Super kariéra - profesionální filmové efekty

Super kariéra - profesionální filmové efekty
« kdy: 30. 01. 2011, 15:21:07 »
Ahoj,
zdravím všechny. Potřebuju poradit. Zabývám se výtvarným uměním a chci ho využít profesionálně třeba u výroby animovaných filmů a filmových efektů a používat k tomu všechny možné vyspělé technologie. Brzy bych chtěl dělat v hollywoodu a kreslit na počítači všechny ty neuvěřitelné věci.

Zde jsou nějaké ukázky mých prací. Na prvním obrázku vidíte, jak si děti hrají v přírodě, je tam nádherné sluníčko a řeka s jezerem. Sluníčko jsem zvolil modré, neboť je to velmi originální. Pravda, pejsek a rybička se mi moc nepovedly, ale na tom ještě zapracuju. Je tam i vzácný strom, 500 let starý.

Na druhý obraz jsem obzvlášť pyšný, je to abstraktní malba, která znázorňuje linuxové oddělení v počítačové firmě, kde má spousta nadšenců na starosti kompilaci programů a řešení závislostí. Poškozená sinusoida kreslená červeně vyjadřuje pružnou pracovní dobu, která závisí na čase potřebného ke kompilaci. Možná vás překvapím, že jedničky a nuly zde nejsou obdobou strojového kódu, nýbrž ukazují na únavu z přepracování a zmatený mozek.

Svá výtvarná díla kreslím ve svobodném gimpu.
Otázka je tedy jednoduchá - kde a jak začít uplatňovat své výtvarné umění?


Re: Super kariéra - profesionální filmové efekty
« Odpověď #1 kdy: 30. 01. 2011, 15:28:56 »
Tak to vidim na další tejden bez michala ...  :D

Re: Super kariéra - profesionální filmové efekty
« Odpověď #2 kdy: 30. 01. 2011, 16:25:17 »
Existuje taková místnost s porcelánovým křeslem ...

ruksak

Re: Super kariéra - profesionální filmové efekty
« Odpověď #3 kdy: 30. 01. 2011, 16:48:52 »
lol, mno ja myslim, ze bys mel napsat do toho Hollywoodu a to co mozna nejdrive, jelikoz plytvat takovym talentem by byla skoda. Myslim, ze bys mel hned napsat leninovi, on te tam vezme letadlem, rovnou ke vchodu Hollywoodu a tam uz budou cekat s oscarama, mozna i s nobelovkou.

ghost

Re: Super kariéra - profesionální filmové efekty
« Odpověď #4 kdy: 30. 01. 2011, 16:52:00 »
Me by zajimalo, jakou nemoci musi trpet clovek, ktereho bavi psat takove hovadiny ...


branchman2

Re: Super kariéra - profesionální filmové efekty
« Odpověď #5 kdy: 30. 01. 2011, 18:03:48 »
Me by zajimalo, jakou nemoci musi trpet clovek, ktereho bavi psat takove hovadiny ...
IMHO len niekomu chyba BLEK.ova porucha osobnosti. Oproti BLEK.ovi sa mi toto nezda tak odflaknute - urcite musel dlho vymyslat, co napisat a potom nieco zabrali aj obrazky.

michal20: nabuduce odporucam pouzit gnuplot, takto ma ani hned nenapadlo, ze sa jedna o sinusoidu.

Karl

Re: Super kariéra - profesionální filmové efekty
« Odpověď #6 kdy: 30. 01. 2011, 19:28:02 »
Kurňa s vama je sranda, já asi vážně na ten Linux přejdu  ;D

Re: Super kariéra - profesionální filmové efekty
« Odpověď #7 kdy: 30. 01. 2011, 19:52:13 »
Kurňa s vama je sranda, já asi vážně na ten Linux přejdu  ;D
No jasně, přidej se k nám. My linuksáci jsme přátelští, svobodní a otevření lidé. Jsme šťastní, protože linuks nám dává svobodu a nezávislost. Už jsem to i já pochopil. Sice mi na tom skoro nic nefunguje, ale firefox jsem na tom rozběhal.

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Leninovo letadlo neni trans altantik
« Odpověď #8 kdy: 30. 01. 2011, 21:32:17 »
Myslim, ze bys mel hned napsat leninovi, on te tam vezme letadlem, rovnou ke vchodu Hollywoodu a tam uz budou cekat s oscarama, mozna i s nobelovkou.
Ja mam jenom takovy maly letadla na litani po USA. Nejvetsi dolet je 1360 nm s 45 minutovou rezervou a trva mu 25 minut nez vystoupa do 45 000. 45k je dobra cestovni vejska, to uz vzdy letite nad pocasim, takze to min zere. Pro 7 lidi, ale vejde se jich tam 9 + 1 do kufru s kyslikovou maskou a vyhrivaci vestou. Musi se ale s tim pak opatrne startovat protoze je to pretizeny a potrebuje to delsi rozjezd. Tenhle prcek pres atlantik neleta.

Ty co maj delsi dolet t.j. okolo 1650-1800 nm tak ty uz by teoreticky ten atlantik na nekolikrat dat mohli. Tyhlety jsou ale dost vyrazne drazsi, tak jsem to nekoupil.

Re: Super kariéra - profesionální filmové efekty
« Odpověď #9 kdy: 30. 01. 2011, 21:38:24 »
Michal-20 očividně varování nepochopil. Zamykám a máš ban na dalších 30 dní.