Těžko blokovatelné reklamy na stejné doméně

?

Re:Těžko blokovatelné reklamy na stejné doméně
« Odpověď #30 kdy: 08. 06. 2017, 13:06:22 »
btw, možná bude nakonec jednodušší místo blokování whitelistovat. Zatímco reklama má url:

*.cz/cK7dQyOpZubhFvgjb11Uv1sXvril8pPYiG8qPOKnVk/JkYc19165023/19165023.jpg?bv=4
regulérní obsah má
*.cz/volby/mayovou-ceka-tezka-zkouska-volby-ji-mohou-nakonec-uskodit-1333469
a obrázky pak třeba
img.*.cz/img/11/normal690/3483013_theresa-mayova-v0.jpg?v=0

Předpokládám, že kvůli SEO je žádoucí mít takto čitelné url.


fuff

Re:Těžko blokovatelné reklamy na stejné doméně
« Odpověď #31 kdy: 08. 06. 2017, 20:06:26 »
Vypínat JS všude tam kde to zas až tak moc nevadí a nezblaznit se z toho že se mě něco strááášně důležitýho nezobrazí.Proč má např. TorBrowser JS primárně vypnutej?

?

Re:Těžko blokovatelné reklamy na stejné doméně
« Odpověď #32 kdy: 08. 06. 2017, 22:01:46 »
Zkoušel jsem to asi měsíc s vypnutým JS. Řada webů nefungovala jak má, takže jsem furt musel přidávat weby do výjimek a to mě pěkně rychle začalo srát. Navíc takový seznam výjimek uložený v prohlížeči, to je taky pěkný zásah do soukromí.

fuff

Re:Těžko blokovatelné reklamy na stejné doméně
« Odpověď #33 kdy: 08. 06. 2017, 22:35:36 »
Chceš soukromí nebo bezpečnost? To že řada webů nebude fungovat bez zobrazení reklam,bez toho že se ti automaticky nespustí streamy tak to tě sere? A co čekáš od vypnutí JS. Přemýšlej hochu jinak se bavíme o ničem!

?

Re:Těžko blokovatelné reklamy na stejné doméně
« Odpověď #34 kdy: 08. 06. 2017, 23:10:49 »
No počkej, chápu správně, že mám volit soukromí/bezpečnost? To je argumentace hodná NSA a vůbec vlády USA, UK a podobných...

Na řadě webů třeba bez JS nefunguje ani přihlášení, nebo diskuse. Ale jo, možná že důvodem není technické omezení ale jen donucení k zapnutí JS a vnucení šmírovacího kódu a reklam. Jenže to pak nezískám ani soukromí, ani bezpečnost a to vše za cenu uživatelského diskomfortu...



fuff

Re:Těžko blokovatelné reklamy na stejné doméně
« Odpověď #35 kdy: 08. 06. 2017, 23:46:26 »
To že máš něco zvolit,není otázka NSA,FBI a žádné vlády(koukáš moc na filmy),ale jenom tvoje volba.Naopak cílem všech špionážních agentur je abys "makal",tak jak si to oni představují tj.být uvědomělý a poslušný a pokud možno udělat nějakou tu chybičku aby měli další vodítko do svých analýz.Tak to prostě funguje.
Za další já osobně neznám fora ani diskuze,kde pro přihlášení je nutností mít zapnutej JS.Jak by asi mohli v takovém případě  fungovat diskuse a fora na doménach onion.Zkus se tam někdy podívat a přihlásit se.
A co se týče tvého pojmu ''nezískání bezpečnosti ani soukromí",tak to by jsme se museli bavit o daleko sofistikovaným software ale ten prostě není pro každýho -na to musíš přijít sám.



Meh

Re:Těžko blokovatelné reklamy na stejné doméně
« Odpověď #38 kdy: 30. 06. 2017, 16:50:02 »
Jenze to chlapci trochu prekombinovali. Skripty s randomizovanymi nazvy se napriklad na games.cz nacitaji az pri druhe navsteve, takze bloknes cookies, v AdBlocku ||games.tiscali.cz/*$script a je vymalovano.

Meh

Re:Těžko blokovatelné reklamy na stejné doméně
« Odpověď #39 kdy: 30. 06. 2017, 17:13:28 »
Zive je nejspis ten samy system a pripad. Navic je zajimave, ze sice vychytrale nahravaji randomizovane skripty ze stejne domeny, aby to jakoze bylo neblokovatelne, ale pritom na te domene zadne uzitecne skripty, mezi ktere by ty reklamni zamichali, nemaji.

jirik

Re:Těžko blokovatelné reklamy na stejné doméně
« Odpověď #40 kdy: 01. 07. 2017, 12:36:00 »
Zablokovat reklamy na tiscali.cz je skoro nemožné.....

Franta <xkucf03/>

Re:Těžko blokovatelné reklamy na stejné doméně
« Odpověď #41 kdy: 01. 07. 2017, 13:10:37 »
To svinstvo vymysleli češi nějaký Kamil koupý


Mě napadlo totéž už před lety, akorát jsem to nikomu neříkal, aby se to svinstvo nerozšířilo. Myslím, že na to přijde sám skoro každý, kdo ví, jak funguje HTML, HTTP a blokovače reklam. Už tehdy jsem si říkal, proč to tak už dávno nedělají. Tak teď to přišlo :-/

Rohlikovy

Re:Těžko blokovatelné reklamy na stejné doméně
« Odpověď #42 kdy: 12. 08. 2017, 16:44:41 »
Možná tenhle popis na tohle svinstvo sedí. Nevíte, jak se proti tomu bránit méně radikálně než vypnutím skriptů, obrázků a inline skritpů?

Re:Těžko blokovatelné reklamy na stejné doméně
« Odpověď #43 kdy: 12. 08. 2017, 19:51:22 »
Na aktuálne.cz je toho hnoje plný web.
Běs.

Meh

Re:Těžko blokovatelné reklamy na stejné doméně
« Odpověď #44 kdy: 12. 08. 2017, 21:27:49 »
Opet staci bloknout cookies a cely ten (doufam, ze drahy) system s randomizovanymi URL je vyrazen, zbytek uklidi ABP a Privacy Badger.