Odeslání peněz z Coinbase

Bitcoiner

Odeslání peněz z Coinbase
« kdy: 10. 12. 2017, 17:46:57 »
Ahoj,

má někdo také problém s odesláním bitcoinu z Coinbase? To tlačítko pro odeslání není aktivní, ani když vyplním požadované hodnoty... Začínám z toho být nešťastný. :) Moc díky.


Bitcoiner

Re:Odeslání peněz z Coinbase
« Odpověď #1 kdy: 10. 12. 2017, 18:04:36 »
Teď mi to píše, že nemám dostatek funds k odeslání, ale to mi přijde dost divné, na tom konkrétním účtu je teď cca 200 CZK, snad se dají posílat takové částky. :) Mít tam tak vysoké fee na tyto částky by bylo nesmyslné, ne? Opět díky.

nikto

Re:Odeslání peněz z Coinbase
« Odpověď #2 kdy: 10. 12. 2017, 18:05:42 »
Neviem ci si to uvedomujes ale na sieti je 66681 nepotvrdenych transakcii. Ta fronta je mensia ako vcera ale furt bohovsky dlha. Takze si nachystaj 20$ v poplatkoch za tranzakciu

p.s. urob to takto presun si coiny na gdax je to ta ista firma ako coinbase a posli to odtial malo by to byt bez poplatkov

pozdravujem trollov a coin haterov

xxx

Re:Odeslání peněz z Coinbase
« Odpověď #3 kdy: 10. 12. 2017, 20:45:26 »
Neviem ci si to uvedomujes ale na sieti je 66681 nepotvrdenych transakcii. Ta fronta je mensia ako vcera ale furt bohovsky dlha. Takze si nachystaj 20$ v poplatkoch za tranzakciu

p.s. urob to takto presun si coiny na gdax je to ta ista firma ako coinbase a posli to odtial malo by to byt bez poplatkov

pozdravujem trollov a coin haterov

Nikdo tady bitcoin nehejtuje.
Já s ním běžně platím v obchodě a kavárnách.

y,

Re:Odeslání peněz z Coinbase
« Odpověď #4 kdy: 11. 12. 2017, 05:09:29 »
Coinbase je posledni dobou take dost pretizeny.
Ale pravdu muze mit i predrecnik -- ten poplatek za prevod muze byt vetsi nez tvoje hotovost.
y.


Bitcoiner

Re:Odeslání peněz z Coinbase
« Odpověď #5 kdy: 11. 12. 2017, 09:36:24 »
Ono se skoro zdá, že je network fee 328.25,- ale není to tedy tak trochu k ničemu? Menší částky by se měly dát posílat bez fee, alespoň jsem to někde četl. Tohle je dost nesmyslná částka za převod...

unicode

Re:Odeslání peněz z Coinbase
« Odpověď #6 kdy: 11. 12. 2017, 16:14:15 »
U bitcoinu je celkem jedno jakou castku posilate, fee je za zpracovani transakce, ne za jeji hodnotu. Pro posilani penez na burzu (z burzy) bych doporucil treba litecoin (LTC), mnohem levnejsi a rychlejsi zpusob. Posilat BTC v hodnote par stovek kc fakt nema smysl.

j4

Re:Odeslání peněz z Coinbase
« Odpověď #7 kdy: 12. 12. 2017, 10:48:59 »
Prenes btc z coinbase na GDAX a odtial daj withdraw.
Tusim ze GDAX "zje" poplatky za Teba.

Karel

Re:Odeslání peněz z Coinbase
« Odpověď #8 kdy: 12. 12. 2017, 11:22:13 »
Ono se skoro zdá, že je network fee 328.25,- ale není to tedy tak trochu k ničemu? Menší částky by se měly dát posílat bez fee, alespoň jsem to někde četl. Tohle je dost nesmyslná částka za převod...

Transakce není provedená, dokud ji některý z těžařů nezahrne do bloku (tam se vejde pár tisíc transakcí) a ten nezpracuje (nevytěží). Protože je dnes těžení velmi obtížné, tak si těžaři do bloků vybírají jako první transakce s nejvyšším poplatkem. S nízkým poplatkem tak nezbývá než čekat, až některý z těžařů bude potřebovat pár transakcí na doplnění bloku a ve frontě nebude čekat nikdo s vyšším poplatkem, než nabízíte vy.

Náklady na zpracování bloku jsou dnes obrovské (čas i energie) a fronta transakcí čekajících na zpracování dlouhá. Ta částka tomu naprosto odpovídá. Holt je příliš mnoho velkých těžařů a proto je složitost (a tím i cena) nastavena vysoko.

Aleš2580

Re:Odeslání peněz z Coinbase a nákup
« Odpověď #9 kdy: 14. 01. 2018, 11:31:51 »
Nejlepší je kupovat BITCOIN na coinbase. Pokud chcete kupovat jinou kryptoměnu, tak je nejlepší koupit Etherum, protože za bitcoin jsou vysoké poplatky za převod. Potom poslat etherum na binance.com . Podivej na tento odkaz, který dá peníze navíc. https://www.coinbase.com/join/5a299377945d5f012a21792e