EET open source

Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:EET open source
« Odpověď #45 kdy: 29. 12. 2016, 16:03:22 »
Takže když na mě řemeslník v okamžiku platby vytáhne mobil bez tiskárny, tak já nemám mobil, nemám email, nevím nic o internetu a jestli nedostanu papírovou účtenku, tak chci zpátky svoje peníze, nebo budou problémy s FÚ :D
Koukám, že patříš mezi skupinu "každého ojebu, hlavně když z toho budu mít prospěch".
Taky by se ti mohlo stát, že příště už žádného řemeslníka neseženeš nebo podmínkou bude platba předem.
Koukáš úplně blbě. Patřím do skupiny "sere mě tento stát" a osobně uznávám dobře odvedenou práci a nemám problém za ni zaplatit. A to klidně plnou cenu a navíc bez dokladu, pokud ho nutně nepotřebuju, protože dokud stát vyhazuje miliardy za 3.14čoviny, nemám pocit, že bych ho v tom měl podporovat. A navíc jsem proti několikanásobnému zdanění. Platím poctivě daň z příjmu (ne že bych si mohl vybrat) a nevidím jedinej důvod, proč bych měl platit daně z výdajů, navíc pokaždé jiný, podle toho, za co chci zrovna svoje vydělaný A UŽ JEDNOU ZDANĚNÝ peníze utratit. Až někdo vymyslí inteligentní způsob zdanění, potom bude třeba dohlédnout na jeho dodržování. Do té doby fandím každýmu, kdo stát umí odrbat, protože si nic jinýho nezaslouží.


eet_linux

Re:EET open source
« Odpověď #46 kdy: 10. 02. 2017, 14:15:47 »
Tak ste doufejme vychladli a ted bychom se mohli vratit k tematu vlakna.

Existuje nejake open source reseni EET na linux pro BFU, kde pujde zadat nemene informace uctenky (ktere vyzaduje zakon) + nazev zbozi, mnozstvi, cena (atd.) + vse kolem potrebne komunikace s financakem pres internet (vcetne automaticke pozdejsi registrace uctenek, ktere pri prvnim pokusu nesli, at uz kvuli vypadku eet nebo internetu apod,) + tiska na uctenkovou tiskarnu?


pavlix

  • ****
  • 253
    • Zobrazit profil
Re:EET open source
« Odpověď #47 kdy: 10. 02. 2017, 14:33:25 »
BTW: Onehda sem cet zajimavy pojednani na tema najmu za sex ... a jak z toho odvest dane.

A co daně z manželství a daně z toho, že má někdo rodiče?

Jenda

Re:EET open source
« Odpověď #48 kdy: 10. 02. 2017, 15:44:46 »
Tak ste doufejme vychladli a ted bychom se mohli vratit k tematu vlakna.

Existuje nejake open source reseni EET na linux pro BFU, kde pujde zadat nemene informace uctenky (ktere vyzaduje zakon) + nazev zbozi, mnozstvi, cena (atd.) + vse kolem potrebne komunikace s financakem pres internet (vcetne automaticke pozdejsi registrace uctenek, ktere pri prvnim pokusu nesli, at uz kvuli vypadku eet nebo internetu apod,) + tiska na uctenkovou tiskarnu?

Nejblíž tomu má https://github.com/l-ra/openeet-shell, informace mu dáš v konfiguráku a vyblije to odpověď včetně FIK na stdout (můžeš přesměrovat do tiskárny). Bohužel to neověří její podpis a úplně nevím, jestli se mi chce moje ověřování podpisu dávat volně ven.