Žena, dítě a vy jako programátor

balki

Re:Žena, dítě a vy jako programátor
« Odpověď #45 kdy: 09. 02. 2017, 12:40:45 »
Alibisti a lotři budou svádět na komunisty všechnu špínu ještě za 100 let!
Už to bude 30 let a nedáte pokoj ten dnešní hnus svádět na komunisty.
Lidi co nemají a nechcou děti, jsou jasným indikátorem společenské nemoci.
A hlavně neříkejte, že jste všichni teslové, takových legend je ještě míň než šafránu a společenský kodex se na ně neuplatňuje.

Vedecky je dokazane, ze ludstvo pochadza vzdy z par jedincov z kazdej generacie. Cize su mnozici a nemnozici. Mnozici maju cca 7 deti a mnozicstvo sa traduje v rodine (viera nie je rozhodujuci faktor). Vacsinou su to taki, co su zle zabezpeceni a potom ziadaju ostanych o milodary. Kedysi to bola dobra strategia prezitia rodu, ale dnes mame mensiu umrtnost.  Nemnozici mavaju tak 0 az 1 dieta, nemaju mnozenie sa za zivotnu prioritu. Ako tu uz bolo povedane, vzdelanie a pokrok vacsinou potom zavisi na nemnozicoch, lebo sa nemusia venovat rodine. Nie nadarmo nositelom europskej vzdelanosti boli klastory.


Ostatna spolocnost sa mnozicom nestavia chrbtom (vynimajuc romov, ti to maju dost zle).  Vzdy sa idu posrat, aby pomohli deckam. Bezdetni strykovia a tety strazia deti, financne vypomahaju atd ...  Lebo to skratka mame zakodovane, nie je kazdy BLEK. Komunisticke bludy typu kazdy musi mat dve deti, skodovka a pes, v lete dovolenka pod stanom, to tu bolo len kratko a fungovalo to tak iba v televizii.


jpu

Re:Žena, dítě a vy jako programátor
« Odpověď #46 kdy: 09. 02. 2017, 12:43:41 »
Presne to je to co me stve nejvic. Proc mam platit duchod nekomu jinemu - zijeme prece tam kde je prubezny system, nikdo si nespori nic dopredu - navic se nejedna o sporeni ale o dan. Uplne by mi stacilo kdyby me stat nechal napokoji a ja se na duchod pripravil sam.
tak ty potom neziadaj od statu zdravotnu starostlivost, neziadaj od neho cestu, neziadaj od neho ochranu (policajti, hasici, sanitka), a ak by si ostal invalid, tak uz ta chcem vidiet, ako sa postaras sam o seba a dokedy ti tie prachy vystacia.
mas krcmove reci nevzdelanca.

javaman ()

Re:Zena, dieta a vy ako programator
« Odpověď #47 kdy: 09. 02. 2017, 12:51:22 »
Že z něj bude ve 40 troska, která je k ničemu, to už ti neřekne.

Ta z něj ve 40 bude tak jako tak...

A jak by se to asi stalo? Troskou se staneš, protože sis v mládí špatně vybral a našel si holku. Pak udělal další blbost a měl děti. To je něco jako dobrovolná sebevražda, pokud nemáš bohaté sponzory, kteří vše zaplatí. Takže ne. Ve 40 je chlap na vrcholu sil a troska z něj rozhodně není. Ale pak chápu, proč většina lidí tady povídá takové blbosti.

jpu

Re:Žena, dítě a vy jako programátor
« Odpověď #48 kdy: 09. 02. 2017, 12:55:50 »
javamana my vieme, ze ty si uz teraz sam, v 40-tke budes sam a aj ked budes mat 70, budes stale sam, a potom si mozno povies: "keby som nebol taky debil s psychicky chorymi recami, tak som mohol mat niekoho o koho by som sa mohol opriet...", ale uz bude neskoro.

javaman ()

Re:Žena, dítě a vy jako programátor
« Odpověď #49 kdy: 09. 02. 2017, 12:58:02 »
javamana my vieme, ze ty si uz teraz sam, v 40-tke budes sam a aj ked budes mat 70, budes stale sam, a potom si mozno povies: "keby som nebol taky debil s psychicky chorymi recami, tak som mohol mat niekoho o koho by som sa mohol opriet...", ale uz bude neskoro.

Proč bych měl být sám? Běžní retardi mají rádi úspěšné lidi, takže není důvod být sám.


jpu

Re:Žena, dítě a vy jako programátor
« Odpověď #50 kdy: 09. 02. 2017, 13:03:49 »
bez na liecenie. si chory clovek.

lort

Re:Žena, dítě a vy jako programátor
« Odpověď #51 kdy: 09. 02. 2017, 13:14:51 »
javamana my vieme, ze ty si uz teraz sam, v 40-tke budes sam a aj ked budes mat 70, budes stale sam, a potom si mozno povies: "keby som nebol taky debil s psychicky chorymi recami, tak som mohol mat niekoho o koho by som sa mohol opriet...", ale uz bude neskoro.

Proč bych měl být sám? Běžní retardi mají rádi úspěšné lidi, takže není důvod být sám.

