Co nosíte v batohu ?

y,

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #60 kdy: 08. 12. 2017, 19:03:47 »

Ono ne kazdy ma potrebu s kdekoliv, kdykoliv s kymkoliv. Sex jako takovy neni ekonomicky vzacny zdroj a pokud si to uvedomis, muzes zacit vyhledavat dalsi kvality, ktere ma napriklad partnersky sex. Takovi lide, ac maji sex pravidelne, nepotrebuji v kapse nosit kondom a nebo to vubec ventilovat, aby svet videl, jaci jsou samcy ci samyce, pyco vole. Nehlede na to, ze ja osobne povazuju noseni prezervativu v kapse spise za fashion statement nez za neco praktickeho ci potrebneho.


fubar

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #61 kdy: 08. 12. 2017, 23:05:19 »
kondomy nenosim, protoze nevim, kde bych je venku nebo pri dochazce do kanclu pouzil... hygiena a tak.

a jinak jsem paranoidni. std se muzou prenaset kdovijak. samozrejme pri oralnim sexu (damy by si mely kondom vystrihnout), taky pri voslintavani se,...

Lol Phirae

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #62 kdy: 09. 12. 2017, 10:14:50 »
Šukání je pro děcka, do batohu radši dej flašku rumu.  8)

#

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #63 kdy: 11. 12. 2017, 21:43:39 »
Tak to bychom to spíš oslavily :D Je fakt že mít něco pro případ potřeby je zodpovědné. Ale zjistila jsem, že Durex nemáme :(
Jo holky, az budete hledat do trojky naky pero, jedno je tady :)

posrávač

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #64 kdy: 11. 12. 2017, 22:08:40 »
-toaletak
To keby ta zastihlo sranie niekde po ceste? Lol niektori su vazne individua.
Ty spoléháš na toaleťáky v hospodách? Vidím že žiješ na doraz.
Já spoléhám na spoďáry

Dříve lidé (udajně od říma) spoléhali na Johnny Sheepskin (ovčí střívko)

a kam se lesby asi dají kondom? femidom  nestačí, protože je příliš hluboko


Lama

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #65 kdy: 12. 12. 2017, 12:02:07 »
KPZtku - krabička poslední záchrany

TR

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #66 kdy: 12. 12. 2017, 14:35:06 »
Opticke patche a UTPcka ruznych delek
USB-Serial prevodnik
Cisco console kabel
Seriovy kabel do ustredny
Krabicka s SFP, ruzne druhy
Propiska
Blok
Klice od racku
Sroubovak
Kostky do patch panelu
Takove ty kovove kostky do racku a sroubky k nim
Macbook s nabijeckou a RJ45 prevodnik k nemu
Napajeci kabel do racku, takovy ten hranaty
Dratky a takove ty stahovacky
USB flash s Kali
Nahradni kabel k telefonu
A pak se tam povaluje ruzne spousta takovych tech kumicek a krytek z konektoru, ruzne pytliky atd..

Ale nenosim ho kazdy den, je to docela vaha

fgujfgjhrtzerzhrtitzd

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #67 kdy: 12. 12. 2017, 15:44:03 »
Dodam, ze N-Hiking 30l. Prehriadka na nt, s mechanickou izolaciou proti poskodeniu, a vacsia cast vhodna na vetes, nakupy a prezervatívy Durex.

https://www.decathlon.sk/p/8383598_batoh-escape-30-litrov-hnedo-kaki.html

Quake

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #68 kdy: 12. 12. 2017, 16:22:24 »
Baťoh jsem si bral akorát na půlroční pobyt to Thajska, dovybavoval jsem si jej na místě a měl jsem v něm:

KPZ obsahující: Viagru, Rohypnol, balení Truvady, minimálně 10 ks kondomů, Efedrin, Paralen, dezinfekční gel, lubrikační gel a širokospektrální antibiotika.

Z běžných potřeb: Proteinovou tyčinku, hroznový cukr, plastová jednorázová pouta, půl litru vody v termosce s dezinfekčním filtrem na vodu, hotovost, náhradní ponožky, rezervní tričko a spodky, papírové ubrousky.

Z elektroniky: solární USB nabíječku a rezervní mobil

Doplňky: teleskopický obušek a pepřový sprej

Zbytek věcí jsem si vždy nechával v hotelovém trezoru, debetní kartu a peněženku s identifikací jsem nosil u sebe v kapse na zip.

Jarda H.

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #69 kdy: 12. 12. 2017, 16:48:15 »
Batoh nenosím, ale co se týče prezervativů tak nejlepší poměr kvalita/cena měly ty od pokladny z Lidlu.

T0mas

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #70 kdy: 26. 06. 2018, 12:00:10 »
Koupil jsem si RiutBag R15.2 byl v akci s 30% slevou jelikož už mají nový model 15.3. Nosím ho dva týdny a celkem spokojnost. Ten nápad, že všechny zipy jsou vzadu na hřbetě je skvělý, hlavně pro mne co pořád zapomínám úplně zavřít zip. Nosím:

* Macbook Pro 13", v tom báglu klidně bez obalu
* kapesníky, běžné léky
* nějaký usb klíč, ethernet dongle
* pero, tužka, sešitek
* peněženka
* klíče
* láhev
* bundu do deště
* občas časák nebo knížku nebo kindle

Lama

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #71 kdy: 26. 06. 2018, 14:31:22 »
Kápézetku - KPZ - krabičku poslední záchrany.

Mapa, buzola, sirky, nůž, nůžky, šití, lepidlo, baterku, takove ty zalepovací  pytlíky,  gumové rukavice, pláštěnku, solární panely, ruční generátor elektřiny na kličku (lze vyrobit z elektromotorku), tužku, sešitek, odolný mobil (starou Nokii), malou lékárnu (dezinfekci, léky, náplasti, obvazy, Akutol, teploměr), PETku, chlór, instantní potraviny v prášku - tady se lze inspirovat u sportovců a kulturistů, např.:

https://www.fitness007.cz/scitec-jumbo-professional-1620-g/ - akorát si to člověk musí presypat do něčeho menšího. Ale dělají podobné věci i v sáčcích.

K tomu multivitamín - https://www.fitness007.cz/reflex-nexgen-pro-90-kapsli/

Dále kříž, česnek, dřevěný kolík, muří  nohu, fotku svatého - zde nechám na výběr dle libosti každého jednotlivého soudruha - Buddha, Ježíš, Zeman, Václav, Kim Čong, Žižka, Sládek, Emil Ščuka...

Inkvizitor

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #72 kdy: 26. 06. 2018, 14:59:52 »
Ja nosim v batohu kozenou tasku, polobotky, oblek, kosili a kravatu pro pripad, ze se budu prevlekat za kravataka. A v tasce mam jeste jeden batoh, bermudy a vytahane tricko.

null

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #73 kdy: 26. 06. 2018, 17:10:36 »
  • náhradní duši
  • CO2 cartridge
  • multi klíč
  • peněženky, klíče a vstupní kartu
  • ... padesát dalších věcí, které mi tam žena od posledního úklidu nacpala

Zum

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #74 kdy: 26. 06. 2018, 17:17:19 »
Neviem preco si tu niektori robia srandu v celkom prinosnom vlakne. Ved batoh je pre ajtaka dolezita vec, hlavne ak treba prenasat notebook.
Ja mam starsi osuchany cyklobatoh Deuter biker a chcel by som tiez vymenit za novy citybatoh. Nemusi byt az taka hipstercina ako RiutBag, ale mozno sa namotam :) Nosit Macbook Pro bez dodatocneho obalu je cool.