Java a C# - porovnání práce se Zip souborem

Uf

Re:Java a C# - porovnání práce se Zip souborem
« Odpověď #60 kdy: 29. 04. 2017, 19:07:03 »
Filipe - ztracis cenny cas a energii - nema to smysl


Péťa

Re:Java a C# - porovnání práce se Zip souborem
« Odpověď #61 kdy: 29. 04. 2017, 19:27:28 »
Souhlasím, nemyslel jsem to tak, že je lehké naprogramovat cokoli. Chtěl jsem tím říct, že naprogramovat jednoduché věci není složité. Nejtěžší na tom je poznat, kdy nejde o jednoduchou věc :-)
Souhlasím, ale jak nám říkal jeden vyučující - musíte chápat i složitější věci, aby se vám zdály ty snadné skutečně snadné. Jak je vidět z průběhu tohoto tématu, někteří se ještě nedostali ani do této fáze. ;)
Čím méně člověk ví, tím víc si myslí, že ví všechno.

Ale nesmíš to moc přehánět, protože jinak dopadneš jako pan Jirsák - ztracen ve svých vlastních složitostech.

gll

Re:Java a C# - porovnání práce se Zip souborem
« Odpověď #62 kdy: 29. 04. 2017, 19:31:12 »
Nezlobte se, ale nemám o diskuzi podobného typu moc zájem, obzvlášť o víkendu :).
To je škoda. Nejsnazší způsob, jak může člověk zjistit, že dělá chybu, je ten, když ho na to někdo jiný upozorní. Když na to má přijít sám, trvá to mnohem déle. Nejsem si vědom toho, že bych v nějaké diskusi začal jednat nefér jinak, než jako reakci na nefér diskusi z druhé strany. Ale samozřejmě je možné, že se mýlím – pak bych to rád věděl. Nebo považujete za špatné i to oplácet druhému stejnou mincí?
ByCzech je místní šašek, doporučuji ignorovat.

doporučuji ignorovat doporučení idiota zboje.

Uf

Re:Java a C# - porovnání práce se Zip souborem
« Odpověď #63 kdy: 29. 04. 2017, 21:11:54 »
Tak snad abychom to tu zamkli ne...

Lama

Re:Java a C# - porovnání práce se Zip souborem
« Odpověď #64 kdy: 29. 04. 2017, 21:40:42 »
Uf - proč? Já se bavim.

Peťane - pokud jde o odborné věvi okoli IT, tak v tom je F. J. jak ryba ve vodě, narozdíl od tebe.

S tou jirsakovskou demagogií, co třeba toto:
http://www.abclinuxu.cz/zpravicky/rozsudek-soudniho-dvora-ve-veci-c-527-15

D. Ježek - " Prodej nožů, s nimiž lze následně vraždit, by měl být také nelegální. A jak prokázaly poslední měsíce, též prodej kamionů. Bude snad muset Tescoma či Scania "zavřít krám"? "

F. Jirsák - "To je ale pěkná demagogie. Podle té tiskové zprávy byl ten přehrávač předkonfigurován tak, aby umožňoval snadný přístup ke stránkám s nelegálním obsahem, a navíc se tím chlubili v reklamě. Pokud to chcete přirovnávat k noži, pak k takovému, který je pro vraždění speciálně upraven a v reklamě propagován jako nůž vhodný pro vraždy. "

A co je podle pana Jirsáka toto:
http://www.vlkodlak.cz/noze/bojove


Uf

Re:Java a C# - porovnání práce se Zip souborem
« Odpověď #65 kdy: 29. 04. 2017, 21:50:08 »
Nikdo neni 100%ni piicus

Re:Java a C# - porovnání práce se Zip souborem
« Odpověď #66 kdy: 29. 04. 2017, 22:01:25 »
A co je podle pana Jirsáka toto:
http://www.vlkodlak.cz/noze/bojove
Nikde tam nevidím žádný nůž, který by byl propagován jako nůž speciálně určený pro vraždy.

Považuju za demagogii v diskusi o něčem nelegálním argumentovat přirovnáním k něčemu legálnímu. Proto jsem na tu demagogii upozornil a to přirovnání jsem upravil tak, aby se týkalo také něčeho nelegálního.

Peťa

Re:Java a C# - porovnání práce se Zip souborem
« Odpověď #67 kdy: 29. 04. 2017, 22:19:12 »
Bohužel, pan Jirsák má pravdu. Důležitý je totiž úmysl. Ten se ale mnohdy nedá dokázat. V tomto případě to však šlo. Nůž, který by byl přímo propagován k vraždění jsem totiž ještě neviděl - bylo by to totiž smozřejmě nelegální. Je třaba navíc rozlišovat zabíjení a vraždění. Zabít jaksi někdo může i v sebeobraně. Proto nůž propagován k zabíjení lidí nemůže těžko může být označen za nelegální. Zkuste si ale udělat webku a propagovat nůž určený k vraždění - zcela jistě budete trestně stíháni, pokud vás někdy ohlásí.

Re:Java a C# - porovnání práce se Zip souborem
« Odpověď #68 kdy: 30. 04. 2017, 21:08:39 »
hoši lepší je java protožese zní vyvynul js a udělal tuhle diskuzi zbytečnou  8)
na ty vaše zipy bude stačit nějakej ten framework a každýmu bude jedno jesli to tam napozadí chroupe java nebo c#  8) 8)
programátor má programovat ane přemýšlet nad hloupostma co je lepší. tohle jednou provždy vyřeší masový rozšíření jska  8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
8) 8) 8)  hoši víc jak 50% těch smajlů jsou v rámci gender equality příslušníci LGBDSM minority  8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Lama

Re:Java a C# - porovnání práce se Zip souborem
« Odpověď #69 kdy: 01. 05. 2017, 21:07:48 »
A co je podle pana Jirsáka toto:
http://www.vlkodlak.cz/noze/bojove
Nikde tam nevidím žádný nůž, který by byl propagován jako nůž speciálně určený pro vraždy.

Považuju za demagogii v diskusi o něčem nelegálním argumentovat přirovnáním k něčemu legálnímu. Proto jsem na tu demagogii upozornil a to přirovnání jsem upravil tak, aby se týkalo také něčeho nelegálního.

Tak název "Útočný nůž" hovoří za vše, navíc podobné věci využívaj vojáci, kteří jsou občas posíláni s cílem někoho zavraždit (BinLádínek). Můj názor ale je, že každá věc se dá použít legálně i nelegálně jako třeba torrenty.
Nehledě na fakt, že všichni platíme výpalné z médií. To výpalné je odůvodňováno právě tím, že si na ta média lidé často ukládají autorsky chráněný obsah. Takže tímto je to v podstatě legalizováno. Zaplatil jsem výpalné, mohu si tam stáhnout co chci. Alespoň tak to chápu já.