Prodám Apple MacBook Pro i7,2,6 GHz,1 TB SSD (Rentina, 15", Late 2013)

Pavla

Prodám zánovní nepoužívaný Apple MacBook Pro (Retina, 15-inch, Late 2015). Stav nového zařízení, bez jakýchkoliv známek používání, nevhodný benefit – za dva roky požíván dva týdny. Stav 10/10. Pouzdro a zdroj napětí součástí nabídky.
Vhodný dárek, prosím seriózní jednání. Preferuji osobní předání a vyzkoušení na místě - Praha.


Parametry:
Procesor: Intel Core i7 2,6 GHz.
Operační paměť: 16 GB 1600 MHz DDR3
Pevný disk: 1TB SSD.
Grafika: Intel Iris Graphics 1536MB
LCD: 15,4" (2880 x 1800)
Vysoká výdrž baterie, využito velmi málo nabíjecích cyklů.
Příslušenství: síťový zdroj + pouzdro

Cena k jednání 50.000 Kč
Informace: +420 602 331 453


sads

Musim uznat, po dlouhe dobe správnej inzerát. Síce zájem o koupu nemám (ja si koupím 2016 i když vím že má chyby ale neva, dovtedy co si naň naspořím a ješte mi zbyde omnoho navyše se to vylaďí). Myslím, že o tenhle inzerát by meli mít lidé zájem. Je za dobrou cenu.

perceptron

eee late 2015 pouzivany 2 roky?

Inzerát sads approved a s minimom blbých kecov. Je užasné čo tá nová medikácia dokáže.
Autorovi inzerátu sa ospravedlňujem za OT.
« Poslední změna: 08. 12. 2016, 21:52:17 od mimonix »

sads

Inzerát sads approved a s minimom blbých kecov. Je užasné čo tá nová medikácia dokáže.
To není nová medikace. To je akurat životné vybalancováni, oveření jako vždy že částečne na lidi kašlat (myslel jsem že jako it človeku budú asociálové více kompatibilní ale byli akurát večší paka). Blbý keci mám jen tam kde mám srovna náladu, a teď mám náladu normálniho človeka.