Hele on je to taky problem. Kdyz sou 2 lidi uplne jinde, tak si nakonec nerozumi a je to v kelu. Je treba hledat nekoho na stejne vlne.
Coz by ostatne jen rikalo, ze kdyz mas nejakou vlastni cestu, tak je to pak trosku tezsi.
Jenze proc to delat lehci cestou a bavit se s kretenama, se kterejma se bavit nechces.


javaman ()

Re:Žena, dítě a vy jako programátor
« Odpověď #52 kdy: 09. 02. 2017, 13:25:13 »
Tak to jo, ale pokud se to bere v rámci vztahu, tak je to jedno. Ženy jsou biologicky určené ke starání se o děti a jsou poměrně dost hloupé. Takže pokud nejsi úplně mimo, nemáš šanci najít moc rovnocennou ženu. Ale zase může být hezká a pěkně se starat o rodinu, což je také to, pro co je příroda vybavila.

Re:Žena, dítě a vy jako programátor
« Odpověď #53 kdy: 09. 02. 2017, 13:40:06 »
Tak to jo, ale pokud se to bere v rámci vztahu, tak je to jedno. Ženy jsou biologicky určené ke starání se o děti a jsou poměrně dost hloupé. Takže pokud nejsi úplně mimo, nemáš šanci najít moc rovnocennou ženu. Ale zase může být hezká a pěkně se starat o rodinu, což je také to, pro co je příroda vybavila.

Tohle je nejaka soutez?

jpu

Re:Žena, dítě a vy jako programátor
« Odpověď #54 kdy: 09. 02. 2017, 13:40:42 »
určené ke starání se o děti a jsou poměrně dost hloupé.
tvoja obmedzenost ma udivuje. jediny hlupy si tu ty. Ak ti hovori nieco Marie Curiová, tak bola vydata, mala 2 deti a bola dost inteligentna.

Ondro

Re:Žena, dítě a vy jako programátor
« Odpověď #55 kdy: 09. 02. 2017, 13:55:49 »
určené ke starání se o děti a jsou poměrně dost hloupé.
tvoja obmedzenost ma udivuje. jediny hlupy si tu ty. Ak ti hovori nieco Marie Curiová, tak bola vydata, mala 2 deti a bola dost inteligentna.

Javamana je skoda komentovat. Poznam viacero zien, co by ho zotreli na pockanie. Poznam tiez mnozstvo hlupakov, ktory tym zenam nesiahaju ani po clenky.

K teme.
Vseto sa da a vsetko zalezi od rodicov a ich pristupu. Z mojich skusenosti je potrebne pri detoch planovat a da sa bez problemov najst dost casu na svoje aktivity.  Tiez je tu otazka preco mam/chcem mat dieta. Ak ho mam len preto, lebo sa to patri alebo podobne, tak jasne, ze mi bude na pritaz. Rodic si musi byt vedomy jednej veci, ze dieta mu nieco zoberie a nieco da.
Je to velm individualne, kazdy rodic(par) je iny, kazde dieta je ine, prostredie, podmienky a zazemie ma kazdy ine.

David

Re:Žena, dítě a vy jako programátor
« Odpověď #56 kdy: 09. 02. 2017, 14:05:45 »
Porad ale nechapu proc vsem cpete ze kazdy MUSI mit decka? Muzete to nejak vysvetlit? To ze takovou potrebu mate vy neznamena ze to tak mam i ja nebo nekdo jiny ...

Re:Žena, dítě a vy jako programátor
« Odpověď #57 kdy: 09. 02. 2017, 14:19:56 »
@javaman

nechces nam tu rovnou vyjmenovat i dalsi zelezitosti, ze kterych mas trauma, at to tady nemusi z tebe lezt jak z chlupate deky?

javaman ()

Re:Žena, dítě a vy jako programátor
« Odpověď #58 kdy: 09. 02. 2017, 14:39:08 »
Porad ale nechapu proc vsem cpete ze kazdy MUSI mit decka? Muzete to nejak vysvetlit? To ze takovou potrebu mate vy neznamena ze to tak mam i ja nebo nekdo jiny ...

A nebo že to má nějaký smysl.

@javaman

nechces nam tu rovnou vyjmenovat i dalsi zelezitosti, ze kterych mas trauma, at to tady nemusi z tebe lezt jak z chlupate deky?

Jaký traumata? Že lopaty nepoznaj, že ženy jsou tupé, za to nemůžu. Ale je to pravda. Proč myslíš, že dostávají tak málo? Proč nic pořádného nedělají? Prostě na to nejsou a cpaním je do pozic, na které nemají, nic nevyřešíš.

Třeba chytře vypadala ta Sheldonova holka z TBBT, ale asi nečekáme, že existuje a nebo že jich je nějak moc.

Re:Žena, dítě a vy jako programátor
« Odpověď #59 kdy: 09. 02. 2017, 14:46:12 »
@javaman

nechces nam tu rovnou vyjmenovat i dalsi zelezitosti, ze kterych mas trauma, at to tady nemusi z tebe lezt jak z chlupate deky?

Jaký traumata? Že lopaty nepoznaj, že ženy jsou tupé, za to nemůžu.


Nebo je to uplne naopak a jenom to nezvladnes pobrat, lopatko.