Je lepší Windows nebo Linux?

jurdo

Re:Je lepší Windows nebo Linux?
« Odpověď #315 kdy: 09. 11. 2016, 22:34:18 »
ty lamo. pretoze ked som este nedobrovolne pracoval s linuxom tak to boli verzie 10 a 12. a tie som skusal ako live CD a isli, preto som po nich siahol. to ze nejde najnovsia 64bit verzia, len svedci o tom, ze ten system nie je pouzitelny. bohvie na kolko dalsich strojoch by to neslo ;) proste stale chces obhajovat shit?

nobody(ten pravej)

« Odpověď #316 kdy: 09. 11. 2016, 22:43:02 »
jen me zajimalo jat tu hloupost "vysvetlis", neprekvapils :-D sice je chyba mezi klavesnici a zidli ale dal si sni o sve "profesionalite", i kdyz ostatni tomu rikaji tva neschopnost ;)

« Odpověď #317 kdy: 09. 11. 2016, 22:53:12 »
ty lamo. pretoze ked som este nedobrovolne pracoval s linuxom tak to boli verzie 10 a 12. a tie som skusal ako live CD a isli, preto som po nich siahol. to ze nejde najnovsia 64bit verzia, len svedci o tom, ze ten system nie je pouzitelny. bohvie na kolko dalsich strojoch by to neslo ;) proste stale chces obhajovat shit?

Teeda... já jedu na 16.04 a kupodivu je s ní méně (čti doposud žádné) problémů než s jakýmikoliv Windows, co jsem měl. Spíš to svědčí o tom, že jsi prostě neschopný... :)

« Odpověď #318 kdy: 09. 11. 2016, 23:04:18 »
1) Klid s tím slovníkem :)

2) Tvé původní (teď zdá se už smazané...) příspěvky hovořily jinak.

3) Pokud někdo, předkládá "svou zkušenost" tímto způsobem, tak to o lecčem vypovídá... Nehledě na to, že pokud se dozná k tomu, že zkouší instalovat systém z roku 2010, tak to opět tuto "zkušenost" sráží.

4) Představuju si, ale opět nerozumím, proč by Ubuntu nemělo jít spustit... :)

5) Za hloupého jsi byl označen za a) kvůli svému vystupování b) kvůli svému přístupu c) především díky bodu 3).

« Odpověď #319 kdy: 09. 11. 2016, 23:07:34 »

Teeda... já jedu na 16.04 a kupodivu je s ní méně (čti doposud žádné) problémů než s jakýmikoliv Windows, co jsem měl. Spíš to svědčí o tom, že jsi prostě neschopný... :)
proste si kokot. chapes? je to holy fakt. povedz mi co je neschopne, vyrobit usb bootovacie, dokonca som siel podla navodu na strankach ubuntu. stiahol som appku rufus, stiahol najnovsie iso. nabootoval som, nacitalo sa to a spytalo sa ma, ci chcem vyskusat ubuntu alebo instalvoat. Co je na tom neschopne? Akurat ten linux. ale jebnuti linuxaci si idu svojou cestou. aj keby im das dokaz priamo na stol, oni to budu zvalovat na neschopnost.

Důkaz na stůl? Tak dobře, napiš hw, na kterém jsi to zkoušel, přesné verze systémů, které jsi stahoval a logy. TO bychom teprve mohli považovat za "důkaz na stůl"

Btw já jsem k*k*t, ale Ubuntu se mi vždycky nainstalovat povedlo... Co jsi teda ty? :)