Skupina Šuman

Skupina Šuman
« kdy: 22. 10. 2017, 18:57:30 »
Puvodni ucet je plnej kravin, druhej ucet od 8. rijna offline.

Nekdo nejakej nazor?


x86

Re:Skupina Šuman
« Odpověď #1 kdy: 22. 10. 2017, 19:15:47 »
Podle mne Suman vlastne Babisuv PR tym, ktery prostrednictvim Sumana preventivne leakuje, co by mohlo leaknout samo od sebe nekdy jindy, kdy by se to treba moc nehodilo, a zaroven vytvari kulisu pronasledovani pro pribeh o Babisovi.

Re:Skupina Šuman
« Odpověď #2 kdy: 22. 10. 2017, 19:32:40 »
Taky me to napadlo, ale prijde mi to jako moc crazy, na tenhle ceskej volebni pisecek.

Ivan Nový

Re:Skupina Šuman
« Odpověď #3 kdy: 22. 10. 2017, 19:36:43 »
Podle mne Suman vlastne Babisuv PR tym, ktery prostrednictvim Sumana preventivne leakuje, co by mohlo leaknout samo od sebe nekdy jindy, kdy by se to treba moc nehodilo, a zaroven vytvari kulisu pronasledovani pro pribeh o Babisovi.

To je pravděpodobné, akorát, že Babiš porazil sám sebe, vyhrál s příliš mnoha hlasy a tím si znemožnil utvořit jednoduše nějakou koalici. Kdyby ČSSD měla o 5% více, takový problém by neměl. Svět je dokonalý, ukazuje se, že strategie ideové nevyhraněnosti má své meze. Vzniklo díky tomu patové rozložení.

Tajné služby provádí nějaké operace, ale ne vždy jim to vyjde :-)))

Ivan Nový

Re:Skupina Šuman
« Odpověď #4 kdy: 22. 10. 2017, 19:39:17 »
Taky me to napadlo, ale prijde mi to jako moc crazy, na tenhle ceskej volebni pisecek.

Pozor, stejné metody se používají i jinde, ale jenom ve Střední Evropě, kde se vytahují nahrávky z klobouku. To je znak práce tajných služeb. Jinak ale náš region je geopoliticky nesmírně významný. Proto taky zde začaly dvě světové války, kdo ovládá Mezimoří, fakticky ovládá celý svět. Protože znemožňuje vznik jednotné Euroasie.




debil

Re:Skupina Šuman
« Odpověď #7 kdy: 22. 10. 2017, 19:43:25 »
Jo to si myslim od zacatku, jen jsem to filtroval jako hodne paranoidni.

Proc si to myslim:
- nikdy tam nerekl nic za co by ho mohl nekdo opravdu odsoudit
- vzdy vytahl jen to co uz vsichni stejne vedeli
- fantasticky to funguje na definovani novych standartu moralky - vyzkousi jak moc to funguje, jak moc mu co projde, vzdy to muze dementovat ci poprit, kdyz to zafunguje, zacne to pouzivat
- dobra alternativa vypousteni balonku pro testovani situace
- spolecne s rozumnym monitoringem socialnich medii a diskuzi je to dobry zpusob jak sledovat nalady mezi lidmi, aniz by se prozradil - takovej skoro pasivni resp. stealth fingerprinting



Ivan Nový

Re:Skupina Šuman
« Odpověď #8 kdy: 22. 10. 2017, 19:49:48 »
Jo to si myslim od zacatku, jen jsem to filtroval jako hodne paranoidni.

Proc si to myslim:
- nikdy tam nerekl nic za co by ho mohl nekdo opravdu odsoudit
- vzdy vytahl jen to co uz vsichni stejne vedeli
- fantasticky to funguje na definovani novych standartu moralky - vyzkousi jak moc to funguje, jak moc mu co projde, vzdy to muze dementovat ci poprit, kdyz to zafunguje, zacne to pouzivat
- dobra alternativa vypousteni balonku pro testovani situace
- spolecne s rozumnym monitoringem socialnich medii a diskuzi je to dobry zpusob jak sledovat nalady mezi lidmi, aniz by se prozradil - takovej skoro pasivni resp. stealth fingerprinting

Možná, ale taky se to dá použít k nátlaku, nepustí se nic podstatného, ale postižený ví, že nahrané je vše a sám nejlíp ví co říkal.

V Polsku k ovlivňování prezidenta Dudy tajná služba používá satirický televizní seriál, pomocí kterého s ním manipuluje. Politici jsou lidé více než si myslíme.

UF

Re:Skupina Šuman
« Odpověď #9 kdy: 22. 10. 2017, 20:00:49 »
Jo to si myslim od zacatku, jen jsem to filtroval jako hodne paranoidni.

Proc si to myslim:
- nikdy tam nerekl nic za co by ho mohl nekdo opravdu odsoudit
- vzdy vytahl jen to co uz vsichni stejne vedeli
- fantasticky to funguje na definovani novych standartu moralky - vyzkousi jak moc to funguje, jak moc mu co projde, vzdy to muze dementovat ci poprit, kdyz to zafunguje, zacne to pouzivat
- dobra alternativa vypousteni balonku pro testovani situace
- spolecne s rozumnym monitoringem socialnich medii a diskuzi je to dobry zpusob jak sledovat nalady mezi lidmi, aniz by se prozradil - takovej skoro pasivni resp. stealth fingerprinting

Možná, ale taky se to dá použít k nátlaku, nepustí se nic podstatného, ale postižený ví, že nahrané je vše a sám nejlíp ví co říkal.

V Polsku k ovlivňování prezidenta Dudy tajná služba používá satirický televizní seriál, pomocí kterého s ním manipuluje. Politici jsou lidé více než si myslíme.

Ivane koho si volil?

debil

Re:Skupina Šuman
« Odpověď #10 kdy: 22. 10. 2017, 20:01:31 »
Jo to si myslim od zacatku, jen jsem to filtroval jako hodne paranoidni.

Proc si to myslim:
- nikdy tam nerekl nic za co by ho mohl nekdo opravdu odsoudit
- vzdy vytahl jen to co uz vsichni stejne vedeli
- fantasticky to funguje na definovani novych standartu moralky - vyzkousi jak moc to funguje, jak moc mu co projde, vzdy to muze dementovat ci poprit, kdyz to zafunguje, zacne to pouzivat
- dobra alternativa vypousteni balonku pro testovani situace
- spolecne s rozumnym monitoringem socialnich medii a diskuzi je to dobry zpusob jak sledovat nalady mezi lidmi, aniz by se prozradil - takovej skoro pasivni resp. stealth fingerprinting

Možná, ale taky se to dá použít k nátlaku, nepustí se nic podstatného, ale postižený ví, že nahrané je vše a sám nejlíp ví co říkal.

V Polsku k ovlivňování prezidenta Dudy tajná služba používá satirický televizní seriál, pomocí kterého s ním manipuluje. Politici jsou lidé více než si myslíme.

Je to dalsi zajimavy rozmer. Chybi mi tu motivace. Vydirat se da bez pritomnosti verejnosti, ne?
Ledaze by na to nereagoval, jenze tim si odhali kanaly jak frontend, tak backendovy sberace dat. Myslim smerem k vydiranemu. Publikaci vzdy zanechaji nejake stopy a takovej agent STB jako je Bures ma jiste paky jak dolovat informace jinak nez legalne.

Zatim jediny za cim nevidim konspiraci je ten prohranej soud na Slovensku.

Btw nakonec bude Slovensko i pres toho Fica premiant byvale komunisticke stredni evropy.