Kolik si říct jako web kodér/designer v Brně

pavlix

  • ****
  • 253
    • Zobrazit profil
Re:Kolik si říct jako web kodér/designer v Brně
« Odpověď #15 kdy: 09. 12. 2016, 09:50:27 »
Ještě poprosím, neraďte mi OSVČ, asi by to bylo nejlepší, ale já potřebuji být i mezi lidmi, ne být "zavřenej doma" v našem mrtvém městečku...

jestli ti nevadi toxicka korporatni hydra v prevleku, ktera investuje do vytvareni image vic nez do lidi, tak v red hatu asi taky nejaky to klikaci webovy UI obcas delaj a za lepsi penize. akrat musis zaprit rodinu, prijit s gay pride vlajkou a pohovor nesmis koncit slovy "diky bohu" ze uz je to za nami.
Redhat :) rad vzpominam na svuj prvni a posledni pohovor v Brne, ktery mne nadobro presvedcil, ze z Prahy uz vede cesta jenom ven z kotlinky.

Taky jsem byl před čtyřmi a půl lety na pohovoru v Brně v Red Hatu... A nakonec jsem neměl problém jako pražák nastoupit. :)


Trident

Re:Kolik si říct jako web kodér/designer v Brně
« Odpověď #16 kdy: 09. 12. 2016, 11:45:58 »
Kdyz jsem byl na pohovoru v RedHatu v Brne pred dvema lety, tak jsem si myslel ze si ze mne s penezmi delaji srandu. Tedy i na pomery v ceskem IT.
Americky pristup s penezmi jak z nejakeho mensiho mesta. Prace by byla fajn, kolegove urcite taky podle toho co jsem mel sanci videt a asi bych profesne vice vyrostl. Do ted na ten pohovor rad vzpominam ze jsem si zase rad popovidal na zajimava temata a rozhodne na mne nit suchou nenechali;)
RH by byl dobrej kdyz jsem tam jeste studoval. Jenomze v Brne tenkrat vubec nebyla atraktivni prace v IT.

A uz jsem trochu starej na to abych sdilel 3+1 byt se studenty a mel jen na jednu dovolenou do evropy rocne plus rozloucit se s letanim. A to nehovorim o deckach, ktery posilat do mentalne vypatlane statni zakladky nechci.

n

Re:Kolik si říct jako web kodér/designer v Brně
« Odpověď #17 kdy: 09. 12. 2016, 12:08:47 »
ty jsi mne nepochopil...
me je jedno jestli je to v Brne, Praze....ja proste musim vedet kolik chci at jsem kde jsem

Jsi normalni? Prave se budes stehovat do 朔州市, jaka ja cena tve v tomto miste?

javaman ()

Re:Kolik si říct jako web kodér/designer v Brně
« Odpověď #18 kdy: 09. 12. 2016, 12:44:40 »
Taky jsem byl před čtyřmi a půl lety na pohovoru v Brně v Red Hatu... A nakonec jsem neměl problém jako pražák nastoupit. :)

Jestli ti stačí vydělávat jako podprůměrný vývojář, tak není problém. Já bych si připadal zneužitý. A nebo třeba jen nic neumíš a jsi rád za ty drobné.

Kdyz jsem byl na pohovoru v RedHatu v Brne pred dvema lety, tak jsem si myslel ze si ze mne s penezmi delaji srandu.

+1

javaman ()

Re:Kolik si říct jako web kodér/designer v Brně
« Odpověď #19 kdy: 09. 12. 2016, 12:46:27 »
A to nehovorim o deckach, ktery posilat do mentalne vypatlane statni zakladky nechci.
+1

Naše veřejné školství je odpad pro průměr - lopaty.


robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Kolik si říct jako web kodér/designer v Brně
« Odpověď #20 kdy: 09. 12. 2016, 14:53:39 »
je to zvláštní. Z mého soudku:

Já pracoval v jedné - relativně větší a rozhodně úspěšné - brněnské firmě, která se zabývala vývojem e-shopů.

Když jsem si ale na pohovoru řekl o částku 30k čistého (PHP programátor s cca 10 letou praxí), koukali na mě jako na blázna, že mi to ani omylem nedají, ale 'časem se k tomu rozhodně můžu dopracovat'.

Vydržel jsem tam cca 4 měsíce - musím dodat, že jsem odešel i z rodinných důvodů.
« Poslední změna: 09. 12. 2016, 14:59:40 od robin martinez »
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

javaman ()

Re:Kolik si říct jako web kodér/designer v Brně
« Odpověď #21 kdy: 09. 12. 2016, 15:01:02 »
Tak teď už víš, proč jsou úspěšní. Naberou levné lopaty a z jejich mezd to financují dál :D

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Kolik si říct jako web kodér/designer v Brně
« Odpověď #22 kdy: 09. 12. 2016, 15:08:02 »
To je právě ono.

Dneska totiž umí to programování a to péhápko každej, takže to nějak zvládnou za málo peněz.

To, že se pak v tech projektech absolutně nedá orientovat, kód smrdní jak dobytek, je bez jakýhokoliv komentáře nebo testu a když se tam člověk snaží opravit jednu chybu, tak udělá dalších 20, už asi nikoho nezajímá.

Hlavně, když to sype a pracovní síla je levná.
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

Shocked

Re:Kolik si říct jako web kodér/designer v Brně
« Odpověď #23 kdy: 10. 12. 2016, 16:35:58 »
30k za kódera v Brně? Uf, když vezmu že manuálním testerům se v Praze nabízí od 40k a výš, pokud je technickej i 50... tak nevím, jestli Praha tolik přeplácí, nebo Brno je tolik levnější?