Hloupé otázky od HR?

Re:Hloupé otázky od HR?
« Odpověď #90 kdy: 24. 05. 2017, 13:57:22 »
Já třeba měním práce po 1-2 letech, protože ve firmě většinou zamrznu jako admin, vše automatizuji, a pak reálně makám 30 minut denně, což mě nebaví. Občas se pak zaměstnavatel zcvokne a začne jančit a buzerovat typem: "zadávám ti málo práce, nic neděláš, tak chci výkazi co děláš, ale furt po tobě nechci nic dělat". To mě nebaví.

Nejsi prostě běžná lopata. Ty zůstávají klidně 5 let a ještě pak to stejné chtějí po ostatních. Lopaty milují lopaty. Ať se daří!

Tohle jim u toho pohovoru rekni. Pekne slovo od slova...


kojot4

  • ***
  • 217
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hloupé otázky od HR?
« Odpověď #91 kdy: 24. 05. 2017, 14:06:53 »
Já třeba měním práce po 1-2 letech, protože ve firmě většinou zamrznu jako admin, vše automatizuji, a pak reálně makám 30 minut denně, což mě nebaví. Občas se pak zaměstnavatel zcvokne a začne jančit a buzerovat typem: "zadávám ti málo práce, nic neděláš, tak chci výkazi co děláš, ale furt po tobě nechci nic dělat". To mě nebaví.

Nejsi prostě běžná lopata. Ty zůstávají klidně 5 let a ještě pak to stejné chtějí po ostatních. Lopaty milují lopaty. Ať se daří!

Hele ačkoliv mi kolikrát přijdou tvoje názory mimo, tak nevím. Dělám linux admina, strop je 70k, +- beru 70k, teď se mě ptala personalistka proč si účtuji tak moc. Tak jí říkám, že jednoduše proto, že vím, že to firmy daj, že jsem za ty prachy měl víc nabídek.

No, a že jestli chce, tak i vím, že se linux admin dá sehnat za 30k.

Na to se pousmála, a za týden přišla s nějakou úvahou o práci za fakt super podmínek.

Jako já chápu argumentaci některých, že jak je člověk ve firmě déle, tak lépe zná procesy, má kontakty atd. Ale zase firemně staršímu člověku často chybí vůle něco měnit, chybí mu nový pohled na věc.

Mě každá firma, kde jsem byl něco dala, a naopak. Teď jsem za rok něco co jsem ve firmě všechno zautomatizoval, standardizoval a zdokumentoval. Všechno běží jako po másle, ale mě už to prostě nebaví, tak potřebuji změnu.

Podle mě je naivní představa, že by firma tím, že mě zaměstnala něco ztratila. Spíš naopak, posunul jsem je dál. Oni mají možnost přesunout mých 30 minut práce denně třeba na nějaké jiné IT oddělení ve firmě a ušetřit, a já třeba změním práci sám a rád. Firma i ušetří, protože jsem vše dostal do stavu, kdy to vyžaduje mnohem méně času a námahy na údržbu.

Win-win.

Stejně tak tu můžu tvrdnout dalších 5 let. Stejně tak si firma může najmout někoho, kdo tam prostě bude sedět do důchodu. Hmm, to mi připomíná stát. Úředníci zpravidla makaj až do důchodu jen u státu.

Podle mě fluktuace zaměstnanců je dobrá věc, když je rozumná (typu nemění se celý tým každé 3 měsíce). Firma je pak dynamičtější, nežije se v rutinách apod.

javaman ((

Re:Hloupé otázky od HR?
« Odpověď #92 kdy: 24. 05. 2017, 14:27:34 »
Prostě jsi talentovanej týpek, jen to třeba tolik nechápeš. Běžně takovým lidem pomáhám.

Přesně jak píšeš. Mít chvíli ve firmě borce je vždy lepší, než tam mít 10 let lopatu. Tu práci jim samozřejmě nikdo neveme.

Déle zůstávají jen lopaty, protože necítí tu potřebu růst. Zároveň lopaty nejsou schopné nic udělat, takže jen sedí a dělají píčoviny. Ty chceš vše vylepšovat. Takže až budeš příště hledat kolegu, tak pokud tam bude mít jednu práci více jak tři roky, tak pozor na to, je to pravděpodobně lopata.

