Hraní po sítí Win vs Ubuntu 10.0

Hraní po sítí Win vs Ubuntu 10.0
« kdy: 07. 02. 2011, 19:46:14 »
Zdarec hoši!
Nedávno mě chytlo nutkání zahrát si s bratrem po síti nějakou tu gamesu, a tak jsem si přes wine rozchodil strongholt crusader, běží v pořádku, ale jakmile se chci s bratrem připojit tak ho nemůžu najít ve výberu kam se připojit(ve hře) tak ho to nenajde, a nemůzu být ani jako zakladatel(tlačítko nereaguje), máme 100% stejnou verzi hry, na win vs win hra jede v poho... za každou radu k rozuzlení problému moc dík :-)


Re: Hraní po sítí Win vs Ubuntu 10.0
« Odpověď #1 kdy: 07. 02. 2011, 20:43:34 »
Zkusil bych se podívat na nastavení firewallu v tom Ubuntu. Je možné, že blokuje něco důležitého.

Každopádně by to mělo chodit, já občas hraju Counter Strike ve Wine a mám vyzkoušeno, že to po síti proti Windows běhá krásně.

Re: Hraní po sítí Win vs Ubuntu 10.0
« Odpověď #2 kdy: 07. 02. 2011, 20:55:30 »
Zkusil bych se podívat na nastavení firewallu v tom Ubuntu. Je možné, že blokuje něco důležitého.

Každopádně by to mělo chodit, já občas hraju Counter Strike ve Wine a mám vyzkoušeno, že to po síti proti Windows běhá krásně.

Mate vyskusanu aj original (steam) verziu? pretoze mne to nechcelo ist

Re: Hraní po sítí Win vs Ubuntu 10.0
« Odpověď #3 kdy: 07. 02. 2011, 21:13:04 »
Já mám nějakou DVD verzi, takže asi ne.

Re: Hraní po sítí Win vs Ubuntu 10.0
« Odpověď #4 kdy: 07. 02. 2011, 21:39:45 »
no  hlavně jsem žádnej firewall v Ubuntu nenasel kterej by to blokoval, když tak poraď kde bych ho našel.  A u win je firewall ok, to vím určitě... tak nevím no...

k tomu couter striku... zkoušel jsem 1.6 non steam samozřejmě, ale ve hře mi to nahodí jen 8 frapu/s tak jsem se nezkoušel k nim ani připojit no :-D


Denwerko.

Re: Hraní po sítí Win vs Ubuntu 10.0
« Odpověď #5 kdy: 08. 02. 2011, 00:48:47 »
Zkusil bych se podívat na nastavení firewallu v tom Ubuntu. Je možné, že blokuje něco důležitého.

Každopádně by to mělo chodit, já občas hraju Counter Strike ve Wine a mám vyzkoušeno, že to po síti proti Windows běhá krásně.

Mate vyskusanu aj original (steam) verziu? pretoze mne to nechcelo ist

ano, cs1.6 aj source, ubuntu 10.10 64bit, wine pravdepodobne 1.2 (pol roka som to nehral :D )