ČVUT OI vs MFF

Adam

ČVUT OI vs MFF
« kdy: 27. 05. 2017, 10:00:36 »
Zdravím,
Rozhodujem sa medzi vysokou školou a ako posledné rozhodnutie mi ostáva OI a MFF. Vedeli by ste mi niekto prosim tieto dve školy porovnat? Zaujímam sa o CS.
Ďakujem


zboj

  • *****
  • 1 507
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:ČVUT OI vs MFF
« Odpověď #1 kdy: 27. 05. 2017, 10:39:48 »
Zdravím,
Rozhodujem sa medzi vysokou školou a ako posledné rozhodnutie mi ostáva OI a MFF. Vedeli by ste mi niekto prosim tieto dve školy porovnat? Zaujímam sa o CS.
Ďakujem
Má to být více o teorii nebo praxi? Na MFF je ze začátku hodně vyšší matematiky a celkově tam je dost teorie. Na druhou stranu teorie je základ, praxi člověk získá za běhu, když chce.

davkol

Re:ČVUT OI vs MFF
« Odpověď #2 kdy: 27. 05. 2017, 12:31:15 »
Když si projdeš nedávná vlákna na podobná témata, najdeš lidi nešetřit kritikou na informatiku na FEL. ¯\_(ツ)_/¯

podknam

Re:ČVUT OI vs MFF
« Odpověď #3 kdy: 27. 05. 2017, 18:32:30 »
OI je novy program, a silno ho odporucam! Obsahuje prakticke veci, ale aj nutnu teoriu, ktoru na MFF dostanes v sirsom meritku. Podla mna na OI to mame dost vyvazane, na MFF prevlada skor teoria, inac obe skoly su OK.

df4024

Re:ČVUT OI vs MFF
« Odpověď #4 kdy: 27. 05. 2017, 21:11:18 »
O MFF nic moc nevím, ale OI je opravdu dobře navržený a udělaný program. Určitě o několik levelů jinde než jsou ostatní programy na ČVUT FEL.
Předpokládám, že na MFF od tebe budou požadovat se opravdu hluboce ponořit do teorie, na druhou stranu na IO ti nic nebrání to udělat také - učební materiály a schopnosti vyučujících jsou pro to určitě dostatečné a nebudou na překážku.

Na OI je určitě možnost si zapsat předmět vyučovaný na MFF a nechat si ho uznat jako volitelný předmět - někde na ofiko stránkách programu je to dokonce i jako jedna z doporučovaných variant.


zumba

Re:ČVUT OI vs MFF
« Odpověď #5 kdy: 27. 05. 2017, 22:00:03 »
Ak by si premyslal aj nad Brnom tak za seba odporucam MUNI :)

Re:ČVUT OI vs MFF
« Odpověď #6 kdy: 29. 05. 2017, 07:14:09 »
Předpokládám, že na MFF od tebe budou požadovat se opravdu hluboce ponořit do teorie, na druhou stranu na IO ti nic nebrání to udělat také - učební materiály a schopnosti vyučujících jsou pro to určitě dostatečné a nebudou na překážku.

Jasně, nebo můžeš jít na VŠMIE a ponořit se tam do teorie taky sám ::)

FEL OI je shit, viz moje příspěvky zde: https://forum.root.cz/index.php?topic=15239.0

goland

Re:ČVUT OI vs MFF
« Odpověď #7 kdy: 29. 05. 2017, 13:58:17 »
FEL OI muzu urcite doporucit. Prinejmensim obor pocitacove videni. Mimo pocitacove videni a par dalsich oboru, kde jsou spickovi lide, tak asi spis to MFF. Zalezi na tom, co chces delat, no...