Vaha vysokej skoly

Yarda

Re:Vaha vysokej skoly
« Odpověď #105 kdy: 22. 07. 2016, 15:47:23 »
Tato historka koluje minimálně dvacet let (co já pamatuju) a i tehdy byla uváděna slovy "kdysi"...
Kdysi - to ještě první dva ročníky těch co chtěli kolej byly v Poděbradech, prý na první přednášku z nějaké matematiky přišel profesor a povídal: "Z vás co tu jste, každý třetí vypadne." A pak chodil kolem lavic, ukazoval a počítal: "Jeden, dva, tři - ty vypadneš, jeden, dva, tři - ty vypadneš...."


Yarda

Re:Vaha vysokej skoly
« Odpověď #106 kdy: 22. 07. 2016, 15:53:29 »
A taky se povídalo, že na zkoušku přišel zkoušející a povídal: "Dnes spěchám, tak komu stačí trojka, dejte mi indexy. Ostatní vyzkouším." Tak několik přišlo s indexem, on jim napsal trojku a ať rychle vypadnou a nezdržují. Když vypadli, řekl zbývajícím: "Protože opravdu nemám čas, ti co chtějí dvojku, dejte sem indexy, ale rychle a nezdržujte. Ty co chtějí jedničku, budu zkoušet." Tak zase jich několik přišlo a když odešli, tak těm co tam zůstali povídal: "Vás bych zkoušel, ale protože dnes opravdu spěchám, dejte mi indexy."

javaman

Re:Vaha vysokej skoly
« Odpověď #107 kdy: 22. 07. 2016, 16:21:31 »
To se mi náhodou líbí, protože lopaty odešly s trojkou.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vaha vysokej skoly
« Odpověď #108 kdy: 22. 07. 2016, 19:16:56 »
@javaman: Prosim te, kup si mapu a jdi do zadeke. Nezpomen si na cestu vzit lopatu, kdyby ses musel nekde prokopavat.