Jde nějak konvertovat IPv6 -> IPv4?

I should give you a name

Re:Jde nějak konvertovat IPv6 -> IPv4?
« Odpověď #15 kdy: 06. 11. 2016, 07:27:37 »
Potřebuji to kvůli payloadu. Testuji v Kali Linuxu a payload pro android nepodporuje IPv6, bohužel. U Windows je to reverse_ipv6_tcp, ale u Androidu je to jen reverse_tcp. Když spustím exploit, tak payload může naslouchat jen na IPv4. U LHOST musím nastavit tedy jen IPv4. Jak se k ní dojde, je mi jedno. Teď si konečně rozumíme, i když je pravda, že jsem to měl napsat hned na začátku. Vytvořil jsem tu zbytečně špatnou atmosféru, omlouvám se.

S tím VPN mě to napadlo taky, ale nikdy jsem ho neinstaloval. Podívám se na to a když tak se zeptám.


Jenda

Re:Jde nějak konvertovat IPv6 -> IPv4?
« Odpověď #16 kdy: 06. 11. 2016, 20:08:39 »
Potřebuji to kvůli payloadu. Testuji v Kali Linuxu a payload pro android nepodporuje IPv6, bohužel. U Windows je to reverse_ipv6_tcp, ale u Androidu je to jen reverse_tcp. Když spustím exploit, tak payload může naslouchat jen na IPv4. U LHOST musím nastavit tedy jen IPv4. Jak se k ní dojde, je mi jedno.

Tak pro lokální testování tam nastav RFC1918 adresu co máš ve stejné síti. Pro vzdálené… to nepůjde (tipuju, že od ISP nemáš veřejnou IPv4). Rejp: možná by bylo dobré si před tím, než začneš zkoušet exploity, o sítích něco zjistit a získat v tom nějakou praxi. No offense, ale prostě je potřeba fakt dobře vědět, co děláš, a z tohoto threadu jsem ten dojem nezískal…

http://www.earchiv.cz/l225/index.php3
http://www.earchiv.cz/l226/index.php3