Konec podpory regionálního televizního vysílání DVB-T v ČR od 1.1.2018

Ladislav Kenny Čaganov

Zdar Aj Tý norci, mám už rok novů televíízu, nějáků let Philips 40PFT5300, má metr na holopříčku, supr obraz, DVB-T2, ale nemá HEVC, zatím to hraje pěkně přes stožár s bodákama. Bude mi to hrát od nového roka nebo musím s Máňou kúpit sedlobox s HEVCem? Akýsik koudek H.265 inak to nepude? Ptal jse se už v obchodu na úřadě i v zastávárně u Vlada, ale nevěděli. Jsu z Krnova.

Dík za repleje.

Regionální sítě mají vydány licence pouze do konce roku 2017. Aktuálně by podle těchto informací mělo dojít k ukončení vysílání těchto sítí bez náhrady na konci roku 2017. O bezplatné pozemní TV vysílání na těchto sítích tedy přijdete. (1) dvb-t2.cz/terminy-ukonceni-vysilani-dvb-t (2) televizniweb.cz/2017/07/vetsina-regionalnich-multiplexu-dvb-t-by-i-po-prodlouzeni-kmitoctu-skoncila-v-roce-2018/


P_V

  • ***
  • 227
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Proč jsi to kupoval, když už před tím rokem bylo jasné, že ti bez hevcu bude na 2 věci? Takovéhle starší televizory ve slevě si kupují jen ti, kdo na tv nekoukají, nebo mají kabelofku.

Ladislav Kenny Čaganov

Proč jsi to kupoval, když už před tím rokem bylo jasné, že ti bez hevcu bude na 2 věci? Takovéhle starší televizory ve slevě si kupují jen ti, kdo na tv nekoukají, nebo mají kabelofku.

Já to nekupoval, dal mi ju bratranec, co dlužil za pneumatiky, zbytek nedotáh a teď zase sedí, nemám to z něj jak dostat. Děcka potřebuju peníze na školu, ale jestli nebude televize tak mě tchýně vyhodí z baráku, jinu televízu nemáme. O hevcu sem se dozvěděl teprv minule týden.

Pomóže ten sedlobox s hevecem? Nebo mosím vyměnit celu televízu? Jesi jo, sú už někde bazarové s hevecem? Na internetech sem nic nenašel.

technomaniak

Pomóže ten sedlobox s hevecem? Nebo mosím vyměnit celu televízu? Jesi jo, sú už někde bazarové s hevecem? Na internetech sem nic nenašel.
Tóž, sedlobox pomóže strécu pro pozemní signál. Inak, móžeš póžit kabel nebo satelit pokud nechcéš sedlobox.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Take by mohl prestat sledovat televizni prujem.


Ladislav Kenny Čaganov

Pomóže ten sedlobox s hevecem? Nebo mosím vyměnit celu televízu? Jesi jo, sú už někde bazarové s hevecem? Na internetech sem nic nenašel.
Tóž, sedlobox pomóže strécu pro pozemní signál. Inak, móžeš póžit kabel nebo satelit pokud nechcéš sedlobox.
Kabel nemám položený, satelit je dražší než sedlobox, prý tam sú poplatky, bál bych se to vrtat, střecha je hodně šikmá, su po mrtvici, kabel by musel jít oknem po fasádě aby nezateklo, stožár mám nastrčený z okna, tam to de pěkně z kuchyně.

Může někdo doporučit laciný sedlobox s hevecem napojený na moju televízu?

Šel by dohromady třeba tentok: eshop.sapro.cz/di-way-t2-one-hevc-h-265-dvb-t-t2-fullhd-pvr-r_d3131.html ?

PetrM

Take by mohl prestat sledovat televizni prujem.

Má to kvůli tchýni. Tchýně čumí a nezlobí.