Doplňěk pro chytřejší prohlížení webu (typu ublock + logger)

drik bowser

Ahoj, znáte nějaký doplňek, který by zjednodušil prohlížení webu? Jde o tyto 3 funkce:
- Defaultně blokuji vše 3rd party. Když zjistím, že stránka je rozhozená, povolím většinou nějakou doménu (noop), patřící k stránce. Chtěl bych nějak přehledně vidět v ublock- panel Logger ,které prostředky  se načetly  při reloadu navíc  oproti prvnímu načtení. Jde mi jen o ten rozdíl, co se načetlo navíc, aby byl přehledně vidět aniž bych musel procházet a srovnávat logy pro obě načtení.

- Někdy mám zakázané obrázky kvůli úspoře dat. Ovšem bych se chtěl podívat na  jeden obrázek na stránce (například když uprostřed článku  zjistím, že je tam ilustrační obrázek) , chci se na něj podívat. Nechci kvůli tomu reloadovat stránku s novým nastavením kdy jsou povoleny obrázky (protože apriori nechci stahovat všechn  obrázky a také stahovat stránku znova) – v podstatě si chci otevřít url obrázku , ale jde mi jen o to, jak to uživatelsky zjednodušit. abych nemusel pokaždé klikat na obrázek a otevírat ho v novém tabu – ale aby se doplnil do stávajícího dokumentu . Bohužel chrome již nemá funkci Načíst znovu Obrázek. Ještě lepší by byla nějaké funkce načíst všechny obrázky v tagu body>#content.
– Podobná věc se týká skriptů: pokud je stránka po prvotním načtení rozbitá (vlivem prasáckého kódování, kdy absence skriptu odstřihne css např), je možná "dotáhnout skript" bez reloadu (nového stahování stránky)? Tedy že by se jen stránka znovu sestavila, ale bez komunikace HTTP (mimo toho nově povoleného scriptu)
– Tím se dostávám k dalšímu bodu: Je nějak možné v ublocku či jíném blokátoru blokovat obrázky na základě elementu, ve kterém se nacházejí. Kosmetické filtry ho skryjí, ale bohužel stahují.

Hmmm

Re:Doplňěk pro chytřejší prohlížení webu (typu ublock + logger)
« Odpověď #1 kdy: 11. 01. 2018, 12:59:18 »
Inak zdravo? Doma vsetci v poriadku?