pomoc s napsanim scriptu

effik

pomoc s napsanim scriptu
« kdy: 02. 01. 2011, 12:34:15 »
potrebuju aby mi nekdo pomohl napsat script, potrebuju aby to zrusilo modifikace v gitu, pote updatlo mistni repo v /zdrojaky/qwenty/TrinityCore ( https://github.com/TrinityCore/TrinityCore/commits/master ) , aplikovalo patche v z /zdrojaky/qwenty/patche/ , pak v repu dalo prikaz cmake (moc dlouhy nebud postovat) , make install, pokud se ale makne ok, tak aby to aktualizovalo db, ale prave tady je en problem, updaty mysql jsou dle revize, potreboval bych neak udelat, aby si to zapsalo nekam jaky posledni mysql update byl importly do db,a pokud tam bude o revii vetsi tak aby to updatlo, aby to jeste rozeznavalo kam ten update ma jit, (charactery nebo world), pricemz by se cronem tento script zapinal kazdy den v 5hodin rano. Dekuji za pomoc


Kit

Re: pomoc s napsanim scriptu
« Odpověď #1 kdy: 02. 01. 2011, 13:14:37 »
Zkus si svůj seznam požadavků přepsat do podoby seznamu, tzn. jeden řádek - jeden požadavek. Dej jim takové názvy, aby to shell zbaštil jako identifikaci funkce. Potom mezi těmito identifikátory udělej požadované logické vazby.

Až to budeš mít hotové, tak si nadefinuj příslušné funkce. Nejdřív jako prázdné s hlášením o spuštění a otestuj, jestli se všechno spouští při splnění různých podmínek.

Potom funkcím začni přidávat skutečné úkoly. Opět otestuj, nejlépe každou funkci zvlášť.

Až to budeš mít hotové, tak do crontabu přidej požadavek na spouštění.

Dalo by se to celé udělat jako jeden Makefile.

effik

Re: pomoc s napsanim scriptu
« Odpověď #2 kdy: 02. 01. 2011, 13:22:29 »
kdybych se mapsal ten seznam, myslis ze bys mi to mohl neak predelat (makefile a scripty neumim moc psat )

Kit

Re: pomoc s napsanim scriptu
« Odpověď #3 kdy: 02. 01. 2011, 13:36:43 »
V každém případě musíš projevit snahu něco napsat. Když pak něco nebude fungovat podle tvých představ, tak to sem pošleš a můžeme kolem toho diskutovat a opravit případné chyby.

effik

Re: pomoc s napsanim scriptu
« Odpověď #4 kdy: 02. 01. 2011, 14:01:57 »
http://effik.pastebin.com/HMVzThrN
tohle jsem neak tak sesmolil, ale nevim jak tam pridat ten update db, kazdy update db je v "/zdrojaky/qwenty/TrinityCore/sql/updates" a jmeno " 10885_world_spell_script_names.sql" pricemz cislo na zacatku je pro jakou revizi to je, a to world do jaky db to patri, nevim jak udelat , ze po make pokud hodi chybu prestat, pokud ne tak neaky soubor treba jmeno "last_rev" < prvnich 5 znaku tak ho to importne, tohle nevim jak tam napsat