Přidávat nové názory je zakázáno

Re:Přidávat nové názory je zakázáno
« Odpověď #15 kdy: 01. 11. 2017, 16:01:24 »
Taky mi to přišlo jako úlet ve stylu „lidové tvořivosti“. Ne že bych se něčeho podobného sám někdy nedopustil, ale radši o tom nepíšu  :D

« Odpověď #16 kdy: 01. 11. 2017, 16:06:10 »
Taky mi to přišlo jako úlet ve stylu „lidové tvořivosti“. Ne že bych se něčeho podobného sám někdy nedopustil, ale radši o tom nepíšu  :D

Tím chci říct, že by redakce měla svůj postoj skutečně přehodnotit. To znamená výrazněji oddělit blogy a nedávat jim stejnou váhu jako článkům.

Ohledně možnosti zakázat diskuzi, to je diskutabilní, každopádně se tím autor demaskuje: Jde s článkem do světa a nestojí o žádnou zpětnou vazbu, což nepůsobí moc férově.

JardaP .

• 11 064
    • Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 01. 11. 2017, 16:39:35 »
No jestli kvuli vam zacnou jeste preoravat layout, tak jsem ziskuchtivej, co se zas kde posere.

armabeton

« Odpověď #18 kdy: 01. 11. 2017, 17:01:52 »
Ja jsem clanek v noci cetl a moc jsem z nej nepochopil. Pokud to je jenom muj pripad, je to OK, ale jinak to je dost padny duvod, proc nezakazovat diskuse k blog postum a nedovolovat o tom rozhodovat autorum.

To neni tvoje chyba, ze jsi to nepochopil. Ono to moc nedava smysl, chybi tam kontext (a taky by to chtelo korekturu na shody prisudku s podmetem, ale je to blogpost, tak asi ok)

misch

« Odpověď #19 kdy: 02. 11. 2017, 10:16:45 »
Mě taky mate, že se na hlavní straně liší blogy od regulérních článků pouze tím, že blok má v obrázku, tzn. zcela mimo titulek a ostatní textové informace malej obdélníček "BLOG". Škoda, že místo toho raději není dole místo kategorie "DATABÁZE" uvedeno např. "DATABÁZE | BLOG".

Dokonce i URL jsou pro blogy a články zcela shodná (viz třeba /clanky/softwarova-sklizen-1-11-2017 vs /clanky/rdbms-kontingencni-tabulka, z toho opravdu člověk nepozná, že jedno z toho je regulérní článek redakce, a to druhé blog jakéhokoli náhodného čtenáře).

Osobně je mi sice jedno, co si kdo do blogu píše, ale přijde mi dost hloupé zařazovat blog s vypnutou možností přidávání názorů na titulní stranu.

strepty

« Odpověď #20 kdy: 02. 11. 2017, 12:32:08 »
Ja jsem clanek v noci cetl a moc jsem z nej nepochopil. Pokud to je jenom muj pripad, je to OK, ale jinak to je dost padny duvod, proc nezakazovat diskuse k blog postum a nedovolovat o tom rozhodovat autorum.

To neni tvoje chyba, ze jsi to nepochopil. Ono to moc nedava smysl, chybi tam kontext (a taky by to chtelo korekturu na shody prisudku s podmetem, ale je to blogpost, tak asi ok)
Ma niekto tusenie o akej databaze autor pise? Zaujima ma hlavne kde je moznost definovat filter ako entitu databazy. Alebo tym mysli view? Ale to by asi prelozil standardne ako pohlad. Vseobecne v norme sql som tusim filter ako entitu neviedel.

dw

« Odpověď #21 kdy: 02. 11. 2017, 19:31:58 »

Ma niekto tusenie o akej databaze autor pise? Zaujima ma hlavne kde je moznost definovat filter ako entitu databazy. Alebo tym mysli view? Ale to by asi prelozil standardne ako pohlad. Vseobecne v norme sql som tusim filter ako entitu neviedel.

podla jeho zivotopisu na linkedin zrejme o postgresql... a tymi filtrami zrejme mysli tabulky naplnene hodnotami podla ktorych sa da filtrovat :D mna viac pobavil jeho predchadzajuci clanok...