Kodexy chování na konferencích - zbytečnost?

Ivan Nový

Re:Kodexy chování na konferencích - zbytečnost?
« Odpověď #210 kdy: 31. 01. 2018, 00:38:53 »
Rusko 80 000 000 zavražděných komunisty
Čína 130 000 000 zavražděných komunisty
.......

No vidite, krestani vyhladili cele narody a znicili cele civilizace a kultury. Kam se hrabou komousi.

Citace
No a nyní neomarxisté plánují depopulaci Země z 8 miliard na 4 miliardy do roku 2050.

Delate si uplne zbytecne starosti. Lidstvo se vyvrazdi samo, jen co dojde ropa. Krome toho je tu silna sance, ze v r. 2050 bude znacna cast Zeme neobyvatelna a bohati budou jezdit k mori do Gronska, kde bude mensi horko. Budou tam tedy jezdit na plachetnicich a na galerach s otroky. Klimaticke zmeny jsou jiz patrne nevyhnutelne, i kdybychom se pretrhli a misto recneni o omezovani  emisi je opravdu omezili. Ze dna mori a z permafrostu jiz nyni sumi tuny CO2, ktere tam byly uskladnene po cela staleti az tisicileti. Je to runaway effect, asi jako kdyz vam zacne utikat reakce v jadernem reaktoru. Cim vic se to posere, tim rychleji se to sere dal.

Za dalsich par desitek let pry nebudeme mit ornou pudu, kterou nechavame nicit erozi zavratnym tempem. Pokud to tedy bude jeste nekomu vadit, protoze bez ropy nebudeme mit pesticidy a hnojiva a i naftu do traktoru, takze se neuzivime.

BTW, ti neomarxisti, to ma byt co? Prenalepkovani protestansti krestani z USA?

Vy těm neomarxistickým nesmyslům věříte? Proč? Vědci přece kvůli grantům mnohdy lžou. Za komunismu u nás se plán výroby taky plnil ostrou tužkou, tedy do výkazu pro ústředí se napsalo, že plán je splněn, i když splněn nebyl. Tak funguje každý socialismus. Papír snese všechno.

Životní prostředí, alespoň u nás se zlepšuje. Proč by celá planeta nemohla být tak zalidněna a obhospodařována jako Česko? A u nás je skoro taková hustota obyvatel jako v Číně. Z toho vidíte, že rezervy jinde ve světě jsou ještě značné.Petr

Re:Kodexy chování na konferencích - zbytečnost?
« Odpověď #211 kdy: 31. 01. 2018, 00:40:46 »
@Ivan Nový a spol:
jděte si to už kurva řešit do vlastního vlákna.

Díky.

JardaP .

 • *****
 • 11 064
  • Zobrazit profil
  • E-mail
Re:Kodexy chování na konferencích - zbytečnost?
« Odpověď #212 kdy: 31. 01. 2018, 10:44:09 »
v jménu křesťanství se zabíjelo kdysi dávno. Ve jménu těch vašich pošahaných liberálních hodnot v současnosti umírají miliony lidí ročně.

https://www.theguardian.com/world/2002/sep/21/gender.usa

A co jste cekal? Neoliberalismus je nove nabozenstvi, tedy presneji receno zaminka, aby se velmozi mohli zmocnit neceho, co az dosud unikalo jejich kleptomanii. Ty miliony neumiraji ve jmenu liberalnich hodnot, umiraji proto, ze jim napriklad vladne diktator, ktery odmita spolupracovat s USA, jak se na spravneho diktatora slusi. Nebo proto, ze maji ropu a nechteji se o ni levne podelit. Nebo proto, ze nekdo pres jejich uzemi potrebuje postavit potrubi na ropu nebo plyn. A dost mozna take proto, ze se jista zeme nelibi Izraeli a tak americti soudruzi promptne prispechaji a zahaji valku.

JardaP .

 • *****
 • 11 064
  • Zobrazit profil
  • E-mail
Re:Kodexy chování na konferencích - zbytečnost?
« Odpověď #213 kdy: 31. 01. 2018, 11:14:07 »
současné křížové výpravy jsou vedeny ve jménu lidských práv. Tohle na vás sedí.

https://www.counterpunch.org/2013/07/26/liberal-imperialist-syndrome/

Ve jmenu lidskych prav zadne krizove vypravy nikdo nevede a nikdy nevedl. Kdyby ano, jiz davno by soudruzi vytahli do Severni Korey. Ta ale nema ropu ani zajimava loziska mineralu, jako treba coltan nebo diamanty, tak nikoho nezajima, i kdyby si tam ve vedeni strany kazdy tyden na vikendovem mucheche pekli deti na rozni a vysilali to v televizi.

Kdyby Severni Korea byla bohata na zdroje, soudruzi by se jinak snazili, akorat by napred museli vymyslet, jak vystrnadit Rusaky, kteri by tam meli trvalou vojenskou pritomnost bratrskych vojenskych sil.