Vyžaduje studium na SSŠVT vlastní notebook?

Re:Vyžaduje studium na SSŠVT vlastní notebook?
« Odpověď #75 kdy: 07. 12. 2016, 00:03:26 »
Ale trabanty se už nedělají ;) Navíc nebyl jsme to já, kdo tvrdil, že repas vyjde výrazně lépe a levněji... :D Navíc člověku, co kouká jen po jedné určité klávesnici a zbytek nebere se něco těžko doporučuje. Můžu ti uvést spoustu strojů, které tu tvoji hračku hravě překonají, ale pro tebe věci jako výdrž na baterii, rychlost, hluk  a další nic neznamenají. (Ale dobře, Dell XPS, Asus Zenbook ux330, Fujitsu Lifebook S936, když tak nutně potřebuješ profesionálnější stroje...). Btw nepožadoval jsem po tobě vše, ale jen to nejnutnější ;)


Plech? Gratuluji, právě jsi překonal Javamana.


Tazatel je student, který chce nejlepší poměr cena výkon bez výrazných kompromisů, kterého tvým repasem nedosáhne, což ale očividně máš problém pochopit... Jo, akorát k té X201 si musí dokoupit disk, RAM a doufat, že to neodejde. Nehledě na to, že komfort prostě bude ubohý, ale ty si to prostě nepřiznáš....
Doporučuji se někdy zajít podívat na nějakou výšku z oboru. Notebooky/pracovní stroje nejsou věci, na kterých by studenti šetřili (a spoiler, starý Thinkpady tam moc nenajdeš ;) ).


Re:Vyžaduje studium na SSŠVT vlastní notebook?
« Odpověď #76 kdy: 13. 12. 2016, 22:35:29 »
Na baby se vykašlat a nechat je lopatám.
Řekl panic co si nedokáže najít holku ... .

Jinak jako student bych bral tu x201 z importpc za něco přez 5k s roční zárukou. Zvládne to všechno, je přenosný, lehký, bezproblémový. Řešit hry, střih videa, jestli je úspornější při čumění na internet nebo dokonce notebook vyměnit za desktop pro nějaký nepochopitelný důvod? Nesmysl. A když se ukáže že je třeba nějaká ta větší ergonomie  tak si přikoupí dock (z ebay za 500kčs) s lcd a kláveskou. Má to 4GB a nechá se vyměnit když bude orpavdu potřeba což ze začátku nebude.
« Poslední změna: 13. 12. 2016, 22:41:12 od vana-hb »