Potřebuju náhražku za Windows

stewe

Re: Potřebuju náhražku za Windows
« Odpověď #30 kdy: 02. 01. 2011, 18:49:22 »
Nemám na to moc náročné požadavky, ale musí tam fungovat toto:
musí tam být funkční okna
příkazový řádek mě nezajímá, všechny příkazové věci se můžou klidně odinstalovat
musí být funkční MS OFFICE, directx 11, fotošop, corel, 3D max, MS explorer

a nějaké hry jako třeba
Mafia 2, Grand theft auto 4, crysis, quake, COD všechny verze, half-life taky všechny, hitman 5, postal 3, need for speed, metro 2033, diablo 3, batman, assasin creed I,II
a podobně..
No zkrátka musí na tom fungovat všechny windowsové hry bez výjimky. Snad nechcete, abych tady opisoval celý bonusweb.

Všechny věci musí fungovat po prvním spuštění zcela automaticky bez nutnosti konfigurace. Dál to musí být systém bez chyb, aby to nechtělo furt nějaký updaty a patche. No a samozřejmě DC++, torrenty a podobné klasické věci.

Celý operační systém musí být alespoň freeware, zdrojáky mě nezajímají.

Neuškodí ani nějaké předplacené kredity na rapidshare a ulozto, ale to bych asi chtěl trochu moc, že?

Snad jsem vám v tom udělal jasno.

MEGA LOL :DD

kick + ban + vsetko ...


Klavesa

Re: Potřebuju náhražku za Windows
« Odpověď #31 kdy: 03. 01. 2011, 12:55:04 »
kick + ban + vsetko ...
a toto vlakno vyvesit ako vtip mesiaca:D

kei.101

Re: Potřebuju náhražku za Windows
« Odpověď #32 kdy: 03. 01. 2011, 15:41:35 »
Chci zadarmo raketoplán, odpalovaní rampu, letiště a veškerý personál.. hlavně ať je to zadarmo!! Už mi bylo 11 a mám nechutně bohaté rodiče, kteří mi všechno koupí. Nemám ale nic jiného na práci než pařit hry a zevlovat na fórech a prudit. Poradíte mi? ..

Je tento post dostatečně ekvivalentní původnímu dotazu?

Blaazen.

Re: Potřebuju náhražku za Windows
« Odpověď #33 kdy: 03. 01. 2011, 17:01:07 »
Bohužel, znám sice jeden kompletní kosmodrom i s raketoplánem a letištěm zadarmo, i s personálem, kterej maká zadarmo, akorát na letišti je bufet a ta mrcha bufetářka chce každej měsíc vejplatu, čili je to naprosto nevyhovující řešení.

Vy mě nemáte rádi
« Odpověď #34 kdy: 03. 01. 2011, 21:54:18 »
Vy mě asi nemáte moc rádi, že ne?


Paja

Re: Potřebuju náhražku za Windows
« Odpověď #35 kdy: 03. 01. 2011, 22:02:42 »
Mno ja mam koupene Win7 ultimate. Nic lepciho MS nenabizi. Ale vlastnosti ktere chces to fakt nema.
Jestli si nenaletel na nejakou reklamu ?

Re: Potřebuju náhražku za Windows
« Odpověď #36 kdy: 04. 01. 2011, 09:43:21 »
Ahoj jak jsem si to tak procital tak musim rict ze uzivateltak asi nejak nevi co vlastne chce a jestli tohle mysli vazne tak to beru jako nejlepsi vtip :-) Hezky novy rok

host1

Re: Potřebuju náhražku za Windows
« Odpověď #37 kdy: 04. 01. 2011, 11:23:56 »
Ale on pan uživatel ví moc dobře co chce. Všechny akorát nas.....at a "něco si dokázat". Přitom ale vlastně nám všem dokazuje jen svoji hloupost, a to, že by se hodil do politiky. Taky dokáže někoho pobavit a tou samou větou jiného skvěle nas....

Re: Potřebuju náhražku za Windows
« Odpověď #38 kdy: 04. 01. 2011, 12:42:12 »
Ja potrebujem nahrážku za trabanta. Musí vyzerať ako trabant, jazdiť ako trabant, ale musí byť zadarmo, nežrať ani kvapku benzínu a nemôže vyžadovať šoféra za volantom. Ferrari nechcem, pretože má iné kolesá.  A nedá sa s ním jazdiť po poli.

Pepík

Re: Potřebuju náhražku za Windows
« Odpověď #39 kdy: 04. 01. 2011, 15:52:19 »
No úvodem všechny, co to pobouřilo a nadávají autorovi dotazu do blbců by se měli zamyslet sami nad sebou... ze všech si (doufám) udělal srandu a někteří mu naletěli neuvěřitelným způsobem. Ta agrese mu přidává ještě více úsměvu na rtech...

A pokud to bylo myšleno vážně, tak Linux není Windows zadarmo a naopak. Jedná se o dva různé operační systémy (resp. dvě jádra) a oba jsou nenahraditelné. Takže chceš-li skutečně hrát nejmodernější hry a tak dále, budeš si muset zaplatit za podporovaný operační systém (čili Windows). Bohužel jsou stále uživatelsky nejpřijatelnější co se desktopu týče, už kvůli právě zmíněné kompatibilitě.

Hrom

Re: Potřebuju náhražku za Windows
« Odpověď #40 kdy: 04. 01. 2011, 16:54:07 »
no, je to fakt dost blba otazka, ale tak pred dvema lety jsem mel podobnej problem... kterej zavislak by chtel prestat hrat, ze jo???
vyresil jsem to, ze na hrani jsem si sehnal levny sedmicky (bud vezmes to nejlevnejsi takze RTM verz'i a nebo to stahnes XD), no a na pracovani linux, konkretne ubuntu. v ubuntu nepotrebujes tolik terminal a da se konfigurovat i bez neho (do urcity miry)... misto office si tam dej openoffice a jako e-mail client treba thunderbird
pak mas windows s hrama, xfire, steam, skype, teamspeak atd...
a linux na pracovani s office, e-mailem a daty

Re: Potřebuju náhražku za Windows
« Odpověď #41 kdy: 19. 01. 2011, 13:53:50 »
Ach michal-20!!!  :) Naco na taketo veci vuobec nekdo reaguje.  :'( Totiz na nete to chodi tak ze cim vacsi trolling tym sa na to viacej reaguje. Ako kukam tak od pana michala-20 je co prispevol to trollizmus. ;D Hruoza!!!

Re: Potřebuju náhražku za Windows
« Odpověď #42 kdy: 19. 01. 2011, 14:18:53 »
Citace
Hruoza
;D

Re: Potřebuju náhražku za Windows
« Odpověď #43 kdy: 19. 01. 2011, 15:38:16 »
No takže asi takhle: po bohatých zkušenostech s linuxem už žádnou náhražku potřebovat nebudu. Nainstalovat krek, odvirovat, naformátovat a přeinstalovat windows je nepopsatelně lepší.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Potřebuju náhražku za Windows
« Odpověď #44 kdy: 19. 01. 2011, 15:45:49 »
Citace
Hruoza
;D

To bylo staroslovansky.