Dostali jste od svého zaměstnavatele něco k Vánocům?

admin lopata

Re:Dostali jste od svého zaměstnavatele něco k Vánocům?
« Odpověď #30 kdy: 20. 12. 2017, 17:18:44 »
My jsme dostali rybu.
uzenou?
Ne, normálního kapra. Vykuchanýho, zatavenýho v igelitu.


alfabet

Re:Dostali jste od svého zaměstnavatele něco k Vánocům?
« Odpověď #31 kdy: 20. 12. 2017, 17:36:15 »
kolega dostal asi najkrajsi darcek ked ho vyhodili s odstupnym vo vyske rocnho platu :-)
jo a pak se probudil mokrej ... .

prezek

  • ***
  • 229
    • Zobrazit profil
Re:Dostali jste od svého zaměstnavatele něco k Vánocům?
« Odpověď #32 kdy: 20. 12. 2017, 20:10:53 »
Já jsem dostal čokoládovou kolekci, kalendář a prémie. Ale kolekci a kalendář mi nechtěli dát, že prý jsem ve zkušební době, tak mám smůlu. Když jsem ale zjistil, že kolega, který nastupoval ve stejný den (na jiné oddělení), dostal kolekci kalendář tričko (antistatické) a mikinu, tak jsem seřval svého šéfa a další den jsem měl kolekci i já. Jen nevím, jestli si mě nechají i po zkušební době, když jsem tak drzej :(

JAK

Re:Dostali jste od svého zaměstnavatele něco k Vánocům?
« Odpověď #33 kdy: 22. 12. 2017, 12:42:11 »
U nás se dávaly Apple TV 4K. Ale jsme menší firma tj. taková rodinná atmosféra. Žádný korporát. Takže i ty vztahy jsou na jiné úrovni

proKurve

Re:Dostali jste od svého zaměstnavatele něco k Vánocům?
« Odpověď #34 kdy: 22. 12. 2017, 12:58:39 »
Pokud pominu tučné prémie, tak láhev Moet Brut, láhev Legendario Elixir a tašku různých pochutin (pistácie, kešu, různé další oříšky uherák Pick).


Trollopata

Re:Dostali jste od sveho zamestnavatele neco k Vanocum?
« Odpověď #35 kdy: 22. 12. 2017, 13:45:08 »
Každý rok máme vánoční chlastačku pyj kolik vypyješ...
Tak na takovéhle chlastačce bych rozhodně být nechtěl. To už bych raději vzal do týmu nějaké ty czechitas a načerpal od nich neprogramátorské zkušenosti (viz vedlejší vlákno). Nepatříš náhodou zrovna mezi ty, podle kterých s těmito holkami není radno přijít do styku?

andrej

Re:Dostali jste od sveho zamestnavatele neco k Vanocum?
« Odpověď #36 kdy: 22. 12. 2017, 14:08:11 »
Každý rok máme vánoční chlastačku pyj kolik vypyješ, ... , jůůů
Bud mas nespravny pravopis alebo ste to mali v Blue Oyster bare. Ani jednu z moznosti rozhodne nezavidim.