Firefox pro Android - zobrazení mobilních verzí webů

:(

Zdravim,

tady vsichni vsechno znaj - jde to? Jak?
Zkousel jsem doplnek Phony, ale ani jeden z nabidnutych useragentu nezabral.
Vzdy se aktivuje presmerovani z m.domena.cz na domena.cz a tam se prdne asi ten bajny responzivni design.
Na starem telefonu (nokia) se ty stranky bez problemu nactou, jen na tom androidim paskvilu si to mysli ze je to chytrejsi nez uzivatel a dela si to co chce.
Verze Firefoxu je 50.1.0 z repozitare F-Droid.

Dekuji

PS: prosim, nestojim o rady typu nepouzivej android, nainstaluj chrome apod.
« Poslední změna: 29. 03. 2017, 13:06:16 od Petr Krčmář »


Andrej

1. m verze stranek se nedelaj snad uz 5 let, obvykle udrzuji jen linku co te tak jako tak nasmeruje na responsivni web
2. Opera Mini je co hledas

wilderpeople

Re:Firefox pro Android - zobrazení mobilních verzí webů
« Odpověď #2 kdy: 29. 03. 2017, 13:33:02 »
To není Androidem, ale prohlížečem. Nainstaluj Chrome, nebo nepoužívej Android. Proč to takhle kur*it nějakým rádoby-prohlížečem a doplňkama? Nebo to je rukama, ani totiž nejde moc pochopit, co vlastně chceš.

:(

Re:Firefox pro Android - zobrazení mobilních verzí webů
« Odpověď #3 kdy: 29. 03. 2017, 15:01:54 »
1. m verze stranek se nedelaj snad uz 5 let, obvykle udrzuji jen linku co te tak jako tak nasmeruje na responsivni web

Nikde nikdo netvrdi ze se delaj novy, tam kde je vyuzivam jsou, jsou funkcni a plne dostacujici. Coz se neda rict o strance, ktera se namisto toho nacte.

2. Opera Mini je co hledas

Neni, myslim ze "PS: prosim, nestojim o rady typu nepouzivej android, nainstaluj chrome apod." je napsana dostatecne pochopitelne.

Pokud tedy neznas odpoved na otazku, neni duvod aby jsi reagoval.

To není Androidem, ale prohlížečem. Nainstaluj Chrome, nebo nepoužívej Android. Proč to takhle kur*it nějakým rádoby-prohlížečem a doplňkama?

Viz. citace vyse.

Nebo to je rukama, ani totiž nejde moc pochopit, co vlastně chceš.

Andrej to pochopil, asi nemas dostatecnou mozkovou kapacitu na pochopeni otazky, od cehoz se odviji i tva odpoved.


Dekovat ani jednomu nebudu, snad se najde nekdo kdo dokaze odpovedet.

karbous

Re:Firefox pro Android - zobrazení mobilních verzí webů
« Odpověď #4 kdy: 29. 03. 2017, 15:23:35 »
zmen si to v nastaveni jestli to tam je, anebo nainstaluj neco co ti nastavi useragent na nemobilniho klienta.


Andrej

Re:Firefox pro Android - zobrazení mobilních verzí webů
« Odpověď #5 kdy: 29. 03. 2017, 16:22:12 »
Neni, myslim ze "PS: prosim, nestojim o rady typu nepouzivej android, nainstaluj chrome apod." je napsana dostatecne pochopitelne.

Topim se.
PS: prosim nestojim o rady typu plavej, chyt se dreva apod.

Holt komu neni rady tomu neni pomoci, prijemne topeni se s mobilnim firefoxem, ktery uz snad 15 verzi dozadu pouziva dektopovy user agent...

nobody(ten pravej)

Re:Firefox pro Android - zobrazení mobilních verzí webů
« Odpověď #6 kdy: 29. 03. 2017, 19:47:05 »
jaka konkretni stranka? jiste nejde o m.domena.cz ;)

co pripadne zkusit FF fork? to je i neni jinej prohlizec :) treba se chova jinak, mysleno IceCatMobile (take F-Droid) nebo Palemoon (25 z ofiko ftp)...

Vlková

Dobrý den,
jelikož Android používá převážná většina dnešního zařízení, byla jsem nucena se proškolit kurzem v itStep. Z důvodu dostupnosti a ceny mě naučili prakticky vyvíjet a používat aplikace pro Android.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Dobrý den,
jelikož Android používá převážná většina dnešního zařízení, byla jsem nucena se proškolit kurzem v itStep. Z důvodu dostupnosti a ceny mě naučili prakticky vyvíjet a používat aplikace pro Android.

To jsem rad. A ma byt?