Odpověď #5 kdy: 31. 12. 2017, 09:51:19 »
Je to asi rok co jsem koupil nový počítač s Windows 10 Home a bylo to zlo.
Poslední kapka byla když se mi aktualizoval špatně ovladač na zvuk a tím se mi doku*vil i ovladač na externí zvukovku.

V práci máme tuhle verzi a tam se dá všechno vypnout.
https://www.heidoc.net/php/myvsdump_details.php?id=P2129F70143Ax64Lcs

Nemám možnost to ISO nikde sehnat a z práce to nedostanu...


Nechci aby mě tady rovnou někdo poslal odkaz ale nějak šikovně by to mohl někdo postnout :-P

Nebo tady je na mě Email: 968663215@centrum.cz

Piratebay má všetko...

Emkei

Re:Obraz pro přeinstalaci Windows 10
« Odpověď #6 kdy: 31. 12. 2017, 10:45:15 »
Poslední dobou se nestačím divit kdo si všechno dovolí psát takové blbosti.
Nevím jestli lidé více hloupnou nebo ztratili sebeúctu a stud za svoji hloupost.

@D.A. Tiger Jedná se o adekvátní příspěvek. (Když dotyčnému nechceš pomoc nepiš)

@xdtgj  Ne vždy je přechod na starší Windows možný a nebo autor nemůže .např na Linux přejít kvůli podpoře určitých aplikací které jsou jenom pro Windows.
A jestli si to nepochopil autor chce přejít z Windows 10 Home na Windows 10 Enterprise 2016 LTSB N.

@D.J.Bobo
Autor potřebuje verzi "Windows 10 Enterprise 2016 LTSB N" nechápu tedy proč mu radíš s recovery a ostatní blbosti...

@ByCzech
Stejné jako s "D.J.Bobo" Autor hledá přesně určitou verzi OS váš odkaz tuto verzi neobsahuje nedělejte ze sebe a s ostatních blbce.

@nepoviem Piratebay má možná všechno ale určitě nemá tuto verzi OS. Vaše rada je tedy nebetyčně hloupá.


Jestli se tady najde někdo kdo má přístup na msdn a může mi poslat odkaz na email.
Rád tuto verzi potom nahraji na jeden nejmenovaný český tracker pro všechny.
emkei@keemail.me

?

Re:Obraz pro přeinstalaci Windows 10
« Odpověď #7 kdy: 31. 12. 2017, 10:56:25 »
A jak se to potom bude aktivovat?

Emkei

Re:Obraz pro přeinstalaci Windows 10
« Odpověď #8 kdy: 31. 12. 2017, 11:09:21 »
Autor tématu nemá problém s aktivací systému, jestli máte problém vy založte si vlastní téma děkuji.

?

Re:Obraz pro přeinstalaci Windows 10
« Odpověď #9 kdy: 31. 12. 2017, 11:16:47 »
Autorem tématu nejsi, odpověď nemáš...

D.A. Tiger

  • ****
  • 486
  • Tygr, který žere tučňáka ;-)
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Obraz pro přeinstalaci Windows 10
« Odpověď #10 kdy: 31. 12. 2017, 14:50:02 »
Poslední dobou se nestačím divit kdo si všechno dovolí psát takové blbosti.
Nevím jestli lidé více hloupnou nebo ztratili sebeúctu a stud za svoji hloupost.

@D.A. Tiger Jedná se o adekvátní příspěvek. (Když dotyčnému nechceš pomoc nepiš)

@xdtgj  Ne vždy je přechod na starší Windows možný a nebo autor nemůže .např na Linux přejít kvůli podpoře určitých aplikací které jsou jenom pro Windows.
A jestli si to nepochopil autor chce přejít z Windows 10 Home na Windows 10 Enterprise 2016 LTSB N.

@D.J.Bobo
Autor potřebuje verzi "Windows 10 Enterprise 2016 LTSB N" nechápu tedy proč mu radíš s recovery a ostatní blbosti...

@ByCzech
Stejné jako s "D.J.Bobo" Autor hledá přesně určitou verzi OS váš odkaz tuto verzi neobsahuje nedělejte ze sebe a s ostatních blbce.

@nepoviem Piratebay má možná všechno ale určitě nemá tuto verzi OS. Vaše rada je tedy nebetyčně hloupá.


Jestli se tady najde někdo kdo má přístup na msdn a může mi poslat odkaz na email.
Rád tuto verzi potom nahraji na jeden nejmenovaný český tracker pro všechny.
emkei@keemail.me

No vsak ten tvuj vyplod je sam esenci geniality, to ti muzu rict. Takze podle tebe je v poradku, zadat na verejnych forech o odkazy na warez? A ano je to typicka pekne zabalena zadost o odkaz na warez, protoze kdyby jej chtel ziskat legalne , tak zkontaktuje vyrobce/distributora, a nehleda ISO pokoutne po forech. A pokud vim, tak zrovna cokoli co je spojene s warezem je na tomhle foru  zakazano.  Takze uprime nechapu, kde beres ty i ten tazatel tu drzost s tim tady opruzovat, a jeste mit kolem toho spousty kecu.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Obraz pro přeinstalaci Windows 10
« Odpověď #11 kdy: 31. 12. 2017, 15:13:21 »
Mimochodew u warezovych Widle se da predpokladat, ze do nich bude pribalen nejaky nerad. Takwe pokud nesedi kontrolni soucet proti nejakemu znamemu oficialnimu ISO, tak je to jen pro sebevrahy, kterym uz stejne na nicem nezalezi.

Luumenator

Re:Obraz pro přeinstalaci Windows 10
« Odpověď #12 kdy: 31. 12. 2017, 15:27:44 »
Nebudu řešit jestli má nebo nemá zakoupenou licenci.

Ale co se týče ISO souboru tak už několikrát soudní dvůr rozhodl že je jedno kde dotyčný vzal kopii daného systému a to protože jí mohl nainstalovat z DVD z USB flash disku (Už jsem se setkal s tím že Microsoft pro různé účely dodává své systémy také na  flash disku) nebo ESD soubory .atd

Důležitá je licence od Microsoftu nebo od nějakého autorizovaného partnera.

Na to aby s tebe někdo dělal blbce stačíš sám.