Stažení souboru přes wget

jj2

Re:Stažení souboru přes wget
« Odpověď #15 kdy: 15. 05. 2017, 18:45:32 »
Vůbec by nebylo špatné, kdybys napsal co se přesně pokoušíš stáhnout a detailní postup jakým to děláš. Zkus třeba toto:
Kód: [Vybrat]
url="http://nejakyweb/soubor"; while true; do curl -# --globoff "$url" > ~/soubor && echo -n "$url ...staženo! ";date;sleep 60; doneto by mělo stáhnout soubor každou minutu a přepsat ten starý. Pozor ale toto ti neotestuje jestli se opravdu stahuje to co má. Když by ti server poslal treba 404 tak ti to uloží do souboru ten error! Lepší bys na to měl asi nějaký robustnější script který bude postupně testovat podmínky pro stažení (jsem online? je server online? mám dost místa na disku? ...atd) a stahovat až v případě že je všecko ok. Je to sice pomalejší takový "trial by error" no těch věcí které se můžou podělat je docela hodně a takto hned přesně zjistíš kde to drhne. Stáhnout soubor pod novým názvem a ten starý smazat až v případě že se během stahování nevyskytla chyba mi přijde taky bezpečnější, než ho rovnou přepisovat.

Citace
i když ho ručně smažu, a chci stahnout znovu tak to napiše že už byl stažen.
Toto se mi moc nezdá. To ti hlásí curl nebo wget? Mrkni se do manuálu na přepínač -J to by mohlo být ono.