Studium informatiky při zaměstnání (Brno)

ccc

Studium informatiky při zaměstnání (Brno)
« kdy: 01. 10. 2017, 20:22:48 »
Ahojte, z rodinnych dovodov som musel ukoncit po bakalarovi studium, a musel ist pracovat. Momentalne su opat financie, a rad by som si magisterske studium dokoncil. MUNI ani VUT neponuka kombinovane studium pre odbor informatika. Viete mi povedat o nejakej dobrej skole ktora takyto odbor ponuka, a bola by moznost studovat aj z Brna? Popripade prihlasit sa na prezencne studium, no to neviem ako by som s pracou stihal. Dakujem
« Poslední změna: 02. 10. 2017, 09:51:14 od Petr Krčmář »


Student

Re:Studium informatiky pri zamestnani (Brno)
« Odpověď #1 kdy: 01. 10. 2017, 22:26:57 »
Nevím, jak bude Ostravská univerzita splňovat tvé požadavky na dobrou školu, ale v době, kdy jsem tam studoval na bakaláře, měli možnost kombinovaného i distančního studia. Přístup skvělý, škola je v rámci studia při zaměstnání schopná maximálně vyjít vstříc, profesoři až na pár výjimek, které tam už nejsou, úžasní. Pokud vím, je možnost pokračovat formou kombinovaného studia i na Mgr.

Studium bylo zaměřené především na oblast Javy a webové technologie.

PS: Právě se dívám na jejich stránky, mají to tam hodně hezky popsané:
http://prf.osu.cz/kip/nabizene-obory/?filtr=a&ts1=ano&ts2=ano&ts3=ano&ts4=ano&fs2=ano&fs3=ano&jaz=ALL

jpu

Re:Studium informatiky pri zamestnani (Brno)
« Odpověď #2 kdy: 01. 10. 2017, 22:29:04 »
Co Zlin? myslim, ze ponukaju kombinovane

#

Re:Studium informatiky pri zamestnani (Brno)
« Odpověď #3 kdy: 01. 10. 2017, 22:45:10 »
Nevim no, mame v praci lidi na 20 i 30h uvazek pri studiu (FIT VUT), samozrejme pokud se necitis na denni tak hledej jinde, ale urcite to zvladnutelny je.

borekz

  • ****
  • 492
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Studium informatiky pri zamestnani (Brno)
« Odpověď #4 kdy: 02. 10. 2017, 06:02:15 »
Nevím, jak bude Ostravská univerzita splňovat tvé požadavky na dobrou školu, ale v době, kdy jsem tam studoval na bakaláře, měli možnost kombinovaného i distančního studia.
Báňská to měla také. Myslel jsem, že to mají všechn školy. Brněnská VUT mě překvapila.


noef

  • *****
  • 897
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Studium informatiky pri zamestnani (Brno)
« Odpověď #5 kdy: 02. 10. 2017, 09:06:59 »
Nevim no, mame v praci lidi na 20 i 30h uvazek pri studiu (FIT VUT), samozrejme pokud se necitis na denni tak hledej jinde, ale urcite to zvladnutelny je.

S rozvolnenim urcite, bez uz to tak lehke nebude. Ale magisterske na FITu nedoporucuju. Delal jsem ho pred par lety a na muj vkus prilis povinne teorie (v nejtezsich predmetech se ani neobtezuji rict, k cemu to muze byt v praxi dobre, prestoze to ma vyuziti, coz jsem se dovedel az mnohem pozdeji a ne ze skoly) a celkove neflexibilita fakulty  - nemoznost si poskladat rozvrh (neni vic terminu prednasky [stavalo se, ze proste na vsechny prednasky dochazet nelze, protoze se prekryvaji], v ramci "zvyseni prestize" zarazili streamy i zaznamy prednasek [protoze je studenti moc sledovali pred zkouskami, rovnou podle te pokrivene logiky meli zakazat i slajdy, skripta a knihovnu], cvika mivaji dost chaby vyber casu), zkousky to same (nejit na 1 termin zkousky = prijit o jeden pokus). Dost arogantnich a neprijemnych lidi (v pozici autorit, studenti byli v pohode) - napr. Hruska, Eyselt, Peringer. Ano, jsou tam i dost dobri (pan Klapetek, pan Kunovsky, pan Ruzicka), ale radeji bych volil skolu s dobrymi a neutralnimi zamestnanci, nez spatnymi i dobrymi. Kdybych si mel znovu vybirat, kam na magisterske, tak bych na VUT FIT urcite nesel, asi bych volil MUNI FI.

n

Re:Studium informatiky pri zamestnani (Brno)
« Odpověď #6 kdy: 02. 10. 2017, 13:53:56 »
Nevim no, mame v praci lidi na 20 i 30h uvazek pri studiu (FIT VUT), samozrejme pokud se necitis na denni tak hledej jinde, ale urcite to zvladnutelny je.
...
Dost arogantnich a neprijemnych lidi ... - napr. Hruska, Eyselt, Peringer.
...

Dost mne udivuje Peringer. Pred lety, kdy jsem tam studoval ja, mi prisel celkem vpohode...

AK

Re:Studium informatiky při zaměstnání (Brno)
« Odpověď #7 kdy: 02. 10. 2017, 14:15:49 »
Ahoj, ja muzu doporucit Informatiku na CZU v Praze. je to uz par let co jsem tam dalkove dostudoval, ale dalo se to. Jako kazda skola to ma jak +/- . Do skoly se jezdilo na jeden vikend v mesici a to se da prezit.
Zalezi i na tom, jake presne zamereni ocekavas ...
https://www.pef.czu.cz/cs/r-7008-studium/r-7021-studijni-obory/r-7485-magisterske-studium/r-7644-informatika-infon