RandomUser

Re:Hloupé otázky od HR?
« Odpověď #93 kdy: 24. 05. 2017, 14:30:51 »
hm, musim povedat, ze najidiotskejsi pohovor aky som mal, bol v Amazone. Pre-interview, padla suma X z mojej strany za kolko som ochotny sa s nimi bavit, HR povedalo OK, toto vieme uspokojit. Nasledovalo 5 kol opakujicich sa a uplne stupidnych otazok typu "Opis zakladne sucasti pocitaca" alebo "Aky bol tvoj najtazsi zakaznik a ako si riesil problemy s nim" - otazka pri pohovore na SysAdmina. 2 kola telefonicky (cca hodinu kazde), 3 osobne (cca 90 min kazde). Na poslednom kole som uz bol znacne iritovany, a ked slecna prisla natesena "OK bereme vas" a s ponukou suma X - 1000 ale dame vam akcie, ktore mozete predat po 2 rokoch, tak som bol jemne viac podrazdeny...
V kazdom pripade, z mojich skusenosti, pokial uz na prvom pohovore nesedi technicka osoba, je to cele naprd a treba zdrhnut.
Osobne striedam pozicie po 2 alebo 2.5 rokoch, pre osobnostny rozvoj to je najlepsie... Ked sa budem chciet na stare kolena "upokojit", splasim manazersku funkciu v korporate a budem sa zasivat...

javaman ((

Re:Hloupé otázky od HR?
« Odpověď #94 kdy: 24. 05. 2017, 14:40:56 »
Já třeba měním práce po 1-2 letech, protože ve firmě většinou zamrznu jako admin, vše automatizuji, a pak reálně makám 30 minut denně, což mě nebaví. Občas se pak zaměstnavatel zcvokne a začne jančit a buzerovat typem: "zadávám ti málo práce, nic neděláš, tak chci výkazi co děláš, ale furt po tobě nechci nic dělat". To mě nebaví.

Nejsi prostě běžná lopata. Ty zůstávají klidně 5 let a ještě pak to stejné chtějí po ostatních. Lopaty milují lopaty. Ať se daří!

Tohle jim u toho pohovoru rekni. Pekne slovo od slova...

Myslíš, že nejsem oblíbený jen tady? Proč asi...


Osobne striedam pozicie po 2 alebo 2.5 rokoch, pre osobnostny rozvoj to je najlepsie... Ked sa budem chciet na stare kolena "upokojit", splasim manazersku funkciu v korporate a budem sa zasivat...

+1


Re:Hloupé otázky od HR?
« Odpověď #95 kdy: 24. 05. 2017, 14:42:03 »
Myslíš, že nejsem oblíbený jen tady? Proč asi...

Bych ti to rekl, ale neproslo by to pres pravidla fora.

javaman ((

Re:Hloupé otázky od HR?
« Odpověď #96 kdy: 24. 05. 2017, 14:47:09 »
Ano, protože říkám pravdu. Ta lopaty vždy rozhněvá 8)

Yarda2

Re:Hloupé otázky od HR?
« Odpověď #97 kdy: 24. 05. 2017, 15:20:05 »
Já jsem zatím narazil jen na docela v pohodě HRkářky. Ale je pravda, že obecně k téhle profesi mám taky takový zvláštní odpor, jako kdyby se jednalo o takové spíš kecky, kteří netvoří žádný produkt, jen si s někým povídají.
Ale jak říkám, zatím jsem měl relativně dobrou zkušenost a ty HRkářky byly ok a umějí asi i něco jiného, než jen tlachat :)

javaman ((

Re:Hloupé otázky od HR?
« Odpověď #98 kdy: 24. 05. 2017, 15:26:19 »
Ještě vařit.

franta flinta

Re:Hloupé otázky od HR?
« Odpověď #99 kdy: 24. 05. 2017, 18:19:09 »
Já třeba měním práce po 1-2 letech, protože ve firmě většinou zamrznu jako admin, vše automatizuji, a pak reálně makám 30 minut denně, což mě nebaví.

Aha, takže vlastně jsi neschopný, najít si nějakou činnost, když Ti práci někdo nezadá...
Mimochodem, u nás člověka, který mění práci po 1-2 letech, považujeme za fluktuanta. Za takovou sezónní lopatu.

javaman ((

Re:Hloupé otázky od HR?
« Odpověď #100 kdy: 24. 05. 2017, 20:03:02 »
Já třeba měním práce po 1-2 letech, protože ve firmě většinou zamrznu jako admin, vše automatizuji, a pak reálně makám 30 minut denně, což mě nebaví.

