Nemám Facebook - pohovor

atarist

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #225 kdy: 01. 11. 2016, 19:52:13 »
vy ku nam chodite stale do Tatier. tento vikend bolo cechov v Besenovej ako nasratych, vy curaci.

No byl delsi vikend protoze byl (v CR, paradoxne ne v SR, kde to melo vetsi vyznam) statni svatek - Den vzniku samostatného československého státu. Takze lidi, co zrovna nesli za Zemanem, trajdali po horach, ale fakt je, ze jestli vam to tak vadi, tak proste pristup zakazte a zavladne asi vseobecna spokojenost.


javaman ((

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #226 kdy: 01. 11. 2016, 20:18:11 »
Na nás rejžujou, vesničani. My tu máme všechno lepší, tak chceme pár drobáků hodit i těm méně schopným a on si ještě stěžuje. Elektřinu viděl poprvé u nás na ČVUT, ale bude dělat machra :D

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #227 kdy: 01. 11. 2016, 21:36:39 »
To už jste slezli ze stromů, že elektřinu vám zatím ukazují jenom na ČVUT?? Netušil jsem, že Cajzli by byli až tak civilizovatelní.  :o

javaman ((

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #228 kdy: 01. 11. 2016, 21:40:06 »
Protože týpek z jeskyně dostal info, že v ČR se dá studovat zadarmo, tak hned na koni přijel.

iviak

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #229 kdy: 01. 11. 2016, 21:47:33 »
Drahý česi, a vůbec, všichni co nemáte slovenské občanství, prosím už nejezdete do tatier ani do iných slovenských turistických miest. Vlastne nejezdete ani jako turisté ani jako zaměstnávatelé. Nekterý z nás sa rozhodli, že sme samostatný a sebestačný stát a od nikoho pomoc nechceme. Taky nechecme vědet nic o ostatných krajinách které sou určite zaostalajší než naše krásna krajina, která má bohatou minulost a světlou budoucnost. Budeme si tady chovat své ovce, včely, pěstovat brambory, pálit borovičku a stavět drevenice. Pravdepodobne během 40 let vymřeme, ale koho to zaujíma?
Děkuji za pochopení.
Na duchu slabý, přesto hrdý občané slovenského státu.

V Česku som strávil podstatnou část svého života. Praha je moje srdcovka, Ostravu jako město nesnáším (Jarek Nohavica odpustí :D) ale nikdy se mi nestalo, že bych se kvůli tomu že jsem slovák dostal do konfliktu. Proto mne docela se.re že se tady na docela odborném servru objevují tihle "čobolové, hejslováci" který sou strašne hrdý na svůj původ a půlstoročnou žádnou historii slovenska a jediné co dokážou je urážet... a pak se to nabaluje protože nikdo si nenechá trousit na hlavu, hlavne když je v právu a pak je z toho to co tady čtu...

Vím že je to oftopic proste som to musel dostat zo seba. Klidne to pak smažte když uznáte za vhodné.
Je neuveritelné čoho môžeš dosiahnuť, keď ti je jedno, komu budú pripísané zásluhy.


Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #230 kdy: 01. 11. 2016, 21:50:07 »
Šmárja, já hanobím Čechy, nikoliv bratry Slováky. Copak vás ve škole neučili, že jsme měli se Slovákama samostatný stát zvaný Velkomoravská říše, zatímco západní české kmeny lezly ještě po stromech a žraly kořínky???  Písmo a elektřinu nám donesli Cyril s Metodem a taky to u nás zapichli, protože při pohledu dál na západ viděli, že to tam už nemá cenu civilizovat, potažmo ani není co. ;D

iviak

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #231 kdy: 01. 11. 2016, 22:14:46 »
Šmárja, já hanobím Čechy, nikoliv bratry Slováky.

V pohode, já nakadám našim :D
Je neuveritelné čoho môžeš dosiahnuť, keď ti je jedno, komu budú pripísané zásluhy.

jurdo

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #232 kdy: 01. 11. 2016, 22:15:08 »
ked vam zakazeme pristup do tatier, tak nebudete mat kam chodit :D

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #233 kdy: 01. 11. 2016, 22:28:27 »
Na nás rejžujou, vesničani. My tu máme všechno lepší, tak chceme pár drobáků hodit i těm méně schopným a on si ještě stěžuje. Elektřinu viděl poprvé u nás na ČVUT, ale bude dělat machra :D

Jeste vetsi blbec, nez jsme doufali.

ked vam zakazeme pristup do tatier, tak nebudete mat kam chodit :D

Me je to putna, ja hory nemam rad. A brynzu take ne.

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #234 kdy: 01. 11. 2016, 22:31:49 »
Kdo stojí o vaše Tatry? Nohu si můžu zlomit i na schodech do sklepa a nemusím se nikam trmácet. 8)

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #235 kdy: 01. 11. 2016, 22:45:24 »
Kdo stojí o vaše Tatry? Nohu si můžu zlomit i na schodech do sklepa a nemusím se nikam trmácet. 8)

To mas ale zadarmo, zatimco za vylet do Tater platis. Takze idealne by sis nohu od nekoho nechal zlomit a zaplatil mu za to to, co by te stal vylet do Tater. To by slo zaridit. Ale kdyby treba chtel sezrat od medveda, tak to by byl vetsi problem. Nebo treba shodit do propasti. To by slo zaridit take, ale ne v klidu tveho domova.

javaman ((

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #236 kdy: 01. 11. 2016, 22:48:59 »
Nebo zkouknout domorodce. Na to stačí zajít na naše VŠ :D

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #237 kdy: 02. 11. 2016, 08:04:12 »
Kdo stojí o vaše Tatry? Nohu si můžu zlomit i na schodech do sklepa a nemusím se nikam trmácet. 8)

Ale kdyby treba chtel sezrat od medveda, tak to by byl vetsi problem. Nebo treba shodit do propasti. To by slo zaridit take, ale ne v klidu tveho domova.
Medvědy tu máme v ZOO a propast nedaleko, případně se můžu zřítit do místního vápencového lomu. Všechno je v místě. I ty domorodce tu máme na sídlišti.

qwertz

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #238 kdy: 02. 11. 2016, 08:39:28 »
ked vam zakazeme pristup do tatier, tak nebudete mat kam chodit :D

koukám, že stupiní téma pokračuje ještě stupidnější diskuzí.

No nic, jen tak na okraj. Naprosto předražené tatry s mizernými službami si můžete strčit víte kam....
Kdo by tam jezdil, když alpy jsou stejně daleko a nabízejí toho po všech stránkách více, často za lepší cenu.

kod ví jaké 3.14čoviny bychom tu museli číst, kdybyste se v 93 neodtrhli.

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #239 kdy: 02. 11. 2016, 10:06:31 »
wtf?