reklama

Xiaomi Redmi Note 4 Global nebo Samsung?

.

Re:Xiaomi Redmi Note 4 Global nebo Samsung?
« Odpověď #15 kdy: 17. 05. 2017, 07:35:06 »
No podle vseho to delalo na jiste vrzi Androidu, tzn. je to sw problem a ne hw.

reklama

fernet

« Odpověď #16 kdy: 17. 05. 2017, 08:57:48 »
Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition 3/32GB (kodové jméno "kate").
Má to Snapdragona a je možné oficiální cestou odemknout bootloader = spousta custom ROM, založených na poslední verzi Androidu (Cyanogen, Lineage, Resurrection Remix), nebo alespoň custom kernel pro MIUI.
Po odemčení bootloaderu je root přes TWRP easy a Xposed pro MIUI je plně funkční.
Výkon velice slušný, nepozoruji žádné prodlevy, škubaní apod. Zkoušel jsem i nějaké 3D hry, které jinak nehraju a taky v pohodě.
Výdrž baterie až neskutečná, s custom kernelem (Radon) přímo brutální. Včera jsem dával nabíjet po 2 dnech na 15% a měl jsem screen on time 9 hodin s automatickým jasem.
Jedina mírná slabina je foťák, který kvalit top modelů nedosahuje, ale je to celkem slušné a navíc to umí i slowmo video :)

.

« Odpověď #17 kdy: 18. 05. 2017, 03:53:07 »
Me hlavne u toho Xaomi by zajimalo, jestli kdyz s nekym budu volat, tak mi to prerusi LTE na datove SIMce. Zatim podle vseho to vypada ze jo, coz je pro me tim padem nepouzitelne, protoze by mi to prerusovalo treba stahovani z internetu.

ich

« Odpověď #18 kdy: 18. 05. 2017, 07:32:00 »
Mám asi X Note 4. Jsou dvě verze - MTK a Snapdragon. Pokud vezmeš Snapdragon nebudeš mít problém. Mraky ROMek, aktivní forum na XDA. Telefon funguje bezvadně. Oproti Samsungu horší foťák.  Telefon při aktivním používání bez problému dva dny vydrží. GNSS bez problémů, OTA aktualizace MIUI chodí (včera jedna). Na aliexpresu mraky levného příslušenství. Jedná se o můj první telefon s senzorem na otisky prstů a už bych si na telefon bez něj nezvyk (odemknutí displaye, podmínění spuštění aplikací otiskem prstů).

Youda

« Odpověď #19 kdy: 18. 05. 2017, 07:42:47 »
Me hlavne u toho Xaomi by zajimalo, jestli kdyz s nekym budu volat, tak mi to prerusi LTE na datove SIMce. Zatim podle vseho to vypada ze jo, coz je pro me tim padem nepouzitelne, protoze by mi to prerusovalo treba stahovani z internetu.

No tohle jsem nikdy nezkousel, ale proc by to jako proboha melo delat?
Radio modul je od zbytku telefonu oddeleny, z duvodu zdlouhave homologace, to nema nic spolecneho s firmouXiaomi. Obecne existuje na trhu nekolik homologovanych radio modulu a vsichni vyrobci je pouzivaji ve svych telefonech jako black box.

reklama

reklama