reklama

RHEL a kernel verze 4.x

JanQ

Re:RHEL a kernel verze 4.x
« Odpověď #15 kdy: 02. 11. 2017, 07:40:51 »
Me by zajimalo, k cemu to ctyrkove jadro potrebujete. Netrolim, jenom me to zajima, protoze bud
nftables.

reklama

m

« Odpověď #16 kdy: 02. 11. 2017, 10:10:37 »
Život není černobílý.  Mám farmu produkčních Centos serverů kde si stability cením a tam nic neohýbám, no a pak mám "méně" důležité servery, kde si risknu tradeof  "snížená" stabilita VS lepší btrfs.... třeba backup servery nebo lepší podpora určitého hw.  Dát  tam lepší distro pro mě aktuálně není řešení, protože mám celý ecosystém udělaný na Centos. I když pošilhlávám po Ubuntu...

Takže tak,
DIK

chcesl li dobre podporovany btrfs ... prejdi na SUSE:)

« Odpověď #17 kdy: 02. 11. 2017, 11:56:38 »
A co sa stalo s tebou ked si zaspal na vavrinoch? To ze je ifconfig obsolete bolo zmienovane v debiane uz od verzie 4 ci 5?

V tomto odvetvi je trend neustalych inovacii a s tym treba jednoducho pocitat aj v ramci sebazdokonalovania. Pokial chces viac-menej stabilne prostredie so stereotypom odporucam pouvazovat nad zamestnanim v korporacii.

Hopla, toto malo ist do vlakna "co sa stalo s linuxom", ospravedlnujem sa :/

lzap

• *
  • 13
  • Red Hat Satellite 6 engineering
    • Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 17. 01. 2018, 21:11:51 »
Me by zajimalo, k cemu to ctyrkove jadro potrebujete. Netrolim, jenom me to zajima, protoze bud
nftables.

Každý zákazník RHELu může vznést požadavek na backport, pokud chcete mít v RHELu něco co tam ještě není. V tomto případě se to trackuje v https://bugzilla.redhat.com/show_bug.cgi?id=1509026 a doporučuju se ozvat na support, aby se tomu zvýšila priorita.

reklama