reklama

Co se starými disky?

kamen

Re:Co se starými disky?
« Odpověď #30 kdy: 20. 03. 2017, 12:11:20 »
vetsina disku ma take pomerne vykone CPU a dost pameti. jde na tom nabootovat linux.

reklama

Tuxik

• 1 473
    • Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 20. 03. 2017, 13:53:50 »
vetsina disku ma take pomerne vykone CPU a dost pameti. jde na tom nabootovat linux.
Tak tohle by mě docela zajímalo :) Bohužel, nejsem schopnej UTFG tak, aby mi to nevyblilo miliony odkazů na problémy s bootem...

karbous

« Odpověď #32 kdy: 20. 03. 2017, 15:51:10 »

To jako fakt? Aprila je az za tyden...

dustin

« Odpověď #33 kdy: 20. 03. 2017, 16:44:39 »
To už je poměrně dlouho známé, např. http://spritesmods.com/?art=hddhack&page=1

tomasfuk

« Odpověď #34 kdy: 20. 03. 2017, 17:35:51 »
Jasně, z 10+ let starejch 80GB disků postavím výpočetní cluster a bitcoiny se budou jen sypat. Muhaha

O xTB discích s moderní elektronikou se tu snad nebavíme, nebo se vám jich doma taky pár zbytečně válí? V tom případě bych si jich pár vzal.

gfdgdgdrg

« Odpověď #35 kdy: 20. 03. 2017, 21:56:25 »
Jasně, z 10+ let starejch 80GB disků postavím výpočetní cluster a bitcoiny se budou jen sypat. Muhaha

O xTB discích s moderní elektronikou se tu snad nebavíme, nebo se vám jich doma taky pár zbytečně válí? V tom případě bych si jich pár vzal.
Co je "Muhaha xTB"?

josef mlaskac

« Odpověď #36 kdy: 21. 03. 2017, 11:42:47 »
starych disku mam asi dva tisice, ty magnety z toho nema ani smysl dobyvat. vsechny jsou deponovane. a dokud disk zije vzdy se najde vyuziti

Cimrman

« Odpověď #37 kdy: 21. 03. 2017, 12:14:05 »
Já už jsem jich několik prodal do firem, co se zabývají záchranou dat.

dustin

« Odpověď #38 kdy: 21. 03. 2017, 12:28:19 »
ty magnety z toho nema ani smysl dobyvat. vsechny jsou deponovane.

Co se tím myslí? Pár HDD jsem rozebral a ve všech byly normální poniklované neodymy přichycené nalisovanými výstupky  na kovovém držáku.

Použil jsem je na upevnění tabletu na zeď. Přes vodivý nikl se tablet permanentně nabíjí 5V z adaptéru v elektrokrabičce ve zdi.

tomasfuk

« Odpověď #39 kdy: 21. 03. 2017, 13:20:57 »
Někdy jsou magnety ke kovovému držáku i přilepené. Nejlíp se mi osvědčilo kovový držák ohnout kleštěma, takže se dá magnet následně snadno vyloupnout.

Dhcbdj

« Odpověď #40 kdy: 21. 03. 2017, 19:04:34 »
starych disku mam asi dva tisice, ty magnety z toho nema ani smysl dobyvat. vsechny jsou deponovane. a dokud disk zije vzdy se najde vyuziti
Magnet ktery magnetuje a nema poly???

e3k

« Odpověď #41 kdy: 22. 04. 2017, 23:18:45 »
a.k.a. 'magnet' AND 'a je tvůj' dnes som rozobral 1,5 tb klik klik klik klik hardisk od western digitaaaaaal blak edicija. vydalo to 2 take magnety. je to masaker s tym prilepim stos papierov o ladnicku!

BushMan

« Odpověď #42 kdy: 24. 04. 2017, 12:55:51 »
a.k.a. 'magnet' AND 'a je tvůj' dnes som rozobral 1,5 tb klik klik klik klik hardisk od western digitaaaaaal blak edicija. vydalo to 2 take magnety. je to masaker s tym prilepim stos papierov o ladnicku!
když chceš psát na české fórum tak nám to přelož. Tahle maďarština nebo co to je nejde číst.

Qermy

« Odpověď #43 kdy: 24. 04. 2017, 13:06:26 »
když chceš psát na české fórum tak nám to přelož. Tahle maďarština nebo co to je nejde číst.

Co je na tom nečitelného? Ano, je to slovensky, ale z maďarštiny tam není ani slovo.

Nebude problém jinde?

ass

« Odpověď #44 kdy: 24. 04. 2017, 13:40:37 »

běž na IDnes opičáku, nikdo není zvědavej na tvoje kecy, miluju, když takto "silacek" keca na forech, ale ve slovenske hospode drzi hubu a leze mistnim do zadku, jses bud chlap a tyto kecy rekls i v nejake slovenske dedine nebo ses debilek co jenom dela ramena :D, ja bych hadal na to druhe, protoze to bys jsi nepsal tady na rootu, ale mel zdratovanou celist a lezel na aru :D

reklama