reklama

Použití PC speakeru ve Windows

Ladislav Michl

Re:Použití PC speakeru ve Windows
« Odpověď #15 kdy: 11. 10. 2017, 17:04:59 »
V tom projektu je vidět, co se kam zapisuje a je tam vysvětlené proč. Jestli to nakonec napíšete v C#, C nebo assembleru je jedno. Jestli správně chápu požadavek, pak stojíte o program, který po spuštění s příslušným parametrem zachrčí zvuk. To uvedený projekt pravděpodobně umí, ačkoliv teď nemám jak to vyzkoušet. Pokud neuspějete jinak, můžete požádat někoho znalého Visual Studia ať vám takový program vytvoří a přeloží na základě odkazovaného projektu. Je to práce na pár desítek minut.

reklama

borekz

• 175
    • Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 11. 10. 2017, 17:25:58 »
Já myslím, že časovač kompatibilní s 8253 v PC stále je a používá se pro přepínání procesů.

Maxwel

« Odpověď #17 kdy: 11. 10. 2017, 18:04:43 »
V tom projektu je vidět, co se kam zapisuje a je tam vysvětlené proč. Jestli to nakonec napíšete v C#, C nebo assembleru je jedno. Jestli správně chápu požadavek, pak stojíte o program, který po spuštění s příslušným parametrem zachrčí zvuk. To uvedený projekt pravděpodobně umí, ačkoliv teď nemám jak to vyzkoušet. Pokud neuspějete jinak, můžete požádat někoho znalého Visual Studia ať vám takový program vytvoří a přeloží na základě odkazovaného projektu. Je to práce na pár desítek minut.

Je to přesně tak jak říkate. Problém je že já nikoho takového neznám :-D

Danny

« Odpověď #18 kdy: 11. 10. 2017, 18:10:09 »
hmmm... zkusil jsem pod Win 7 64bit
Kód: [Vybrat]
printf("\a") v Cčku a žádný zvuk... člověk se pořád učí

reklama