IT technik - programátor

IT technik - programátor
« kdy: 16. 11. 2016, 13:33:30 »
Hledáme zaměstnance na částečný úvazek nebo dlouhodobě spolupracující firmu. Máme zájem o údržbu firemní sítě včetně intranetového systému (Linux, Apache, PHP, MySQL), údržbu PC (Windows, Linux) a periferií (tiskárny, medicínské přístroje, ...). Dále potřebujeme postupně přeprogramovat aktuální firemní systém založený na PHP 3, tak aby byl kompatibilní s PHP 5. Dosud řešeno svépomocí nebo externími pracovníky.
Mělo by se jednat o poměrně různorodou IT práci. Nabízíme volnou pracovní dobu, možnost práce z domova, realizaci vlastních řešení. Podmínkou je rychlá reakce a řešení v případě obtíží systému.


cron

Re:IT technik - programátor
« Odpověď #1 kdy: 16. 11. 2016, 14:30:37 »
Hledáme zaměstnance na částečný úvazek nebo dlouhodobě spolupracující firmu. Máme zájem o údržbu firemní sítě včetně intranetového systému (Linux, Apache, PHP, MySQL), údržbu PC (Windows, Linux) a periferií (tiskárny, medicínské přístroje, ...). Dále potřebujeme postupně přeprogramovat aktuální firemní systém založený na PHP 3, tak aby byl kompatibilní s PHP 5. Dosud řešeno svépomocí nebo externími pracovníky.
Mělo by se jednat o poměrně různorodou IT práci. Nabízíme volnou pracovní dobu, možnost práce z domova, realizaci vlastních řešení. Podmínkou je rychlá reakce a řešení v případě obtíží systému.

Benefity, vyse platu, casova narocnost uvazku (nerikejte v hodinach, ale reknete pocet stanic a pocet provozovaneho sw).
Osobne mi to skoro prijde skoro PU.

Hanuš Velebný

Re:IT technik - programátor
« Odpověď #2 kdy: 18. 11. 2016, 11:50:20 »
OK jasně,
je to do 20 stanic, vesměs okna od XP po 10, 1x Suse Linux, 1x Rapbsberry Pi. + server se Linuxem Suse, 1x linuxové PC k pravidelnému zálohování dat. Vše spojeno sítí, cca 5 routerů. K tomu 2x window PC na vzádleném pracovišti, propojeno tunelem. Dále linuxové PC jako internetová brána, 2x internetové připojení 1x přes wifi a 1x přes operátora jako záložní. Měla by být nastavena, aby se na rezervní připojení přepojila sama, ale většinou se to stejně musí růčo. Do 10 lidí má přístup zvenku přes SSH, jinak jsme uzavření.
Přístroje aktuálně do systému nezapojujeme, ale hrozí připojení dig. RTG, sonografu, CT, krevních analyzátorů a dalších mašinek. Z periferií vedou tiskárny, většinou laser se skenerem, celkem cca 7x.
Vnitřní systém běhá na Apache/PHP/MySQL. Většinu jsem toho bastlil já jako amatér. Je to funkční, ale vzhledem ke staré verzi PHP (většinu jsem psal ještě pro verzi 3.0) už to nedovolí jeho upgrade, tím to nedovolí upgrade Linuxu a  je otázka, kdy to bouchne. Zatím to ale chodí a předpokládám, že přeprogramování by proběhlo postupně, v čase zbylém vedle jiné práce, tak aby bylo možné zahrnout i nové nápady, které mám.
Finančně nemám představu, asi bych spíše očekával nabídku a pak uvidíme, jestli si to vůbec můžeme (chceme) dovolit. Ač čas nechcete, představoval bych si to cca 4 hodiny denně, resp. 20 hodin týdně, resp. 80 hodin měsíčně.

Tedy asi tak
Velebný