reklama

Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)

Stan

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #30 kdy: 31. 08. 2017, 06:16:30 »
Všichni řeší externí přehrávače. Já bych rád využil integrovaný DVB-S2 tuner přímo v tv. Funguje někomu řešení Diabolo CAM po LANce se serverem třeba na Raspberry pi se čtečkou v USB? Nevím bohužel o nikom, komu by to stabilně jelo. Případně jestli máte alternativu podobného řešení?

reklama

klikakuzma

« Odpověď #31 kdy: 30. 10. 2017, 21:56:40 »
Je to 14 dní co jsem tento způsob přijmu tv sám zprovoznil a musím konstatovat že je to velmi jednoduché a zvládne to myslím si že každý. Pokut bude zájem rád se podělím o zkušenosti a jak na to konkrétně.

« Odpověď #32 kdy: 06. 12. 2017, 17:03:14 »
Je to 14 dní co jsem tento způsob přijmu tv sám zprovoznil a musím konstatovat že je to velmi jednoduché a zvládne to myslím si že každý. Pokut bude zájem rád se podělím o zkušenosti a jak na to konkrétně.
Zdravím , mohu požádat o konkrétní informace pro  TV DVB S2,LG 55UJ635V.
Díky za odpověď. Rolland

Franta <xkucf03/>

« Odpověď #33 kdy: 06. 12. 2017, 23:28:29 »
Když už se tu řeší satelity: nevíte někdo, jestli jde přijímat kanály, které jsou volně na DVB-T, přes satelit, aniž by bylo nutné někomu neustále platit (byť jen „servisní poplatky“)? Na stránkách ČT jsem někde viděl, že můžou občanovi ČR vydat kartu pro příjem – funguje to jen na ČT nebo i na Primu, Novu atd.? Existuje něco podobného pro tyhle televize?

reklama