Aha, takže vlastně jsi neschopný, najít si nějakou činnost, když Ti práci někdo nezadá...
Mimochodem, u nás člověka, který mění práci po 1-2 letech, považujeme za fluktuanta. Za takovou sezónní lopatu.

Citace
Šéfe, tak já dneska předělám ty rozmrdané servery. Budu to dělat tak půl roku, nikdo to po mě nechtěl, ale bez toho to tu bude jako u lopat.

A úplně v pohodě mu to projde.

Právě lopata nikdy nemění, protože nemá co nabídnout. Ta zůstává ve firmách 3+ let a drží se tam za každou cenu.

kojot4

  • ***
  • 217
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hloupé otázky od HR?
« Odpověď #101 kdy: 24. 05. 2017, 20:22:16 »
Já třeba měním práce po 1-2 letech, protože ve firmě většinou zamrznu jako admin, vše automatizuji, a pak reálně makám 30 minut denně, což mě nebaví.

Aha, takže vlastně jsi neschopný, najít si nějakou činnost, když Ti práci někdo nezadá...
Mimochodem, u nás člověka, který mění práci po 1-2 letech, považujeme za fluktuanta. Za takovou sezónní lopatu.

Hele známej dělá v menší firmě přes 10 let a říká mi to samé. Jenomže ono je to o kontextu. On pracuje v IT a dělá poměrně jednoduché věci, kvalifikace u nich ve firmě není potřeba moc vysoká. Strašně si na té dlouhodobosti zakládá.

Jako ok, ale javaman má pravdu, lidi co jsou technologicky na špici to mění, potřeby dynamických firem se mění.

Vem si takovýho Ivana Pilného, šéf Microsoftu, dnes ministr financí. Ten má v životopise díru 20 let a ani se neobtěžuje vypsat všechny firmy a pozice. Odhaduji, že také fluktuant :)

No, já radši budu fluktuant, který dělá kariéru, než 10 let někde zaprděný. Občas jednám s českým korporátem, fakt velkým, kde lidi jsou v průměru 10 let a můžu ti teda říct že úroveň je hrozná.

Ostatně, souhlas s Javaman, každý má možnost být lopata.

Re:Hloupé otázky od HR?
« Odpověď #102 kdy: 24. 05. 2017, 21:58:41 »
Ano, protože říkám pravdu. Ta lopaty vždy rozhněvá 8)
Dream on.

starej Paďous

Re:Hloupé otázky od HR?
« Odpověď #103 kdy: 24. 05. 2017, 22:31:21 »
který dělá kariéru,

Tak jsou i lidé, pro které není smyslem života "dělat kariéru"...
To ale mnozí mladí frikulíni nedokážou pochopit.

Re:Hloupé otázky od HR?
« Odpověď #104 kdy: 24. 05. 2017, 23:31:36 »
Jako já chápu argumentaci některých, že jak je člověk ve firmě déle, tak lépe zná procesy, má kontakty atd. Ale zase firemně staršímu člověku často chybí vůle něco měnit, chybí mu nový pohled na věc.

Mě každá firma, kde jsem byl něco dala, a naopak. Teď jsem za rok něco co jsem ve firmě všechno zautomatizoval, standardizoval a zdokumentoval. Všechno běží jako po másle, ale mě už to prostě nebaví, tak potřebuji změnu.
Keby takto odpovieš na otázku prečo si za 5 rokov vystriedal 4 firmy, tak si o tom možno ešte 5 minút pokecáme aby si si overil tvoje soft skills. Za ďalších 10 minút viem či si taký dobrý po technickej stránke a už sa len dohodnúť na plate.
Človek, ktorý odpovie štýlom "do toho vás hovno", sa pre väčšinu úloh nehodí, resp. jeho prínos pre firmu bude s najväčšou pravdepodobnosťou diskutabilný. Firma nie je len admin a jeho počítač a keď to dotyčný po sociálnej stránke nezvláda, suplovať tie jeho chýbajúce skills môže stáť šéfa ďaleko viac námahy ako je zdravé.