Filtr na reklamy na auto.cz

Stan

Filtr na reklamy na auto.cz
« kdy: 13. 10. 2016, 14:39:37 »
Funguje vám blokování reklam na auto.cz? Už několik týdnů se mi na ně nic nechytá a ty jejich stránky jsou fakt strašně zamořený.

Díky za případný filtr.

JardaP .

• 11 064
    • Zobrazit profil
Re:Filtr na reklamy na auto.cz
« Odpověď #1 kdy: 13. 10. 2016, 14:58:05 »
uBlock Origin. Ale i bez nej tam toho moc nevidim, mozna mi to chyta /etc/hosts.

Andree

« Odpověď #2 kdy: 13. 10. 2016, 16:12:42 »
Taky mne namichlo ta jejich posledni zmena, veskera reklama se zacla vnucovat jako obrazky z auto.cz domeny, pouzivam na to Adblock+ s timto nastavenim filtru --> ||auto.cz^$image

K tomu jsem si jeste prihodil zaznam do "exception rules" --> @@|http://img*.auto.cz/*  a  @@|http://moje.auto.cz/*  abych videl legitimni foto material.

Priznavam, ze to ma obcas sve mouchy (jednou ze tri nacteni stranky auto.cz to nezobrazi komplet zadne foto), vetsinou pomuze reload stranky.

Pokud ma nekdo vice "profi" navod na to, jak odstavit to jejich pridavani reklamy primo jako obrazky (viz ty jejich nahodne generovane retezce v nazvech obrazku ve zdrojovem kodu stranky), tak sem s nim - chvili jsem se snazil s Greasmonkey pluginem ve FF, ale bezvysledne...

Stan

« Odpověď #3 kdy: 13. 10. 2016, 20:50:35 »
Mají to udělaný chytře, potvory. Já jsem taky skončil na tom, že mě nenapadl způsob, jak do filtru vyjádřit, aby blokoval zjevně (pro člověka) náhodné řetězce. Smysluplný obsah mívá i smysluplný řetězec.

Celkem vzato, čert vem auto.cz, nejsou nepostradatelní. Ale pokud to od nich opíšou další, tak si budu muset pořídit starej neširokoúhlej černobílej monitor, abych mohl obsah číst bez většího vyrušování :-/

nikdonic

« Odpověď #4 kdy: 14. 10. 2016, 20:01:19 »
Já mám Chrome s Adb--ck plus a reklamy ve stránce nemám. Co mě ale vytáčí jsou ty velkoplošné reklamy kolem kterých se mi nedaří zbavit.